3

@doc Griezmann, najwieksza pomylka. Masz Messiego w skladzie i przepalasz 120 baniek po to zeby dublowal mu pozycje

0

@gumaz 8 lat od wpisu, to mu wyciagneli :D nawiazujac jednak do sportów motorowych i świata samochdów to go troche rozumiem. Siedze w autach okolo 15 lat i przyznaje, ze jestem znudzony. Jezdzilem czesto z klientami na tory, wyscigi, spedzalem cale dnie i na koniec zero emocji. Przewozilem Ferrari, Lambo, Bugatti itp. totalnie nie robi na mnie to juz wrazenia, na koniec to jest łechtanie ego moneciarzy, ktorzy oczekują wychwalania jakie to auta posiadają. Wyscigi to jazda w kółko i ogladasz tak naprawde tylko sekundy jak ktos przejezdza obok odcinka przy, ktorym masz miejsce. Atrakcja to naprawde jest dla kierowców i dla teamu co zbudowali. Zauwazylem tez, ze duzo osob co pracują przy organizacji tych imprez to wolontariusze lub dostają jakies ochłapy.

0

@Who_you_mam czyli jak ktos da 5mln to moze iść :D

2

@Mixtape @budel17 te reklamy są tak zrobione, ze obraz dzieli sie na polowe i dalej masz mozliwosc ogladania meczu

1

@Marcelinho99 mam jakies odczucia, ze ten mocarny plan z Alonso za sterem to szybko walnie :D ostatni sezon w Leverkusen to strasznie kombinowal, wymyslał pilke na nowo, za duzo Guardioli. Czesto najlepsi zawodnicy siedzieli na lawce zamiast grac regularnie, tracili punkty tam gdzie nie powinni. Mbappe i Viniciusa razem to on nie ogarnie

4

@Hosh @Bzyczekk @NeroTFP1 nie kazdy bohater nosi peleryne, brawo!

2

@Walpiano jak sie jest betonem to i transfery nie pomogą. Simeone, Xavi, Arteta, te same hasła lubią powtarzac

2


Robert do 2027? I koniec kariery równo z Wojtkiem?
@Kondziubarca @Comentateiro @mekston @AlexDark00 @FcPortoFan1999

3

@Kapitan hawk potężny Bayern @Comentateiro nas tak rozpieścił dzisiaj, ze Atletico wygląda na klub impotentow @blakkudium

2

@Kamilos84 naciągana wypowiedź, oni tam zarabiają na grze w Auckland.

2

@blakkudium @Comentateiro potężny wynik

2

@domin682 taka sama sytuacja jak z Trentem w Realu. Kluby sie porozumialy i za drobną opłatą zawodnik przechodzi wczesniej

0

@4drian0 zaliczyli? strzal byl

1

@MichalZZZ wygląda na to, ze wszyscy gotowi

0

@Krzysztof1987 to jest prezentacja na klubowe mistrzostwa swiata, grają w nowych koszulkach. Pozegnanie Mullera rowniez sie odbylo w osatnim meczu domowym

1

@Comentateiro obecny! Rozsiadlem sie w poteznym fotelu przed poteznym tv i podziwiam jak potezny Bayern prowadzi po bramce poteznego Comana

0

@FcPortoFan1999 mam takiego kumpla, kibic Mieleckiej Stali, jezdzi na wyjazdy 20lat juz chyba. Ogolnie mówi, ze nie jest jakos specjalnie zawiedziony spadkiem, ze i tak Stal dlugo pograla w ekstraklasie i zadowolony bo nie bedzzie musial za daleko jezdzic :D

0

@FcPortoFan1999 bedziesz chodzil w nowym sezonie na Pogoń?

0

@Chaoss dzieki panie, nie moglem namierzyc

0

@FcPortoFan1999 gdzie to ppokazują?

1

@Kamilos84 jemu taka okazja by nie umknela :D

1

@Kamilos84 jest na stadionie, pokazywali go

1

@FcPortoFan1999 mozna spirytus otwierac

4

@Kessie gdzie wczoraj byles?

0

@FcPortoFan1999 po puchar!!!

1

@gumaz pojechales na stadion po giętą?

1

@Lionel_Messi10 ogląda, wszyscy oglądamy :D

0

@FcPortoFan1999 juz prawie 15

1

@FanBarcy22 jak najbardziej, mecze są za free po rejestracji, nie trzeba zadnych pakietow kupowac

0

@FanBarcy22 po polsku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?