Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong a Marciniakowi wystarczy dać zestaw mydełek do kąpieli i robi co każą
0
@FcPortoFan1999 lista osób odmawiających ciągle sie powiększa... nie lepiej od razu isc do Janka Urbana jak i tak sie na tym zakonczy? w ten sposob robi sie kolejne posmiewisko
1
@FcPortoFan1999 Czarek ponoc poprosil Tomasza H. zeby podzwonil, chwalil sie u Koltonia. Porozmawiał, przeanalizował, zachęcał, nie załatwił nic, co za zaskoczenie
2
@mekston wlasciwie to mozemy grzać juz. Kontrakt wygasa w grudniu, mozna juz oficjalnie negocjowac :D
0
@FcPortoFan1999 10 dni...
32
@FcPortoFan1999 @Kondziubarca @Comentateiro @mekston Mati przemówił
2
@Safrani przyjdzie nocny moderator @Kessie i się towarzystwo uspokoi
3
@adamek20151 @Stinger_ @Matiasio juz wiele razy sie przekonalismy, ze w takim momencie swiat sie nie zatrzymuje i juz wczesniej wiele klubow od razu reagowaly i zaczynaly szukac zastepcy niezaleznie od dyscypliny i niezaleznie od stanu pokrzywdzonego, przyklad Niki Laudy. Wiec jak widac jednak to jest wazne, biznes jest biznes
2
@Matiasio teraz to Diaza już na pewno nie sprzedadzą. Nunez odejdzie, Chiesa tez, więc muszą kogos kupić
1
@brzucho
1
@ricardo0705 nie chodzi o krytykowanie Bulki. Tu chodzi o Borka, ktory opowiadal glupoty o Realu, Manchesterach. I masz racje, Bulka jest przecietny:)
10
@jacobFCB nie chodzi o Bułke, niech sobie robi co chce. Tu chodzi o Borka, ktory opowiadal pierdoły o Realach, Manchesterach, tworzyl historie i tylko mu krzywde w ten sposob zrobil. Prawda jest taka, ze Bulka tak naprawde ma dopiero 2 pelne sezony rozegrane, w tym jeden dobry majac 25 lat. To w polsce jest narracja, ze to niewiadomo jaki niesamowity bramkarz, a jest sredniakiem. Borek teraz sie tlumaczy z glupot jakich nagadal
6
@FcPortoFan1999 @Kondziubarca @Comentateiro @mekston @Kessie czy teraz juz wiecie co to odpowiedzialnosc? Bułka wybraniec, nie kazdy zaslugiwal na ten transfer, odrzucono Onane. To była decyzja biznesowa, nie dla plebsu
4
@Safrani do Granady
2
@July_6_BcN bardzo ładne masz podejscie. @Kessie naprawde ma szczescie, ze Cie ma
0
@gontex chyba nie, ale to tylko jak w aplikacje wchodzisz. Pozstale ekrany dzialaja jak wczesniej
0
@gontex tak, przyzwyczaisz sie
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, jeszcze jakby to kogos dziwilo.
0
@Aragorn33 @FcPortoFan1999 znowu na Czarka sie uwzieli i to ledwo po wyborach
11
@MsBarca Marciniak jak zawsze
0
@Eto'o9 R10 @kiper09 szkoda zawodnika, stagnacja
0
@FcPortoFan1999 uważam, ze Lech mistrza obroni
0
@FcPortoFan1999 ktore?
0
mają przed sobą 2 tygodnie baletu, az do samych urodzin
3
Nareszcie wrócił, mozna sprzedawac de Jonga
1
@Lionel_Messi10
2
@Sysia11 @Lionel_Messi10 @ToWinaSedziego @adamek20151 @Stinger_ @Martwy @Messibestplayerintheworld @D10SLEO @RoberDzik
2
@D10SLEO alez amerykance sobie pralnie w Londynie urządzili, a te transfery to tak naprawde same sredniaki. Praktycznie kazdy zawodnik gra tam maksymalnie dwa lata i out
0
@FcPortoFan1999 o teraz widze, ze Pol padł :D nie wytrwal jednak
0
@FcPortoFan1999 ważne sprawy, byle Pol nie padł z wycieńczenia