Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jordi przedłużył @Lionel_Messi10 @mekston @Adran360 @FcPortoFan1999 @Tollusiek @Sysia11 @Kapitan hawk @escarabajo
0
@Kgorecki2500 pracuje u brata, a brat za robotą lata
0
@FcPortoFan1999 a co Jagą jutro? jakie predykcje?
1
@Luciano99 uwierz w Feio, domy na Legie. Jednak bycie legionistą chociaż chwilę to dziwne uczucie musi być
2
@mekston @FcPortoFan1999 przeciez to jest jakas komedia z tym Mascherano. To jest argentynski Xavi. Zwolnienie Taty to absolutny błąd, z nim za sterem to i lm była w zasiegu. Obudziłem sie rano i ogladalem koncowke tego meczu z San Jose, az mi kawy nie potrzeba bylo tak mi cisnienie podniesli. Cieszy natomiast awans Timberwolves do finalu konferencji, fajnie grają
0
@Kondziubarca jutro jak jutro, mnie to zastanawia co w przyszlym sezonie. Robert juz nie nadąża, a Ferran tak naprawde nie nastrzela wystarczająco bramek zeby byc pierwszym snajperem
1
@Kapitan hawk a czy @Popitek12 oglądał to meczycho?
0
@Sulimo grają o 19
1
@Quechua to było dobre :D
0
@Stinger_ trzeba było zostawić Aube i nie przepłacać Lewusa
0
@Zoker nie jest zaskoczony
0
@FcPortoFan1999 jego syn na pewno
0
@FcPortoFan1999 do Chelsea mozna, tam planu nie ma. Wrzucac kogo sie da i robic zupe
0
@FcPortoFan1999 tak, pan Borek sie rowniez zastanawia kiedy zacznie sie polowanie na nogi Yamala. Nie da sie ograc to spowodowac kontuzje...
0
@FcPortoFan1999 Arsenal go nie zgarnie, siegają po Zubimendiego. Niech idzie gdzie chce. On i Araujo, na nich mozna najwiecej zarobic, a irytują najbardziej
0
@FcPortoFan1999 on nie przeskoczy poziomu sredniaka. Za duzo bramek zawalił dla klubu i brak mu charakteru. Po prostu nie, nie za te pieniądze co sie mu placi
2
życze mu transferu do innego klubu, niech się mu wjedzie
0
@FcPortoFan1999 awatar przyciągnie sprzedaz de Jonga
1
@Sulimo najlepszą butelkę w chacie otworzył:D
0
@FcPortoFan1999 a Gurgul? Puchacz powinien być skreślony na zawsze z tej kadry.
0
@FcPortoFan1999 tak, już za miesiąc
1
@barcelonaLM trzeba @Kondziubarca porozmawiac. On tam z nim na telefonie jest. Wydzwoni, dopyta, coś się nic nie dowie
0
@FcPortoFan1999 właściwie to bez znaczenia, Misio i tak go ustawi na wahadle. Pozycja Zalewskiego, gdzie gral w mlodziezowce Romy czy w niższych reprach to było lewe skrzydło lub za napastnikiem bliżej lewej strony tak jak dzisiaj. Jak widać po dzisiejszym meczu jest nawet i gol strzelony
0
@FcPortoFan1999 I zobacz jak Zalewski dzisiaj ustawiony gra. W końcu wraca do swojej pozycji, gdzie uczył się od małolata. Jednak ten transfer do Interu może naprawdę pomoc mu w karierze i w reprze
0
@FcPortoFan1999 I boom! Leszek!
1
@Kondziubarca ale żeś Mateusz trafił z tym hat-trickiem :/
0
@L4ngusta Pereza kuzyn
0
@Lionel_Messi10 tylko, że zawsze te interesy z materacami...
0
@FcPortoFan1999 nawet remis im nic nie daje, tak patrze w tabele. Zwyciestwo daje matematyczne szanse jedynie
0
@FcPortoFan1999 Puszcza oficjalnie jeszcze nie spadła tak?