- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
1
@NeroTFP1 miałem się Ciebie zapytać jakiś czas temu, ale ciągle mi z głowy wylatywało.
Kiedy nowa książka?
5
@Safrani
Mam nadzieję, że będę mógł powiedzieć: już za chwilę.
Sprawa wygląda tak, że książka jest gotowa. Jest też o kilkadziesiąt stron dłuższa. W zasadzie potrzeba w niej jedynie poprawek redakcyjnych i korektorskich, a z racji tego, że postawiłem sobie ambitny cel lepszej jakości, więc w tej chwili szukam innego wydawnictwa. Niestety, jest to proces złożony, który wymaga po prostu czasu, niestety.
Od części wydawnictw nie mam jeszcze odpowiedzi (mogę ją dostać nawet do dwóch miesięcy), a w jednym wydawnictwie, na którym bardzo mi zależy, książka jest u recenzentów, którzy mają podjąć decyzję o tym, czy będą zainteresowani jej wydaniem.
Tak więc trzeba czekać, ale jestem już zadowolony z tego, że ktoś to czyta, bo przebić się przez skrzynki mailowe nie jest takie łatwe.
Dziękuję, że pytasz i wykorzystam Cię, by oznaczyć inne osoby, które ostatnio też pytały :) @Walker @DragonxNF @VamoSBarca88 @JimMorrisonFCB
1
@NeroTFP1 fajnie. Czekam z niecierpliwością.
1
@Safrani
Ja też :D
2
@NeroTFP1 przeczytałem krótki opis Twojej książki, trzeba ją zakupić, oznacz proszę jak będzie info o kolejnej książce
2
@NeroTFP1 czekam i możesz być pewny że tej książce również wystawię opinię na Lubimyczytać :)
1
@DragonxNF @michal2007
Dziękuję :) Oby już niedługo :D
1
@NeroTFP1 Dzięki za update i trzymam kciuki!
1
@NeroTFP1 W końcu! Nie mogę sie doczekać aż kupię kolejną ksiażkę twojego autorstwa, powiedz mi jest jakaś opcja na autograf?
0
@VamoSBarca88
Wszystko zależy od wydawnictwa, ale jeżeli uda się w tym, u których książka jest obecnie u recenzenta, to wtedy tak :D Niemniej dopóki nie mam żadnego potwierdzenia, to mogę sobie marzyć tylko haha :D
Ale jestem w dobrej myśli ;)