Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz bohater!
0
@Nazio_87 ma mój głos
0
@FcPortoFan1999 jak umierać, to za motor czy za legie? A może na motorze do legii?
0
@FcPortoFan1999 no to fakt, nic tez o Jadze czy o Pogonii.
0
@FcPortoFan1999 eksperci: Lech wygrał lige, zróbmy program o Legii...
0
@FcPortoFan1999 leci teraz na kale, liga pl, Co za cyrk z tym Feio, naprawde to jest glupek, na przekór wszystkim, zawodnikom, lekarzom, zarządowi. Dla zdrowia dobrze, ze go nie przedlużają
0
@gumaz @FcPortoFan1999 Berg juz nieaktualny panowie, poszedl do Omonii
1
@gumaz Feio z Polski chce uciec bo go za alimenty jakaś baba ściga :D
5
@FcPortoFan1999 fc porto
1
@escarabajo do konca jego kontraktu w Santosie zostaly juz tylko 2 mecze do rozegrania. Nic innego mu nie pozostaje jak przedluzenie o kolejne 6 miesiecy.
1
@escarabajo @FcPortoFan1999 widzisz jaki to sezon ciekawy, dużo nieoczekiwanych zwycięzców. Czyli największymi przegranymi zostają Arsenal i Pogoń
0
@FcPortoFan1999 puchar ligi wygrala Benfica, przypomnieć chciałem
0
@FcPortoFan1999 ja to Liverpool z pucharem oglądam i Benfice na drugim monicie
0
@VegetaPolska @FcPortoFan1999 to @VegetaPolska też z siedlcow jest?
0
@FcPortoFan1999 betclic sponsorem dlatego, leciał helikopterem z Mielca:D
0
@FcPortoFan1999 Benfica prowadzi. Dzisiaj jeszcze Barca i w tym sezonie czeka nas jeszcze: final ligi konferencji, final wielbładów w piątek, final lm, final lm concacaf i dwa mecze finalowe ligi narodow. Nie mozna zapomniec o NBA, ale to codziennie z ranca
0
@FcPortoFan1999 odpalaj petardy w pokoju :D
1
@gumaz czy jestes gotowy na wizyte Oskara w Rzeszowie? Przyjedzie z Pogonią ograc Stal
0
@Herato ponoć on i Garnacho. Są oferty konkretne
0
@Eklerek widzisz, miałem rację ze sukces
2
@Kapitan hawk dopisz Amorima, wszystko przed nami
2
@fart Arsenal i tak twierdzi, ze to sezon pełen sukcesów
0
@CurryTheGoat30 ich sezon i tak jest lepszy niż takiego Arsenalu
0
@FcPortoFan1999 żaden z nich się nie nadaje
0
@FcPortoFan1999 trochę posucha na polskim rynku
0
@FcPortoFan1999 Orzełki to zaraz zgarniają puchar Portugalii
0
@FcPortoFan1999 w kaftan go
2
@Wojciech123 mimo iż nie sympatyzuje z legią to gratuluję. Jak najdalej znim od polskiej piłki
0
@Czajka90 z Polski niech on się ewakuuje, męczący człowiek niesamowicie. Oby żaden klub się już nie naciął na niego
0
@FcPortoFan1999 na pewno się przekonamy, może się uda