Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 na pewno się przekonamy, może się uda
0
@FcPortoFan1999 no szkoda. Stal Mielec spada to miałbyś szanse przyjechać na wyjeździe pogon obejrzeć na tym zadupiu
0
@FcPortoFan1999 nie ma nudy
1
@FcPortoFan1999 na geriatrie chyba :D
0
@FcPortoFan1999 na tą chwile nie ma znaczenia, to jest Artety ostatni sezon. Jeżeli nie będzie nic w gablocie to się pożegnają.
0
@FcPortoFan1999 to się już nie powtórzy. Tam potrzebny jest trener z jajami, a nie klucz Arteta. Oglądałem 'all or nothing' z nim to spać się chciało. Najlepiej to transferów narobić jak Xaviemu tylko po co, jak sklad i tak rzadki jest
0
@FcPortoFan1999 niech robią swoje. Arsenal to przegrywy są. Kupę siana mają, ale nie potrafią tego wykorzystać. Ich transfery są przecietne. Arteta to podróbka Guardioli i próbuje wynaleźć koło na nowo.
0
@FcPortoFan1999 to na bank, w ciemno można chaty stawiać
0
@FcPortoFan1999 czy Siedlce są daleko? :D jak się tam jedzie?
1
@Kessie mimo wszystko to sezon pełen sukcesów dla Arsenalu :D
1
@gumaz tak i jazda do Siedlec świętować
1
@blakkudium @FcPortoFan1999 @mekston @gumaz City w kryzysie ma prawie tyle samo punktów co Arsenal, który według ich fanów oraz trenera rozgrywa świetny sezon pełen sukcesów. Niesamowite jest to uniwersum
1
@mekston no wlasnie, tez tak czuje. Rzesza fanów @FcPortoFan1999 oraz ekstraklasy sie powiększa
0
@FcPortoFan1999 mnie również nie :D ale niech coś się chociaż dzieje na ekranie
0
@FcPortoFan1999 @gumaz to może Girona - Atletico na rozgrzewkę?
0
@gumaz tym komentarzem rozpoczął właśnie kampanie @FcPortoFan1999 do zdobycia złotej piłki 2025 :D
0
@FcPortoFan1999 załapalem sie na koncowke, ale nie bylo juz co zbierac. Niesamowita przewaga punktowa
0
@FcPortoFan1999 wstales? ogladales?
2
@Adran360 ale jaja, odejście z Realu to był jego największy błąd. Źle pokierował karierą, coraz gorzej to wygląda
2
@Adran360 wydad Casablanca, tak czułem
1
@FcPortoFan1999 ale jutro za to kolejna multiliga
0
@FcPortoFan1999 jeszcze jakiś mecz dzisiaj do oglądania czy tylko śledzenie wyników? Właściwie to został Milan lub psg
0
@FcPortoFan1999 nie zostanie, teraz była wypowiedź prezesa czy kogos na płycie boiska i otwarcie mówił odnośnie ofert
0
@Bykunn dokładnie:) 3mamy kciuki
1
@Bykunn kurde no właśnie, to w takim razie błąd jest na sofa. Wybacz kolego:)
0
@Pomimo27 bo nie jest
0
@FcPortoFan1999 pięknie!!!
2
@Encore trzeba @Danny Gaucho dopytać
0
@FcPortoFan1999 będę świętował dzisiaj, oby dowiezli
1
@L4ngusta na netflixie jest świetny serial dokumentalny o Sunderland, polecam