Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cos czuje ze Francja przejedzie sie dzisiaj po tej Niemce
2
@FCBparasiempre Co jednak w momencie, gdy jeden zawodnik straci kilkukrotnie swój trykot i w rezerwie nie będzie już żadnego z takim samym numerem i nazwiskiem?
- W takim przypadku ubiera koszulkę z innym numerem i taki fakt jest zgłaszany sędziemu. On to odnotowuje. Ważne, żeby kolory się zgadzały - tłumaczy WP SportoweFakty Michał Listkiewicz, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.
z archiwum, dotyczy to pilki na kazdym poziomie
1
@FCBparasiempre w takich ligach to pewnie nie ma to az tak wielkiego znaczenia. Mysle, ze sedzia odnotowal to w raporcie. Zobacz jak niekiedy bramkarz dostaje czerwo i zastepuje go zawodnik z pola i ubiera jego bluze, jest to pozniej w raporcie. Mysle, ze moze to i w tej sytuacji to tez ma podobne zastosowanie
2
@FCBparasiempre pewnie dlatego, ze w takich klubach to nie mają zapasowych koszulek tylko jeden komplet na caly sezon i ewentualnie dokupują. Pewnie sedzia sie zgodzil zeby dokonczyl mecz w koszulce innego zawodnika. Za malolata gralem i tak wlasnie bylo, nosilo sie koszulki az do calkowitej rozpierduchy
1
@gumaz @FcPortoFan1999 podsumowanie bylo najlepsze
0
@FcPortoFan1999 pewnie Aryne ogladasz, masz jej plakat na chacie? :D
0
@FcPortoFan1999 Bosnia - San Marino grają, ogladasz?
0
@Cule1234 wielu sukcesów w karierze to on nie ma, idealny kandydat mozna powiedziec
0
@gumaz @FcPortoFan1999 Puchacz i Dawidowski, to są najwieksze orly intelektu naszej reprezentacji. Dopisalbym jeszcze Kiwiora, tez blysnal nie raz, ale jego bronią, ze to introwertyk
0
@RoberDzik dopytaj @Popitek12
0
@mordini123 @FcPortoFan1999 pyta we właściwych dłoniach
0
@FcPortoFan1999 tak
0
@gumaz podbijam, Perquis. Zdania ekspertow podzielone
0
@FcPortoFan1999 to mnie teraz rozbroiles :D
0
@FcPortoFan1999 Oskar, po co Repka powolany jak nawet nie podniosl tylka na boisko? Bedzie jak z Oyedele? Debiut w meczu o stawke i spalenie zawodnika?
4
@kanver_ a pozniej ten sam Borek pali cegle i się jąka przed Lewym i mowi, ze mu smutno :D
0
@FcPortoFan1999 odpalam ks, murem za misiem!
0
@wyrek @FcPortoFan1999 o jest Tomek, będę w koncu wiedzial co myslec
0
@FcPortoFan1999 Z nocnej wracali wycieczki :D
0
@FcPortoFan1999 ja wiem co jak najbardziej
0
@FcPortoFan1999 tak, niczym Kowal z Barcą
0
@FcPortoFan1999 tu masz meczycho
1
@mekston tez tak pomyslalem
0
@FcPortoFan1999 o 11 odpale, Wichniar tak wiele zrobil dla pilki, te sukcesy z Bayernem, mistrzostwo z polską, wspanialy czlowiek
2
@mekston oddac je Cristiano!
3
@gumaz @Kessie jak dobrze zagadasz to na przesluchaniu dadzą Ci vódke
5
@Michael24 aktor, sportowiec
0
@Stinger_ jasne, ze tak. Kazdy ma 'swoją prawde'. Ja tu po prostu widze zmeczenie osobą Probierza i brakiem rozwoju. Nie tylko po Lewym to widac, ale tez po nas, kibicach jak i po reprezentantach tylko nie kazdy ma jaja to pokazac czy tym bardziej powiedziec
3
@FcPortoFan1999 @gumaz pochwał dla Misia P. ciąg dalszy, polecam calosc przeczytac
0
@gumaz Zibi sarkastycznie