Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mika Marmol do Espanyolu, zemsta za Joana Garcie
1
@Herato kilka meczów obejrzałem, glownie Inter Miami, zerknalem na potezny Bayern @Comentateiro i PSG. Nudą zawiewa niestety, przesyt mozna odczuc. Wieksze emocje budzą transfery i oczekiwanie na nowy sezon ligowy.
1
@blakkudium na Juventus sie nadaje, na premier league juz nie. Zgodnie z polityką Chelsea, zawodnik pograł 2 sezony i na sprzedaz, obrót zrobiony
0
@BorzyKrzys to jest chyba jego ostatni sezon, kontrakt ma do grudnia 2025. Aktualna waga tez mu nie pomaga, bardzo ociężale biega, redukcja by mu sie przydała. Messi pewnie pogra jeszcze sezon 2026, ale Luis powinien raczej odpuscic
4
@blakkudium dokladnie, uzupelnienie skladu. Cos jak teraz Torre, dostanie szanse w pucharze króla, kilka razy w lidze i pogonią z dodatkowym pozniejszym procentem od sprzedazy
9
@blakkudium nowy Yusuf Demir :) zapraszamy
3
@gumaz potwierdzoną i zweryfikowaną kobietą to jest @jowita Sprawdzil to @Luciano99
3
@esem91 @Kondziubarca to co wkleiles bylo wczoraj, a dzisiaj:
niech sie ten Borek zastanowi, robi zamieszanie i najbardziej szkodzi zawodnikowi
2
@comtedurgell @kanver_ czsami wystarczy spojrzec na gębe zawodnika i mozna byc pewnym, ze to nie wypali. Te transfery ciezko wytlumaczyc logicznie
0
@kanver_ on nie byl wart, to bylo wypranie kasy amerykancow z ukrainą. Shakhtar przekazal kase z tego transferu na wojne z radzieckimi
0
@FcPortoFan1999 moze warto by poczekac tak do listopada i Amorima zatrudnic?
0
@Luciano99 wzywam Cię @Kessie wymoderuj to
0
@FcPortoFan1999 oczywiscie, ze n.ie jest to dobry pomysl. Brzeczek aktualnie nie jest trenerem, potrzebny jest ktos aktywny. Piszczek w sztabie to jak najbardziej plus, moze byc u Urbana
0
@gumaz @Kondziubarca @FcPortoFan1999 no i to jest caly Borek, ktos powiedzial, cos uslyszalem, niczego sie nie dowiedzialem. Miesza cymbal i tylko na tym zawodnik ucierpi
0
@FcPortoFan1999 Jan Urban ponoć za miętki, wybierze Wuja z Piszczkiem.
0
@PatrykBarca nie jest tez słabą ligą, zdobyl lige mistrzow z Urawa, bardzo dobrze sobie tam radzi. Moze dostanie oferte z powazniejszego klubu europejskiego nastepnie. Na Polską kadre ma czas i zawsze jest brany pod uwage, po co mu aktualny pzpn i caly syf wokol
2
@gumaz wlasnie ogladalem. Jezeli byly faktycznie jakies rozmowy ze Skorża to ja osobiscie mam nadzieje, ze odmówi Kuleszy. Szkoda zeby marnowal to co sobie stworzyl w Japonii. Borek w programie jeszcze mowil, ze Skorza nie chce udzielac wywiadow polskim dziennikarzom, ze ks chcial, a on niekoniecznie:D Skorza to za mądry czlowiek na ten syf polski
0
@FcPortoFan1999 bedziesz wstawal na ten mecz? Jednoczesnie mozna bedzie zerknac na Man City - Al Ain
0
@FcPortoFan1999 oj tam, to jest dobry czas na kibicowanie Barcy Hansiego Flicka, nie ma nudy
1
@Rastafarnianin Inter zagral dobry mecz, ale Porto aktualnie jest obrazem nedzy i rozpaczy i @FcPortoFan1999 coraz powazniej mysli przeniesc swoje uczucia kibicowskie w kierunku Barcy porzucając klub, ktoremu kibicuje od pamietnego finalu ligi mistrzow z roku 2004
1
@mekston oni chcą juz na wakacje sie rozjechac, dla nich te mecze to jak towarzyskie są
0
@FcPortoFan1999 bardzo elegancko, oby to Pacers sie udalo, swietna bylaby to historia
5
@Lionel_Messi10 jednak Cristiano nie dorówna, on cale zycie gra z kontuzjom :D
1
@FcPortoFan1999 @Adran360 składy już podane
2
@FcPortoFan1999 nie, nasi w Atlancie grają. NBA w nocy rowniez
1
@michal26 wychuśtac sie czy skok pod pociąg jest duzo trudniejszy i wymaga wiekszej odwagi niz nacisniecie guzika tak jak to w szwajcarii sie odbywa. Dlatego uwazam, ze duzo wiecej osob byloby na to gotowe
0
@reloaded żaden film, dzisiaj o 21 jest FC Inter Barca Miami - @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 za to czerwień sie pojawila
1
@michal26 gdyby to bylo dostepne pod kątem finansowym uważam, ze byloby bardzo duzo osób chcacych skorzystac. Cena w szwajcarii za 'eutanazje' to 12000 euro. To jest kwota zaporowa dla bardzo wielu osób
0
@Encore 45 baniek za 33-letniego chłopa :D to jakis mega newsman musial wymyslec bo jeszcze niedawno byla mowa o max 20 milionach