0

@FcPortoFan1999 święty był to w święta umarł

0

@FcPortoFan1999 czy uwazasz, ze zaslugujesz na wiecej? Dasz serduszko?

0

@draxidox Tobie daje herba i zostawiam serduszko, uwazam ze zasluguje na wiecej.

1

@heniusss siłownia, najlepsze lekarstwo. Porządny trening zawsze pomaga

1

@partymaker w nagrodę dostał, w podziękowaniu od kraju

1

@ViscaelBarca2007 przecież amerykańce urządzili sobie w Chelsea pralnie pieniędzy. Zawodnicy przychodzą, sa najczęściej przeplacani i max dwa lata są sprzedawani, często ze stratą. O nic wiecej im nie chodzi

1

@PatrykBarca Boehly out. Romana proszę przeprosić

0

@Crashynski 3mam kciuki zeby to wlasnie AV wygrali, naprawde fajnie grają za Emerego. No i jest nasz Cash

1

@Crashynski jestem ciekaw kto zgarnie FA Cup, tam tez jest ciekawie. Zostalo City-Forest, Crystal Palace-Aston Villa

0

@FcPortoFan1999 i Porto dzisiaj mecz gra o godzinie, kiedy jeszcze oczy sie nie zamykają do spania

2

@gumaz Rok 2002, pół roku przeleżałem w szpitalu w Rzeszowie, w tym codzienna rehabilitacja, nauka chodzenia od początku. Nastepnie rok rehabilitacji i nauczanie indywidualne w domu. Przebyłem syndrom Guillan-Barre, nie polecam. Markus Babbel z Liverpoolu w podobnym czasie na to chorował i udało mu sie z tego wyjsc i wrocił do profesjonalnej piłki, nie kazdy z tego wychodzi. Pobyt ogolnie spoko jak i opieka. Drugi dluzszy pobyt to juz w anglii jak sie na torze rozwaliłem, dwa tygodnie spedzilem, ale opieka czego w polsce nie widzialem. Opiekun w sali w ciagu dnia i w nocy, psycholog. Jedzenie jak w restauracji, bez limitów, moglem wybierac nie tyle co angielskie zarcie, ale tez azjatycka kuchnia, hinduska, w szoku bylem

0

@FcPortoFan1999 jednak się skuszę, na mniejszy monitor wrzucę Jaga Betis. Trzeba zobaczyć Antonego na podlasiu, ciężki to teren

0

@FcPortoFan1999 to tylko na drugą polowke Legii sie zalapiesz. Ja sobie chyba odpuszcze i dzisiaj i jutro pileczke, przesyt po lidze miszczów

0

@lampa16 mialem tak panie kolego,wielu uzytkowników rowniez. Wyczysc ciasteczka i powinno smigac

0

@FcPortoFan1999 ale sobie wybrales tydzien niewlasciwy na drugą zmiane. Chyba, ze sie zamieniles na dzisiaj?

0

@MesQueUnClub96 i co bedziesz robil w tym czasie?

1

@Comentateiro jezeli nasz Wojtus wygryzie ter Stegena w przyszlym sezonie to chcialbys przygarnąc Marca-Andre i zobaczyc w lecie 2026 w barwach wielkiego Bayernu?

0

@mekston sprawdza sie to pisalem. Neymar nie nadaje sie juz na pilke w europie, mysle ze przedluzy kontrakt w czerwcu z Santosem, dogra 2025 i ewentualnie moze skusi sie jeszcze na sezon 2026 zeby chociaz pojawic sie w kadrze Brazylii. W zadnym innym klubie nie bedzie mial mozliwosci takich 'wakacji'

0

@Transu96 zagral ze stówką z okazji rozegrania setnego meczu na Vila Belmiro

0

@Gronek przy zalanym brzuchu to i tak ciezko Ci bedzie robic brzuszki. Bieżnia najlepsza pod góre, 40 minut i powtarzac, to na poczatek

0

@FcPortoFan1999 o kufa, Janka z Zabrza zwolnili :O jak to tak we wtorek z rana

1

@fart szkoda, ze nie pozwolono na dalszą kontynuacje 'Dynastii zwyciezców' o Lakers, to tez bylo dobre

1

@fart nie wiem czy wiesz, ale na Maxie jest serial dokumentalny Miasto Celtics. Bardzo fajny, wrzucają co tydzien kolejny odcinek, do tej pory jest 7, docelowo 9.

0

@FcPortoFan1999 super mecz to był. Lechia mi sie podobała, walczyli do konca i zasluzyli na zwyciestwo. Wygrana stali bylaby niesprawiedliwa. Mam nadzieje, ze Lechia sie utrzyma, duze miasto, swietny stadion, ekipa na ekstraklas. Stal, Puszcza i Zagłebie to są druzyny na pierwszą lige

1

@Lionel_Messi10 zakupiles cos ciekawego w ostatnim czasie? jakies nowe koszulki czy cos z kolekcji Leo?

1

@Lionel_Messi10 no i pewnie panie kolego po mundialu Puchar Gampera Inter - Barca, nastepnie dogra sezon MLS i koniec :(((

0

@FcPortoFan1999 jak rowniez obaj macie sukcesy w mediach co dowodem jest tytuł pod Twoim nickiem. To nie mogą byc przypadki

0

@FcPortoFan1999 no wlasnie, a to klasyk juz jest

0

@FcPortoFan1999 no skądże, ale na pewno nie spodziewałem sie takiego tonażu. Na pewno widze Cie w niebieskich barwach z napisem revigres

0

@FcPortoFan1999 to Ty kawał chłopa jestes, szturmowiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?