Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston no tak to wygląda niestety. Mam wrazenie, ze przy Mascherano Inter ofensywnie wyglada mizernie, nie widac bylo pomyslow.
1
@Adran360 Dziwią mnie troche decyzje kadrowe. Callender przyspawany do ławki od początku sezonu, Gressel równiez. Wczoraj odszedl Taylor do Austin. Dzisiaj ogolnie slabo grają, ataki calkowicie niegroźne
2
@Bolton z perspektywy zawodników to najlepiej aktualnie omijać Chelsea i odrzucac od nich oferty. Zaden topowy zawodnik nie ma szans tam grac o wyższe cele, a talenty przepadają lub zostają wypozyczani m.in. do Strasbourga lub tułają sie po Championship lub nizszych ligach
2
@Bolton dokladnie tak. Kibice są mocno wkurzeni, tęsknią za Romkiem. Tak naprawde zostal zmuszony do sprzedazy klubu. Miała byc przebudowa stadionu plus dzielnicy wokół stadionu oraz stacji metra. Boehly i społka natomiast zdążyli juz sprzedac kilka hoteli należących do Chelsea, ktore wlasnie Romek kupil pod budowe. Zarząd nawet nie stara sie zeby znalezc dodatkowych sponsorów chociazby na koszulke, juz dwa lata nie mają sponsora głownego. Syf taki sam jak za Glazerów w ManU
2
@Bolton @blakkudium @Kessie to jest pralnia kasy dla amerykanńców, wiele razy to podkreslalem. Tam nie ma zadnego planu budowy druzyny, zawodnicy przychodzą i są wypozyczani lub sprzedawani po dwóch latach często ze stratą. Dlugoterminowe kontrakty pozwalają na zaciąganie większych kredytów. Za pare lat Boehly z kolegami pewnie wystawią klub na sprzedaż z ogromnymi długami. Do tego pewnie dojdą bany transferowe
1
@mekston w czerwcu będzie przedłużenie kontraktu i narracja chęci pomocy umocnienia pozycji Santosu w lidze
0
@damian16161212 powrócił i na ławce przesiaduje
0
@lajcior Dawid Janczyk, chłopa ma ułańską fantazje. Trzeba tylko go troche przypilnować
1
@zodiak_10 do finalu to oni nawet nie dojdą, a to juz i tak bylby sukces
6
@Sulimo @Comentateiro on przeżył już wszystkich papieżów
1
@blakkudium @clyde na bank ten stary z Yamalem cos kiedys odwalą. Nożem w nagrode sie nie dostaje
0
@FcPortoFan1999 Czarek w święta to pewnie woli przy stole zostać, wspaniały czas
0
@FcPortoFan1999 on nie wie. Bilety po prostu dostal to czemu nie isc
0
@FcPortoFan1999 a jak? co planują?
0
@Consigliere wloska na pewno nie gra, hiszpania czy inne kraje watpie, ze wstrzymają rozgrywki
0
@VamoSBarca88 tak, zrobic cos porzadnie. Na szybko to mi przyszlo do glowy.
0
@BezglutenowyPedri proper, properly
0
@FcPortoFan1999 święty był to w święta umarł
0
@FcPortoFan1999 czy uwazasz, ze zaslugujesz na wiecej? Dasz serduszko?
0
@draxidox Tobie daje herba i zostawiam serduszko, uwazam ze zasluguje na wiecej.
1
@heniusss siłownia, najlepsze lekarstwo. Porządny trening zawsze pomaga
1
@partymaker w nagrodę dostał, w podziękowaniu od kraju
1
@ViscaelBarca2007 przecież amerykańce urządzili sobie w Chelsea pralnie pieniędzy. Zawodnicy przychodzą, sa najczęściej przeplacani i max dwa lata są sprzedawani, często ze stratą. O nic wiecej im nie chodzi
1
@PatrykBarca Boehly out. Romana proszę przeprosić
0
@Crashynski 3mam kciuki zeby to wlasnie AV wygrali, naprawde fajnie grają za Emerego. No i jest nasz Cash
1
@Crashynski jestem ciekaw kto zgarnie FA Cup, tam tez jest ciekawie. Zostalo City-Forest, Crystal Palace-Aston Villa
0
@FcPortoFan1999 i Porto dzisiaj mecz gra o godzinie, kiedy jeszcze oczy sie nie zamykają do spania
2
@gumaz Rok 2002, pół roku przeleżałem w szpitalu w Rzeszowie, w tym codzienna rehabilitacja, nauka chodzenia od początku. Nastepnie rok rehabilitacji i nauczanie indywidualne w domu. Przebyłem syndrom Guillan-Barre, nie polecam. Markus Babbel z Liverpoolu w podobnym czasie na to chorował i udało mu sie z tego wyjsc i wrocił do profesjonalnej piłki, nie kazdy z tego wychodzi. Pobyt ogolnie spoko jak i opieka. Drugi dluzszy pobyt to juz w anglii jak sie na torze rozwaliłem, dwa tygodnie spedzilem, ale opieka czego w polsce nie widzialem. Opiekun w sali w ciagu dnia i w nocy, psycholog. Jedzenie jak w restauracji, bez limitów, moglem wybierac nie tyle co angielskie zarcie, ale tez azjatycka kuchnia, hinduska, w szoku bylem
0
@FcPortoFan1999 jednak się skuszę, na mniejszy monitor wrzucę Jaga Betis. Trzeba zobaczyć Antonego na podlasiu, ciężki to teren
0
@FcPortoFan1999 to tylko na drugą polowke Legii sie zalapiesz. Ja sobie chyba odpuszcze i dzisiaj i jutro pileczke, przesyt po lidze miszczów