4

@Wojciech123 czy to cctv z zakladu @Luciano99 ?

0

takim tokiem myslenia Wlodara to Garcia musialby byc wypozyczony na dwa lata az do konca kontraktu Wojtka, a ter Stegen ma kontrakt do 2028 i w ostatnim sezonie pewnie oddalby bramke Garcii.

0

@escarabajo w Santosie po prostu nie ma az takiej presji jak we Flamengo i jak Santos dal mu szanse na powrot do formy to moglby pomoc im w utrzymaniu sie w lidze

0

@escarabajo umknelo mi to gdzies widocznie, totalnie ruch bezsensu. Za tydzien ostatni mecz Santosu, w czerwcu. Ney nie zagra ze wzgledu na czerwien w ostatnim meczu. Jakos nie wierze, ze tak to sie zakonczy, ale pozostaje nam obserwowac tą sage

0

@escarabajo gdzie Ty to wynalazles? taka karuzela z Neyem, ze ostatnio byla mowa o przedluzeniu kontraktu z Santosem do konca sezonu brazylianskiego

1

@gumaz jeść grochówkę oglądając probierzowke

0

@Comentateiro wstałeś do hymnu?

2

@mekston psychologicznie do tego podeszli

1

@Herato Gallas.

0

@FcPortoFan1999 chile Argentyna o 3, będziesz oglądał przed robotą?

0

@Frimpong fajnie sie madryle bawią :D

1

@esem91 Borek zglosil @Kondziubarca, ponoc napisal do redakcji i stad te zmiany

1

@Herato trzeba dopytac @Popitek12 koncowka sezonu dla Cristiano to walka o zlota pilke, jeszcze wiele moze sie wydarzyc

0

@BorzyKrzys i na bank -10 dla Evertonu

0

@partymaker oby ich ukarali, czyli degradacja juventusu i -10 punktow zabrac Evertonowi

0

@mekston kontaktowali się ponoc juz ze starym. Watpie jednak, ze tam pojdzie. Przedluzy pewnie kontrakt z Interem jak bedzie mial gwarancje, ze klub sie porzadnie wzmocni

0

@Wojciech123 Legia ma aktualnie fajną mlodziez, Szpilewski lata pracowal w Lipsku w druzynach mlodziezowych. Zewlakow tez mu pomoze wybrrac najlepszych. Szkoda by to zmarnowac

0

@Wojciech123 uwazam, ze jest dobrym pomyslem. Gosc jest w sumie mlodym trenerem, a juz odniosl sukcesy w klubie na podobnym poziomie co Legia. Dostanie duzo zaufania od zarządu i transfery beda przemyslane, nie na wariata jak za Feio. Wygląda na to, ze to pomysl Bobicia. Dla ekstraklasy silna Legia i silny Lech to jest mus jezeli mamy cos zdzialac w europie

3

@BORO_12 @Jakchcesz jesli chodzi o lewego obronce to byla informacja, ze Martin moze jednak odejdzie. Jest opcja sciagniecia spowrotem do klubu Marmola, moze to wykorzystają.

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj wieczorem polskie kobiety mecz grają, pilka nozna prawie mozna powiedziec

0

@patrykzmc2000 @LukaszFan Marmol to super opcja dla Barcy. Bardzo duzo meczów rozegral na lewej obronie. Jest duzo pewniejszy niz Martin. Oby Barca go wykupila, a pozbyla sie Martina

0

@FcPortoFan1999 telefony od widzów, moja ulubiona część programu

0

@FcPortoFan1999 dokladnie :D on wie, inni nie rozumią

0

@FcPortoFan1999 tak, uwielbiam. Zawsze na temat i na zlości :D

0

@FcPortoFan1999 w czerwcu juz nie pogra, byl jeszcze jeden mecz do rozegrania. Teraz pytanie, czy kontrakt przedluzy o kolejne 6 miessecy? No raczej tak, mial sie odbudowac, chyba nie wyszlo jeszcze

0

@FcPortoFan1999 Probierz przemówil, wlasnie odpalilem z opoznieniem ks. Czekam na slowa motywacyjne kadry

0

@FcPortoFan1999 tenis odpada, czekasz na mecz pol dnia, przeciaga sie godzina, pozniej deszcze, czekasz znowu, dajcie spokoj, kto to widzial

0

@FcPortoFan1999 straszna bieda, nie ma nawet nowych ciekawych dokumentow sportowych. Slabizna sie nam zrobila, jak ta mlodziez ma dbac o zdrowie?

0

@FcPortoFan1999 co dzis do ogladania jest?

1

@MessiForeverTheBest Inter, Ajax i Arsenal, top3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?