Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweuwarrior i cyk na vinted i buła w kieszeń
1
@Lionel_Messi10 oby oby, a jutro Sporting żeby się wykoleił
1
@Lionel_Messi10 aż się odechciało piłki na dzisiaj. Włączam jakieś filmidło, a jutro się już skróty Benfici czy Miami ogladnie. Na Roma Juve też nie dam się nabrać
0
@FcPortoFan1999 żeby taki wynik zrobili maja drugiego
1
@gumaz no właśnie, mecz dobry, tylko godzina senna się robi. Derby menczesterow już zdążyły wprawić w senny nastrój
2
@Lionel_Messi10 @mekston @Adran360 macie w planach nocne oglądanie Miami?
2
@MesQueUnClub96 Haaland ma kontuzje, że nie gra?
0
@Kamiloza91 dokładnie, nawet mają swojego Mourinho z aliexpres
0
@blakkudium Amorim to taki sam pacjent jak Probierz z tym ustawieniem. Nawet zawodnicy nie grają na swoich nominalnych pozycjach. Fajne to United, oby tak jak najdłużej
11
@Toring trzeba dniówkę przerobić przy budowie najpierw i dopiero można wejść
0
@FcPortoFan1999 kolejny sezon taki mają, że daleko im do góry tabeli, ale może nastąpi przelom
1
@FcPortoFan1999 to jest zawodnik, który to właśnie za granicą jest bardziej ceniony niż we własnym kraju. Lubię Marcina jak również Schalke, oby wrócili do Bundesligi jak najszybciej
6
@Lionel_Messi10 4 to taka liczba co Arsenal bardzo lubi, wszystko się zgadza
4
@Lionel_Messi10 ale ładnie rypnął, fajna brama
0
@FcPortoFan1999 miszcza polski, ta Jaga dzisiaj miała okazję wygrać ten mecz, Marek już punktów raczej nie pogubi. Ten jego powrót jednak udany jest
0
@FcPortoFan1999 jutro w Niepołomicach koronujemy Marka
1
@Criss18Barca @FcPortoFan1999 układa to pod siebie, zależy która zmiana w robocie
1
@Safrani Romkowi serce krwawi po tym co amerykance wyprawiają
0
@Sysia11 Rapha tak, De Paul nie
0
@FcPortoFan1999 tam akurat powrot jest latwy, tym razem jednak Australia kusi
0
@FcPortoFan1999 czyli czas na zmianę kraju na bardziej korzystny godzinowo. Coraz bardziej o tym myślę i już kilka pomysłów mam
1
@analitykTaktyki czuć niepewność, fakt. Podobne uczucie było do de jonga, a najbardziej to jak Pena bronil
0
@FcPortoFan1999 Górnikow z legia odpuszcazm, w tym czasie oglądnę mecz pełna szynka - Liverpool. Pogoń o 17 30 też odpuszczam, gdyż grają manczestery i chyba na tyle, Porto-Benfica za późno. Właśnie to mnie wkurza w tej lidze, te godziny kiedy łamie mnie na spanie
0
@FcPortoFan1999 a ja tam nie jestem zdziwiony. To jest brazol i sodówa predzej czy pozniej odwala. 9:30 czas na wysoki pressing, nastepnie pozycja obowiązkowa Jaga - Piast. Ekipa z Gliwic zawsze trudna dla rywala, zobaczymy jak sie Jaga po porazce ligowej zachowa i jakim skladem wyjdzie przed meczem z Betisem
0
@Faro no właśnie, nawet dwóch takich następców było i zawsze obok jakiś szemrany tatuś się kręcił
2
@Lionel_Messi10 osobiscie mam troche dystans do Yamala, ma chlopak talent, ale jego gra jest czesto samolubna, gwiazdorzy i mam wrazenie, ze sodowka mu troche do glowy uderzyla. Do tego te opuszczone gacie. Mieszkalem pare dobrych lat w anglii, jezdzilem po Francji i Hiszpanii, w tych krajach i wlasnie te noszone nisko gacie mają oznaczac, ze ktos jest gangster(a raczej tak mu sie wydaje). Do tego jego stary co sie wszedzie afiszuje, robi z siebie gangstera i probuje robic kariere na swoim synu. Mam jakies przeczucie patrzac na nich, ze jeden z nich cos odwali i niestety bedzie sie trzeba wstydzic, ale oby Barca na tym nie cierpiala
0
@FcPortoFan1999 taki chyba cel pana Klimka jest. Kampania prezydencka byla wazniejsza jednak i Stal zostala zaniedbana
0
@FcPortoFan1999 Ivan trenerem Stali, opinie poproszem
0
@FcPortoFan1999 Stal - Cracovia o 18, no nie da się lepiej, godzina idealna z okazji piątku i jest to ciekawy mecz. Kawe odpalam i na trening sie zbieram, podoba mie się
1
@mekston bardzo nie ladnie z rana, humor popsuli. Nie wychodze z domu za kare dzisiaj, bede z domu pracowal, pierdziele