Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No i prosze, ter Stegen i Pena zostają, a Kochen leci jako trzeci bramkarz
0
@BulaKG Prosze bardzo
4
@Ojciec5tkidzieci pamietam wpis i jak najbardziej mam zdanie jak Twoje. Znam myslistwo od najmlodszych lat i bardzo dobrze wiem jakimi mysliwi są szkodnikami. Niby mają limity na odstrzaly, a jednak te limity przekraczają, kłusują, zabiją dla samej zabawy, niszczą tez pola rolnikom. Gdyby mogli te niedzwiedzie odstrzelic to chetnych byloby az nadto zeby polozyc sobie skóre w domu. Wilki tez są pod ochroną, a u nijednego w domu takie 'trofeum' sie znajduj. Mysliwi to czesto osoby majace problemy z agresją, z kompleksami jednoczesnie uważający sie za elite. Powinni byc regularnie badani przez psychiatre, a niejednokrotnie zapinani w kaftan
0
@DonCarletto dokladnie, zanim Chelsea nie zakotraktowwalo Estevao tez byl na liscie. Real gra z Rodrygo na prawej, a Barca z Raphinhą na lewej, taki finał
4
@JanZagloba @Lucyffffer1922 @FcPortoFan1999 @Safrani
dziś tak
2
@JanZagloba @Safrani @FcPortoFan1999 oczywiscie, ze tak. Przypominam iz dzisiejszy mecz Lecha z Craxą bedzie za darmo na yt canal plus. Mozna powiedziec, ze weekend nastał, do wieczora panowie
0
@Pustelnik jezeli ter Stegen zdecyduje sie na operacje to ma sezon z glowy, w grudniu bedzie ciezko sie go pozbyc. Kontrakt ma do 2028, a lat 33, bedzie siedzial do konca jako rezerwowy, na wypozyczenia jak Lenglet to on sie nei zgodzi. Kasa sie zgadza, a w Barcelonie bedzie blisko dzieci i blisko nowej katalonki
0
Deco to chyba ma plan, ze co roku bedzie sciagal zmiennika dla Yamala. Teraz jest Bardghji, bedzie gral ogony i na sprzedaz. Pozniej kolejny i co roku bedziemy miec Trincao, Halilovicia czy innych Demirów
2
@FcPortoFan1999 pewnie trzeba oglądnąć mimo niechęci do warszawskiego zespolu
0
@Destroyer_of_Worlds @beter2 Allah niekiedy nie patrzy, Yamal popić tez popije:)
3
@manero @pt9 opinia @Popitek12 ?
6
@mekston idealnie, od wrzesnia do grudnia jakos przebidujemy. W styczniu bedzie mozna odpalic Danza Kuduro
4
@Faro @mekston @Lionel_Messi10 @Kozinho. moze podczas tej kąpieli ktos kogos za pędzla łapał i stąd te niesnaski
1
@ricardo0705 dzisiaj juz bylo info, ze zostaly szczegoly do uzgodnienia przedluzenia kontraktu Leo. Sam ciekaw jestem czy rok i koniec kariery czy jeszcze dwa lata pociagnie. Suarezowi kontrakt wygasa z koncem roku, ale on to juz ledwo zipie
0
@FcPortoFan1999 kanal sportowy zrobil dzisiaj calodniowy program od godziny 10 odnosnie ogloszenia Jana Urbana, a do tej pory zadnej konferencji, zadnego komunikatu. Krzesła wypierdziane i nic wiecej
1
@Kondziubarca czemu by nie zrobic pucharu Gampera i prezentacji druzyny na stadionie w Como? tak dla odmiany jako ukłon w kierunku Fabregasa i oglosic to jako sukces marketingowy
1
@FCB24 juz sprowadzili nowego Trincao, jest nim Bardghji, kadra kompletna
1
@bartulek98 naszym transferem na lewe skrzydlo bedzie Fermin, juz go tam Hansi probowal, kadra kompletna :)
5
Ta cala sytuacja z ter Stegenem sklada sie w calosc. On na teścia pewnie wskoczyl i sie pompuje dla tej katalonki. Dlatego tyle na silce siedzi
5
@Luciano99 chcial byc nieoczekiwanym gosciem na zoomie jak Platynov czy inny Youtuber
0
@PolskiBarcelonista10 pewnie tak lub miejsce, ze ktos nas moze przeskoczyc
9
Jest stabilnie
0
@FcPortoFan1999 nie za wczesnie? Jeszcze czas by zmienic wybór
2
Rozwiazanie kontraktu z Romeu jeszcze rozumiem, jest przecietny i ma swoje lata, ale naprawde nikt nie chce zaplacic za Pene? Bramkarz Barcy, ktory rozegral kilka miesiecy w pierwszym skladzie i zaden ligowy sredniak nie wyraża szczegolnego zainteresowania. Pau Victor, zawodnik kupiony tak naprawde na sezon, wlaczony do skladu na podbicie ceny i cisza, podobnie jak Martin, ale on pewnie zostanie, gdyz dostawal wiecej szans na pokazanie sie, a zainteresowanie Grimaldo zniknelo. Ter Stegen pewnie zmieknie i odejdzie, ale tez rozwiazujac kontrakt bez zarobku dla Barcy. Kazdy inny klub potrafilby zarobic na tych zawodnikach, Barca musi sie ich po prostu na siłe 'pozbywac'. Czy jednak to są tak slabi zawodnicy, ze szkoda innym klubom wykladac jakąkolwiek monete? Pablo Torre, tez odszedl za drobniaki(5mln), a Barca zakupila go za 6mln.
28
To sie sklada w całość, w wywiadzie ter Stegen mówił, ze w klubie jest tylko on i Pena. Przyjechał wczoraj na trening i zobaczyl poza Pena jeszcze Wojtka i Garcie. Obrazil sie, strzelil focha i siedzi na silowni. Wróci jak Barca sprzeda wszystkich
6
@blakkudium ciekawy przypadek z niego jest. Chce zostac w klubie, ale nie bedzie trenowal z druzyną. Walnie focha i będzie walczyl w biurach jak wczesniej z Bravo
2
@blakkudium dał warunek, ze wszyscy bramkarze mają odejść bo inaczej nie wróci. Foch!
0
@JanZagloba @FcPortoFan1999 tak, a Mateusz wtedy dementowal ich news :D
0
@FcPortoFan1999 to fakt, potrafi sie przyznac do popelnionych czynów
0
@FcPortoFan1999 @Kondziubarca Pała kontra Pyton, starcie tytanów