0

@FcPortoFan1999 sama prawda

0

@FcPortoFan1999 tutaj to raczej z szacunku do Jana tak powiedzieli. Nie jest to jakies wielkie pompowanie balonika, ladnie powiedziane w sumie

2

@Frimpong i to jeszcze Oplem Corsa jedzie, brawo Robert

15

Stary @Luciano99 Lucjan z Laportą, fajna sobota

1

@gumaz @FcPortoFan1999 @mekston szczerze to potrzebny jest trener, ktory ma wysoką kulture osobistą i przy którym ludzie zapomną o chamie Probierzu. Urban wpasowuje sie w to, jest to czlowiek, ktory da sie lubic. Sukcesów wielkich pewnie nie bedzie(nie z jego winy, a z zawpdnikow jakich mamy), moze dopiero w lidze nardów ze slabszymi druzynami. Jesli chodzi o Nawalke to on raczej zardzewial, tak naprawde jest niewiadomą na tą chwile

0

@FcPortoFan1999 niech losują albo zgodnie z alfabetem lub starszy ma pierwszenstwo. Opcji jest wiele

0

@gumaz @FcPortoFan1999 chce dwoch, Nawalke i Urbana. Jednego na Holandie, drugiego na Finlandie. Zostanie ten co lepszy wynik zrobi

0

@Frimpong to będzie jego ostatni sezon czuje. Arteta jest totalnie bezplciowym trenerem, slaba kopia Guardioli

0

@FcPortoFan1999 Skorża z Urawa gra w KMŚ, wiec jest w USA

0

@FcPortoFan1999 po Skorże polecial. W poniedzialek Palmeiras - Porto

0

@FcPortoFan1999 wlasnie nie, okres reprezentacyjny trwa w najlepsze. Codziennie programy, wlasnie ks ogladam, widzialem meczyki tez odpalone. Mysle, ze tak do konca czerwca bedzie, na zmiane z kmś

0

@FcPortoFan1999 ale wtedy musialby sie zsikać...

0

@FcPortoFan1999 moze by chcial, ale @Popitek12 moglby raczej nie wytrzymac tyle czasu bez picia

1

@FcPortoFan1999 byl jakis balet urodzinowy wczoraj? Pacers - OKC 2:2

0

@Deathwing112 proste, ze tak. Normalna sprawa

1

@blakkudium Cash - Bednarek - Kiwior - Yarek, liga narodów 2026

1

@blakkudium Yarek chcial grac koniecznie dla Hiszpanii, czuje ze bedzie kiedys dumnie do hymnu obok Zielinskiego stawał

0

@Walpiano dokladnie, to dalej jest komedia

7

@Drozdu7 Puchacz juz do tej reprezentacji nie wróci, to nawet pilkarz nie jest

2

@Kessie Probierz = Feio = Xavi

5

@FcPortoFan1999 o to starego @Luciano99 rowniez

0

@MOLESTA no wlasnie, dlatego jestem ciekaw czy Xabi bedzie mial inny plan na Real. Troche ogladalem Bayer w sezonie pelnym sukcesów i wlasnie zakonczonym. Jak wczesniej taktyka dzialala, tak teraz wyglądali bardzo slabo, Xabi duzo kombinowal, najlepsi zawodnicy byli za duzo rotowani, mysle ze Xabiemu sie Guardiola wkrecil, co by nie wymyslil to ma dzialac

5

@Kondziubarca tak jest, w jego stylu. I nie dowiedzial sie nic

0

@VegetaPolska ciekaw jestem czy Xabi w Realu tez bedzie chcial grac trzema srodkowymi obroncami, taktyką Probierza czy jednak dostosuje taktyke pod zawodników

2

@Kengo Arda Guler zachwycony :)

0

@VegetaPolska nikt tu nie bierze pod uwage repre polski

2

@kanver_ gdyby afery nie nakrecil to Lewy we wrzesniu normalnie by przyjechal na kadre. Nie zostalby zwolniony nawet po porazce z Finlandią, mialby czas do konca kontraktu. Tam nastapil wylew krwi do wiadra. Probierz sam nie ogarnął o co mu chodzi

2

@FcPortoFan1999 on chce gotowca, najpierw jakas repka ma awansowac i Xavi wtedy ich oprowadzi

6

Faktycznie Probierz bezstresowo na golfie dzien spędza :D @gumaz @FcPortoFan1999 @Kondziubarca

0

@FcPortoFan1999 ale sami rozmawialismy jeszcze duzo wczesniej przed zgrupowaniem, ze Kulesza nie planuje zmian, ze Probierz bedzie mial czas do konca eliminacji zgodnie z jego kontraktem. Miso sam sie zakrecil w tym co zrobil, chcial pokazac, ze on rządzi, ze moze w ten sposob zmoblizuje reszte ekipy. Tylko nie wyszlo mu to nigdzie do tej pory, mam na mysli walke z zawodnikami w klubach, ktore trenowal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?