Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Bjelica mierny jest, ale to juz wiemy
1
@VegetaPolska @FcPortoFan1999 Runjaic ma kontrakt z Udinese, wiec nawet nie powinien byc brany pod uwage przez ekspertów. Skorża ma kontrakt z Urawa, Papszun z Rakowem, wiec rowniez odpadają. Dla nikogo nie ma sensu opuszczac pewnej posady dla syfu w pzpn. Bjelica jest mierny tak naprawde. Trener, ktory powinien byc wybrany to Urban, nie ma sensu szukac nikogo innego na sile. Brzeczek bez pomocy Piszczka, ktory odmowil to nie ma sensu zeby przychodzil, nie zapanuje nad szatnią i mial za dlugą przerwe, to samo z Nawałką
1
@FcPortoFan1999 loza pilkarska w ks wlasnie leci i pan Tomek Lipinski sie wypowiada, widac jaką on ma polewke z dzialan Kuleszy. Ciekawie sie wypowiada bo Kulesza sie kompromituje z tym wyborem, po omacku brnie. Skorza odmowil, Piszczek odmowil, mialo nie byc zagranicznego trenera, teraz jakis sie pojawil. Cyrk, a tak naprawde to prosty wybor byc powinien
0
@Faro ale to logo zwisającego kondona jest slabe niestety
0
@FcPortoFan1999 i oglosi nowego selekcjonera, bedzie to pierwszy sukces drugiej kadencji Cezarego. Nowy start, nowa karta
1
@Comentateiro ta godzina jest tak potężna, ze potężny sen moze zmusic do odpusczenia ogladania tego potęznego wydarzenia, gdzie bedzie mozna zobaczyc potezny Byern.
0
@FcPortoFan1999 tylko co z Pedą? Cos ta kariera nie rozkreca sie za bardzo, nawet pomoc Misia P. niewiele dała
0
@FcPortoFan1999 @Walpiano jedyne prawilne Juve to Stabia. Juventus to podrobka, używają ich skrótu
0
@Kessie kobiety są jak małpy, nie puszczą się jednej gałęzi dopóki nie złapią sie drugiej
0
@FcPortoFan1999 i jeszcze Witsel mozliwe, ze bedzie mial szanse podawac do Huja
0
@Arden Axel spełni swoje marzenie w koncu
1
@Lionel_Messi10 bedzie ogladane jutro:) PSG wygra, ale Leo pewnie rozegra cos ciekawego, latwo im nie bedzie
0
@FcPortoFan1999 ja jem jogurt i kawe pije. O 18 Palmeirass - Botafogo, zaś o 21 Anglia - Niemcy
0
@4drian0 najgorszy batman, niesamowita nuda. Pattinson ma tyle samo ikry co Kubus Kiwior w swoich wypowiedziach
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, to juz wiadomo, ze ta ekipa odpadla
3
@mr Barca podobno Piszczek już odmówił, więc kandydatura Brzęczka już w tej chwili sensu nie ma żadnego @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 imponujące polskie CV
0
@FcPortoFan1999 błędy, ze nie powinien obejmowac Wisly
0
@FcPortoFan1999 ale w ks slawinski wlasnie grzeje Jurka. Chcą go bo znajomy
0
@FcPortoFan1999 to jednak nie Juriusz?
2
@Luciano99 zamontowal nowe drzwi w wulkanizacji. Projekt autorski @Kessie
https://x.com/Iamkabareebe/status/1938461649444212911
2
@blakkudium to bedzie nasz lewy obronca na lige nardów, będzie łapał energie od Kubusia Kiwiora
9
Nico jednak zostaje w Bilbao
11
Wstrzymac oddech, z nim to nic niewiadomo
1
@mekston @escarabajo MLS przerosło pięknego Giroud, podobno wraca do ligi francuskiej, a konkretniej do Lille zastapic Jonathana Davida, ktory idzie zmarnowac kariere w Juve
2
@Comentateiro wyglada to bardziej na taki turniej towarzyski, audi cup. Da sie dostrzec, ze zawodnicy sie oszczedzają. Jutro faza pucharowa, rozkręcą sie
1
@Comentateiro ogladnalem 2/3 meczów i poziom nie porywa. Bylo jednak kilka meczow ciekawych, a najbardziej to kluby brazylijskie juz sa wygranymi tego turnieju
0
@FcPortoFan1999 Morawiecki z premiami namieszal plus blaganie argentyczykow o nie strzelanie wiecej bramek. Jak widac niewiele trzeba zeby odpalic zapalnik w tej ekipie i wszystkich skłócić
0
@FcPortoFan1999 Michniewicz twierdzil, ze jechal przedluzyc kontrakt. Trzeba bylo zrobic z kogos kozla ofiarnego, a najlatwiej to zrobic z trenera. Tylko tez wokol kazdej afery zawsze tez kreci sie Bobek
4
@Rupert_Haubica 'Mamy Neymara w domu'