4

@Encore Dembele grajac na srodku napadu strasznie przypomina Eto'o, nawet sposób biegania

7

@Luciano99 spedza czas ze swoim starym, Lucjanem seniorem

0

@FcPortoFan1999 @Lucyffffer1922 eksperci(Borek) twierdzili, ze moze w dalszym ciagu wybierac w klubach serie A i tam zostanie. Fajnie jakby do Lecha wrocil, ale jak juz wroci to juz tu zostanie na dlugo, a piszą ze to krótkoterminowo. Jezeli mialby lepsze oferty to by tu nie wracal. Wracajac do wyboru selekcjonera, jezeli Czarek nie poda do jutra kto jest wybrancem to trzebaa obserwowac trybuny w niedziele, Ten kto się tam objawi ten jest tym namaszczonym

3

@Antimadridista_WR na bank są sprawdzane, tam wiele datków w tych listach jest oddawanych

0

@FcPortoFan1999 juz niewiele zostało do tego własciwego spotkania, wytrzymasz

0

@aspr1me @Frimpong Arteta, Xavi, a teraz Xabi. Co ich łączy? :D

0

@FcPortoFan1999 czy wygra?

0

@FcPortoFan1999 jezeli Magiera i Brzęczek zgodzą sie na prowadzenie kadry we dwójke to juz bedzie kulminacja tego cyrku, tego to naprawde nikt by chyba nie wymyslil, Czarek przeszedlby samego siebie

4

@mekston i Inter ma rozegrane 3 mecze mniej. No fajnie jakby Leo zgarnal króla w tym sezonie

1

@VinDiesel Xabi do grudnia... gdzies juz to widzialem:)

1

ale mu dał wykład...

0

@jacobFCB Jerzek Mrzęczera

1

@FcPortoFan1999 czyli Zibi juz wczesniej wiedział

0

Kulesza nadaje sie tylko do leczenia @FcPortoFan1999
Mozna sobie odpuscic ogladanie kadry na kolejne dwa lata

2

@Popitek12 nie dopuszczać do kaca, ciągnąć maraton jak najdłużej

1

@Walpiano mój stary, regularnie co 2 lata sprzęgło do wymiany. Wyjątkowy talent

0

@VegetaPolska proste, ze tak. Polki omijać szerokim łukiem

0

@FcPortoFan1999 klikniecia wlasnie sie nie zgadzją, ogladalnosc jest bardzo niska, wiele osób widzi, ze kazdy program sie powtarza

0

@FcPortoFan1999 niech juz podaje bo ciezko sie oglada te programy, codziennie o tym samym, to jest niesamowite jak Ci dziennikarze nie maja tematów i są ograniczeni. Pol, Kołton codziennie robia jakis live, po co tak naprawde?

4

@Croocers moze warto go na preseason wziasc? Flick sie przygladnie czy juz czas na debiut

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj to chyba jeszcze nie? Jutro 'dziesiąty', dzien wypłat w polsce, moze to wtedy po ostatnim przelewie dla Probierza, pan Czarek przemówi?

1

@Ojciec5tkidzieci brata mam mysliwego i wlasnie z podkarpacia. Poluje z Możdzonkiem i nie mam dobrego zdania na ten temat. Strzelanie dla trofoeów, nie dla ochrony srodowiska, to są ludzie zakompleksieni, majacy problemy psychiczne. Dziwne, ze nie robi im sie regularnych testów psychologicznych, Ci ludzie czesto maja problem z agresją, uważają sie za elite. Chore głowy

0

@Faro Chelsea skutecznie zastopuje i zmarnuje kariery wielu młodym, lepiej zeby zawodnicy omijali ten klub dopóki amerykance tam rządzą

0

Neymar 2.0

5

@PeteR10 lustro prosze umyć

3

@Conradxc porazka Realu zawsze cieszy, złotą pilke i tak zgarnie Osam. Yamal ma jeszcze czas na wygrywanie zlotej pilki

3

@Conradxc Luis Enrique!

4

@Faro jeszcze Oriola Romeu mamy

0

@Messiankaramessi zgadza sie, ale w takiej sytuacji moze dostanie szanse. Pierwszą czesc sezonu stracil przez kontuzje

0

@Herato teoretycznie dalej mają szesciu z przodu Salah(Elliott) Gakpo(Nunez) Diaz(Chiesa). Odejdzie Darwin, a przyjdzie topowy środkowy napastnik, Gakpo na lewej i Diaz w sumie moze odejsc. Moze wtedy Chiesa dostanie szanse sie zaaklimatyzowac sezon dluzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?