3

0

@gumaz la bamba to jest życie, tu się oddycha

0

@partymaker 19 lub 22, z takim numerami wczesniej wystepowal, nawet chyba wytatuowane ma jedne z tych numerów

2

@gumaz raczej po znajomosci. @Luciano99 po zdobyciu zlotej pilki ogarnął tą funkcje @Kessie. Takie prawa ma laureat

5

@Pomimo27 @FcPortoFan1999 @gumaz @Bolton mozna powiedziec, ze trafionym

1

@mekston no i elegancko, a za rok wróci odbudowany Fateusz lub Neymar i Yamal będzie musial oddac jednemu z nich dziesiątke. Wszystko sie zaczyna kleić. Laporta, Deco top, jak zawsze

2

@Douglas13 no i prosze, Laporta i Deco top, jak zawsze

2

@Danny Gaucho widzialem wpis juz dzisiaj na X, śledze namiętnie, jestem fanem

1

@mekston tylko co wtedy z super zlotą pilke? kto to zgarnie?

6

@mekston jednak @Popitek12 mial racje

0

@FcPortoFan1999 a dlaczego nie?

3

@mordini123 najlepsze są komentarze, Puchacz nie ma najlepszego dla siebie czasu. Oby jak najmniej bylo o nim slychac. Jego obecnosc w kadrze byla strasznie irytująca, błazen, a nie zawodnik

1

@mekston moze pierwszy odcinek Captains of the world, gdzie Netflix pokazal jak Ronaldo razem z Portugalią pokonuje w bezposrednim pjedynku Argentyne? Świetne video to bylo, do dzis nie moge wyjsc z podziwu:)

1

@FcPortoFan1999 w tym sezonie mistrzostwo wyjątkowo szybko sie rozstrzygnie, juz za tydzien decydujacy mecz

5

@mekston odnosnie finalissimy przypomnial mi sie filmik, @Popitek12 prosil kiedys zeby wrzucic

1

Przyznaje, ze w transfer Nico Williamsa w pewnym momencie uwierzylem, nie dziwie sie jednak, ze zdecydowal sie pozostac w Bilbao widzac jak wyglada nasza sytuacja. Nie przyjdzie do nas zaden Diaz czy inny Leao. Simons tez nie dla nas, a on sam wyglada na turyste, troche klubów pewnie zwiedzi, zaden Arsenal czy Chelsea nie da mu stabilizacji mam wrazenie. Moze na koniec okienka Barcelonie uda sie sprowadzic jakiegos skrzydlowego, ale pewnie bedzie to wypozyczenie i czy Rashford bedzie czekal tak dlugo, tez szczerze watpie

0

@gumaz trzeba na bramki stawiać, nie ma co szaleć na zwycięzców, ciężko naszym klubom jednak pogodzić start sezonu, przygotowania i tym bardziej europejskie puchary

2

@gumaz niesłusznie skazany, ale prawdziwy facet zawsze zdąży w odpowiednim czasie :D

0

@FcPortoFan1999 czyli Slask jednak baraze

0

@Bernard777 jest nawet gorzej, ojciec Neymara przy tym orzeszku to jest wzór i czlowiek integilentny

0

@FcPortoFan1999 Siemieniec sie skonczyl, ten caly Maslowski rowniez

0

@Rastafarnianin i najmadrzejszym dyrektorem sportowym

0

@FcPortoFan1999 wracają do ekstraklasy, szybko

0

@FcPortoFan1999 a Pululu Białegostoku nie opusci, kocha ten kraj. Te oferty po 10mln nie przekonaly

1

@Ku84fcb po zachowaniu to widać

2

Wiem, ze gałe nie powinno sie tu wrzucać, ale starego Yamala powinno sie gdzies wywieźć. Na bank cos odwali w przyszlosci, za duzo tego typa wokół klubu

0

@Herato szampan zostal otwarty juz tydzien temu podczas super kubka, dzisiaj to będzie @FcPortoFan1999 kremówki po robocie do meczów wsuwał

0

@mishyhill własnie wielu by chcialo wzmocnic lewą strone i pozbyc sie Martina. Byly przez chwile informacje o Grimaldo, ktory ma dosc niską klauzule, ale temat ucichł. Dodatkowo Martin zlapal uraz reki na mistrzostwach i w wywiadach mowil, ze zostaje na kolejny sezon niestety

1

@Mokaczino dokladnie, wygląda doslownie na sabotaż

23

ter Stegen wrocil z ligi nardów z kontuzją pleców, pojechal na wakacje i dopiero teraz informacje o kontuzji jak ma odejsc z klubu. Miedzy czasie twierdzi, ze jest jedynką i nigdzie sie nie wybiera, przeciez to komedia jest. To troche wygląda jakby ukrywal informacje, ze cos mu dolega, a teraz jak Barca ma nowego bramkarza to podda sie operacji zeby zostac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?