- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1154 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1154 Culés
0
Pytanie czy Afonso Sousa zostanie w Poznaniu na kolejny sezon bo są wątpliwości. @Sulimo @Lucyffffer1922
0
@FcPortoFan1999 nie zostanie, teraz była wypowiedź prezesa czy kogos na płycie boiska i otwarcie mówił odnośnie ofert
0
@Lanosss Spora strata dla Lecha przed powrotem gry do europejskich pucharów.Klimczak, widziałem tę wypowiedź jaką udzielił Ignacikowi i mówiąc wprost to wygląda jak jego odejście.
0
@FcPortoFan1999 nie ma szans zeby go zatrzymać. Przecież ta pazerna k...limczak nie buduje drużyny tylko maszynkę do pieniędzy. Szkoda bo kawał grajka. Obawiam sie ze teraz wyprzedaż i kupią jakieś Fiabemy
0
@Lucyffffer1922 Bo to On jest autorem tej złotej mistrzowskiej bramki między innymi.I te ogólnie 13 bramek to spora strata.
0
@FcPortoFan1999 on w ogóle byl motorem napędowym. Wydaje mi sie ze Walemark bedzie teraz gral na jego pozycji.
1
@Lucyffffer1922 To już rzecz na kolejne tygodnie.Tak czy siak gratuluję raz jeszcze tego mistrzostwa i powodzenia w lidze mistrzów i próbę złamania klątwy III rundy eliminacji.
0
@FcPortoFan1999 dzięki :) bedzie ciezko o LM szczególnie jak Sousa odejdzie i pewnie Kozubal
0
@Lucyffffer1922 Kozubal ma jeszcze odejść? tego nie słyszałem akurat.
0
@FcPortoFan1999 byly jakieś plotki ale nie wiadomo. Trzeba wzmocnić obronę bo to jest dramat. I jakiegoś rozgrywającego kozaka. Bez tego nie ma co szukać w eliminacjach
0
@Lucyffffer1922 I Lech coś wreszcie musi zrobić z tymi wyjazdami bo to wygląda bardzo słabo.
0
@FcPortoFan1999 dostać sie do ligi mistrzów obojetnie jakim sposobem. Takie małe marzenie zeby zagrać z Barcą :)
0
@Lucyffffer1922 Awans do ligi mistrzów to marzenie każdego polskiego kibica.