0

@FcPortoFan1999 meczycho w Rotterdamie, Sparta strzeliła psv i na tą chwilę to ajax miszczem :D

3

@Barcafan2020 jakbyś był bogaty to by Ci za darmo pewnie dali

0

@FcPortoFan1999 PSV sie nie potknie grają ze Spartą, ciekawy to mecz sie zapowiada. Prędzej Ajax z Twente sobie moze nie poradzic. Lech to taka druzyna aktualnie, ze albo rozwali Giekse albo sie potknie. Nic pomiędzy raczej

0

@FcPortoFan1999 pelne sukpienie na ekstraklasie, w ll niewiele sie juz zmieni podejrzewam. Barca gra z Villarreal, ktore jest gonione przez Betis jesli chodzi o miejsce w lidze mistrzow, oni graja natomiast z Atletico. 14 30 gra ostatnia kolejka holenderskiej to tez mozna rzucic okiem, PSV musi przypieczetowac majstra. No i Galata dzisiaj u siebie tez w sytuacji, gdzie zwyciestwo pozwoli na swietowanie

0

@FcPortoFan1999 najważniejszy dzisiaj mecz to wyjazd Lecha, reszta to tylko nietuczący deser

0

@FcPortoFan1999 pewnie te przedmioty nie były im potrzebne to wyrzucają...

1

@FcPortoFan1999 @gumaz Palace wygrywa z City, pieknie

4

@FcPortoFan1999 to taki trochę finał dla pogoni, a jak wiemy pogoni nie lubi w finały

3

@Lionel_Messi10 wywołałem go :D

2

@FcPortoFan1999 niech tak zostanie, będzie ciekawa ostatnia kolejka chociaz

0

@FcPortoFan1999 no jak mam być szczery to też jestem ostatnio zawiedziony, ale czasem pewnie rzucę okiem

0

@adamek20151 będzie mls oglądał bo lubi bardzo @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 @gumaz o 17 30 zapraszam kolegów na final pucharu Anglii, kryształowy pałac(nie mylić z tym z breaking bad) będzie starało się zgarnąć puchar z przed nosa ManU City. Kibicujemy, więc by szejki zostały z pustymi rękami w tym sezonie

0

@FcPortoFan1999 meczyki to najrzadziej oglądam, za bardzo Włodar Trynkiewicz gwiazdorzy, chłop ma kieszenie pełne cukierków wypchame, szuka kogo poderwac, można sie przestraszyc

0

@FcPortoFan1999 @gumaz ale dzisiaj lipa z programami o piłce, w k sportowym Borek to nawet nie uruchamiam, umniejszanie sukcesu Barcy itd z jego strony. Polsat natomiast wałkuje w swoim kolejnym programie co z Feio, jaka przyszlosc, ile mozna. Netflix trzeba odpalic

0

@gumaz ja to juz dawno namawialem @FcPortoFan1999 na profesjonalną kariere w pilce, tym bardziej jako asystent bym sie sprawdzil, do Cracovii jest mi blisko

0

@Lionel_Messi10 a co sie dzieje z Echeverrim? Gosc do tej pory nie zadebiutowal w City, nie ma go nawet w kadrze meczowej

7

Jordi przedłużył @Lionel_Messi10 @mekston @Adran360 @FcPortoFan1999 @Tollusiek @Sysia11 @Kapitan hawk @escarabajo

0

@Kgorecki2500 pracuje u brata, a brat za robotą lata

0

@FcPortoFan1999 a co Jagą jutro? jakie predykcje?

1

@Luciano99 uwierz w Feio, domy na Legie. Jednak bycie legionistą chociaż chwilę to dziwne uczucie musi być

2

@mekston @FcPortoFan1999 przeciez to jest jakas komedia z tym Mascherano. To jest argentynski Xavi. Zwolnienie Taty to absolutny błąd, z nim za sterem to i lm była w zasiegu. Obudziłem sie rano i ogladalem koncowke tego meczu z San Jose, az mi kawy nie potrzeba bylo tak mi cisnienie podniesli. Cieszy natomiast awans Timberwolves do finalu konferencji, fajnie grają

0

@Kondziubarca jutro jak jutro, mnie to zastanawia co w przyszlym sezonie. Robert juz nie nadąża, a Ferran tak naprawde nie nastrzela wystarczająco bramek zeby byc pierwszym snajperem

1

@Kapitan hawk a czy @Popitek12 oglądał to meczycho?

0

@Sulimo grają o 19

1

@Quechua to było dobre :D

0

@Stinger_ trzeba było zostawić Aube i nie przepłacać Lewusa

0

@Zoker nie jest zaskoczony

0

@FcPortoFan1999 jego syn na pewno

0

@FcPortoFan1999 do Chelsea mozna, tam planu nie ma. Wrzucac kogo sie da i robic zupe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?