Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wojciech123 dobre to :D Wisła to klub mem aktualnie, jezeli chca awansu to niech zbudują druzyne, ktora wejdzie bezposrednio do eklasy, bez barażów. Nie będą miec wtedy zadnych pretensji do otoczenia, ze sa krzywdzeni
1
@Luciano99 polki omijam szerokim łukiem, nigdy w zyciu za żone
1
@comtedurgell te baterie czesto nie wystarczają nawet na 5 lat, mialem juz kilka renault na garazu i baterie byly popuchnięte i nadawaly sie do regeneracji lub do wymiany, zasieg pokazywał max 10km, a były to auta kilkuletnie. Duzo jest tez tesli na rynku na sprzedaz i mozna niezle sie naciąć
1
@MessiSuarezNeymar mój stary jest mysliwym, wiec jeżdze z nim głownie jak jest sezon na kaczki czy bażanty. Mam wyżła i kiedy on tropi lub aportuje to musze byc przy nim. Na jelenie czy dziki rzadziej jeżdże. Osobiście wole postrzelać na strzelnicy z broni długiej lub krótkiej, średnio jestem fanem zabijania.
0
@FcPortoFan1999 wyprzedaż Wisły przed nami czuje. Kolejny sezon zawodnicy nie będą chcieli kisić się w pierwszej lidze
0
@Wojciech123 zadowolony odnośnie Feio? Kogo tam widzisz jako nowego trenera?
1
@gumaz @Wojciech123 oj nie, odpuscilem dzisiejsze mecze, brak weny. Dopiero na mecz finalowy popatrze. Oskar natomiast drugą polowe Wisła Miedz pewnie nie odpusci
1
@blakkudium piękną kariere sobie wybrał, Sandro 2.0
0
@ACRAB95 a faktycznie masz racje. Tylko, ze Flick woli lewonoznych na lewa obrone, a prawo na prawą. Inaczej Fort czesciej gralby na lewej stronie dostając wiecej szans
0
Sprzedac Martina i skorzystac z opcji wykupu Marmola, proste
0
@ACRAB95 Mingueza to prawa strona. Barca ma jeszcze prawa do sciagniecia Mika Marmola i to jest lewa strona
0
@FcPortoFan1999 czyli dopiero na wisłe wracasz?
0
@FcPortoFan1999 do roboty lecisz dzisiaj?
1
@Culer9002 ciekawe do kogo mial pretensje machając tymi łapskami
0
@konajoncek tu nie chodzi o wakacje. Tam jest jakis konflikt z Probierzem, wypowiedz Lewego na temat braku rozwoju kadry tez nie była bez powodu. Moze Robert sie nie widzi w tej kadrze i czuje, ze traci czas. Ta kadra za Probierza to chaos i cofneli sie w rozwoju. Robert mało co strzela i widać, ze nie tylko on wygląda na pogubionego za czasów Misia P.
0
@FcPortoFan1999 nie wolno bo jeszcze Pululu doscignie
0
@FcPortoFan1999 mówiłem
2
@Kessie @blakkudium ciekawe czy na stulecie tego herbu wróca do niego chociaz na sezon...byloby miło na pewno
0
@FcPortoFan1999 no i wlasnie, trzeba cos z tym w koncu zrobic
1
@Danny Gaucho tez mam podobne przemyślenia i uważam, ze jest tam konflikt Lewego z Misiem. Wypowiedz Bobka po jednym z meczów na temat kadry i braku rozwoju też dała do myslenia. Lewy praktycznie nie strzela bramek, a cala taktyka Probierza to jest kpina tak naprawde, wielu zawodnikow nie gra nawet na swoich pozycjach.
0
@FcPortoFan1999 z tym, ze Roberto juz nie raz grywał w takie gierki. Osobiscie w zwolnienie Misia nie wierze, dostanie czas do konca kwalifikacji czyli do konca roku i pewnie wtedy będą podejmowane decyzje w zaleznosci od wyników. Tym kto moglby zastapic gbura to na tą chwile jedynie Urban, ale kto w przyszlosci to ciezko wytypowac
0
@FcPortoFan1999 @gumaz a ja mysle, ze miedzy Lewym, a Misiem nie ma za dobrych relacji. To juz kolejny raz kiedy Bobek odpuszcza repre, za Proberza wygląda w niej fatalnie, bramek praktycznie nie strzela. Moze wlasnie liczy, ze kadra nie poradzi sobie z Finlandią i zacznie sie zwalnianie Prodiża, co byloby dla wszystkich wskazane tak jak odejscie Feio z polskiej pilki
0
@Kapitan hawk no własnie, czy to będzie ostatnie spotkanie Krystiana Ronalda w barwach Al Nassr? czy jednak sie nie podda i bedzie walczyl do upadlego o tytuly na piaskach pustyni?
2
@Kapitan hawk @Danny Gaucho Lewy nie ustrzeli tej setki w reprezentacji, na pewno nie z Probierzem. To juz kolejny raz kiedy odpuszcza zgrupowanie, chyba nie ma chemii pomiedzy nimi i gra Roberta za za Probierza wygląda bardzo mizernie.
0
@Pedri16Future w obronie Roberta przypominam, że na klubowe mistrzostwa świata tez nie jedzie!
0
@gumaz bohater!
0
@Nazio_87 ma mój głos
0
@FcPortoFan1999 jak umierać, to za motor czy za legie? A może na motorze do legii?
0
@FcPortoFan1999 no to fakt, nic tez o Jadze czy o Pogonii.
0
@FcPortoFan1999 eksperci: Lech wygrał lige, zróbmy program o Legii...