0

@gumaz bohater!

0

@Nazio_87 ma mój głos

0

@FcPortoFan1999 jak umierać, to za motor czy za legie? A może na motorze do legii?

0

@FcPortoFan1999 no to fakt, nic tez o Jadze czy o Pogonii.

0

@FcPortoFan1999 eksperci: Lech wygrał lige, zróbmy program o Legii...

0

@FcPortoFan1999 leci teraz na kale, liga pl, Co za cyrk z tym Feio, naprawde to jest glupek, na przekór wszystkim, zawodnikom, lekarzom, zarządowi. Dla zdrowia dobrze, ze go nie przedlużają

0

@gumaz @FcPortoFan1999 Berg juz nieaktualny panowie, poszedl do Omonii

1

@gumaz Feio z Polski chce uciec bo go za alimenty jakaś baba ściga :D

5

@FcPortoFan1999 fc porto

1

@escarabajo do konca jego kontraktu w Santosie zostaly juz tylko 2 mecze do rozegrania. Nic innego mu nie pozostaje jak przedluzenie o kolejne 6 miesiecy.

1

@escarabajo @FcPortoFan1999 widzisz jaki to sezon ciekawy, dużo nieoczekiwanych zwycięzców. Czyli największymi przegranymi zostają Arsenal i Pogoń

0

@FcPortoFan1999 puchar ligi wygrala Benfica, przypomnieć chciałem

0

@FcPortoFan1999 ja to Liverpool z pucharem oglądam i Benfice na drugim monicie

0

@VegetaPolska @FcPortoFan1999 to @VegetaPolska też z siedlcow jest?

0

@FcPortoFan1999 betclic sponsorem dlatego, leciał helikopterem z Mielca:D

0

@FcPortoFan1999 Benfica prowadzi. Dzisiaj jeszcze Barca i w tym sezonie czeka nas jeszcze: final ligi konferencji, final wielbładów w piątek, final lm, final lm concacaf i dwa mecze finalowe ligi narodow. Nie mozna zapomniec o NBA, ale to codziennie z ranca

0

@FcPortoFan1999 odpalaj petardy w pokoju :D

1

@gumaz czy jestes gotowy na wizyte Oskara w Rzeszowie? Przyjedzie z Pogonią ograc Stal

0

@Herato ponoć on i Garnacho. Są oferty konkretne

0

@Eklerek widzisz, miałem rację ze sukces

2

@Kapitan hawk dopisz Amorima, wszystko przed nami

2

@fart Arsenal i tak twierdzi, ze to sezon pełen sukcesów

0

@CurryTheGoat30 ich sezon i tak jest lepszy niż takiego Arsenalu

0

@FcPortoFan1999 żaden z nich się nie nadaje

0

@FcPortoFan1999 trochę posucha na polskim rynku

0

@FcPortoFan1999 Orzełki to zaraz zgarniają puchar Portugalii

0

@FcPortoFan1999 w kaftan go

2

@Wojciech123 mimo iż nie sympatyzuje z legią to gratuluję. Jak najdalej znim od polskiej piłki

0

@Czajka90 z Polski niech on się ewakuuje, męczący człowiek niesamowicie. Oby żaden klub się już nie naciął na niego

0

@FcPortoFan1999 na pewno się przekonamy, może się uda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?