0

@FcPortoFan1999 wlasnie ja mysle, ze bylaby narracja iz dalej jestesmy w grze, to dopiero pierwsza porazka w grupie, u siebie sie zrewanzujemy. Kulesza nie planowal go zwolnic, raczej do konca eliminacji mial czas

1

@Comentateiro pokaż ten t-shirt

0

@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston @Kondziubarca tak szybko podsumuje. Gdyby Probierz nie nakrecil afery tylko prostu siedzial cicho i nic dziwnego nie tworzyl tylko tak jak na pierwszej konferencji powiedzial, ze rozmawial z Robertem iz ten nie przyjezdza to do tej pory bylby dalej selekcjonerem niezaleznie od wyniku z Finalndią. Nie byloby afery, a jedynie niesmak, ze Robert mial swoje sprawy jak rozprawa z Kucharskim i nie gral w obu meczach. Probierz w swojej glowie stworzyl afere i ją zrealizowal, w ten sposób sam siebie wywalił. To jest dopiero uniwersum, potrzebny mu psycholog. Na ostatnim wywiadzie wygladal faktycznie jakby dopiero ogarnal co odwalił :D

0

@FcPortoFan1999 element tak tu czuwa

0

@gumaz czyli @FcPortoFan1999 jest botem? :D

1

@FcPortoFan1999 tez trzynasty, przeznaczenie :D

1

@FcPortoFan1999 juz niedlugo. Superpuchar coraz blizej i to akurat w moje urodziny :D

1

@FcPortoFan1999 o to kolego mój, Wszystkiego najlepszego! Niech ekstraklasa dalej przynosi Ci wiele przyjemnosci. Sukcesów w zyciu, monety jak najwiecej!

1

@Jakchcesz Luis Diaz ma status gwiadzy tak naprawde, wiec w sumie nie jest tak zle...

2

@Kapitan hawk i to jest wlasnie caly Probierz bufon, przepchali sie w barazach i od razu zaczal biegac po programach jako zbawca narodu, cwaniakowal, popisywal sie, mial swoje 5 minut naciagane. Teraz dostal po dupie zasluzenie

2

@Kapitan hawk przechytrzyli nas :D zrobili taktyczne: potrzymajcie nam piwo :D

1

@etobzyk dokladnie tak kolego!

0

Panie i panowie, sprzedajemy?

2

@Kondziubarca mnie to nie dziwi. Duzo pozegnan bylo z reprezentacją podczas rządów Probierza. Szczęsny tez szybko sie zawinął. Grosicki chce wrocic, nie bylo tam miejsca dla niego, tym bardziej na wahadle. Grabary tez nie powolywal, Majeckiego... tylko mial jakies swoje wynalazki w glowie. Choroszcza to aktualny kierunek Probierza

0

@FcPortoFan1999 Magiera jest najslabszy z tego towarzystwa, Brzeczka Lewy juz raz zwolnil. Nwalka jest juz starszy i czy bedzie ich w stanie zmotywowac jak wczesniej? Urban chyba najpewniejszy, sukcesy tez ma, tym bardziej jak nie teraz to kiedy

0

@gumaz i tak bedzie

0

@Deviler nie przyjdzie za Kuleszy, byla juz o tym mowa

0

@bartekvisca on nie chce przyjsc z Kuleszą pracowac

0

@FcPortoFan1999 koniec z wynalazkami w kadrze, w koncu beda powolania np. dla Grabary. koniec z fochami na Casha... itd.

2

@mekston @Lionel_Messi10 na drugim miejscu Dani Alves ze wzgledu na ilosc zdobytych trofeów :D

0

nie ma tego złego... Robert będzie mogl w pelni skupic sie na grze w naszej Barcy ukochanej! Będzie mial glowe spokojniejszą, nie bedzie musial sie denerwowac polskim syfem. Bardzo dobrze! Przyjdą jeszcze na kolanach

2

@Kondziubarca dokladnie tak. Ja te mecze za Probierza przestalem ogladac, dosyc mam tego syfu. Dla mnie, dla kibica Barcy jest to informacja bardzo dobra, niech Robert sie skupi na ostatnim sezonie u nas i wysokiej formie, polski syf mam gleboko w powazaniu, wyjezdzam! :D

1

@Andi18 oni grają na dwoch napastnikow. Alvarez/Correa - Sorloth/Griezmann

1

@FcPortoFan1999 @RafiVeB to cytat Gapinskiego z wczorajszego live na Weszlo. Kowalowi sie to bardzo spodobalo i prosze wP ma tytul

1

@gumaz @FcPortoFan1999 Romek to taki niechlujny spocony wujek, jego opinia to to co powie Boniek. Jego programy mają ogladalnosc wlasnie kiedy tam Zibi siedzi. Zatrzymal sie w latach dziwIecdziesiatych

0

@FcPortoFan1999 zarty zartami, ale te powolania czy teraz czy wczesniej to sie totalnie kupy nie trzymaly. Niewiadomo po co zawodnicy przyjezdzali na kadre, na bank wyjezdzali ze zdziwieniem na twarzy. Probierz zrobil przez swoj czas panowania niesamowicie wielki burdel. Wczoraj patrzac na niego na konferencji pomeczowej widac bylo, ze on sam nie wie co zrobil. Koniec!

0

@Zoker Oskar Repka vel @FcPortoFan1999 powolany zeby mogl obejrzec mecze kadry bez kupowania biletów.

0

@FcPortoFan1999 Mati wylądowal i jedzie juz do studia

0

@BorzyKrzys gdzie wady?

0

@FcPortoFan1999 to jak z kolezanką to pozytywnie i czas sprawnie leci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?