0

@paweuwarrior i cyk na vinted i buła w kieszeń

1

@Lionel_Messi10 oby oby, a jutro Sporting żeby się wykoleił

1

@Lionel_Messi10 aż się odechciało piłki na dzisiaj. Włączam jakieś filmidło, a jutro się już skróty Benfici czy Miami ogladnie. Na Roma Juve też nie dam się nabrać

0

@FcPortoFan1999 żeby taki wynik zrobili maja drugiego

1

@gumaz no właśnie, mecz dobry, tylko godzina senna się robi. Derby menczesterow już zdążyły wprawić w senny nastrój

2

@Lionel_Messi10 @mekston @Adran360 macie w planach nocne oglądanie Miami?

2

@MesQueUnClub96 Haaland ma kontuzje, że nie gra?

0

@Kamiloza91 dokładnie, nawet mają swojego Mourinho z aliexpres

0

@blakkudium Amorim to taki sam pacjent jak Probierz z tym ustawieniem. Nawet zawodnicy nie grają na swoich nominalnych pozycjach. Fajne to United, oby tak jak najdłużej

11

@Toring trzeba dniówkę przerobić przy budowie najpierw i dopiero można wejść

0

@FcPortoFan1999 kolejny sezon taki mają, że daleko im do góry tabeli, ale może nastąpi przelom

1

@FcPortoFan1999 to jest zawodnik, który to właśnie za granicą jest bardziej ceniony niż we własnym kraju. Lubię Marcina jak również Schalke, oby wrócili do Bundesligi jak najszybciej

6

@Lionel_Messi10 4 to taka liczba co Arsenal bardzo lubi, wszystko się zgadza

4

@Lionel_Messi10 ale ładnie rypnął, fajna brama

0

@FcPortoFan1999 miszcza polski, ta Jaga dzisiaj miała okazję wygrać ten mecz, Marek już punktów raczej nie pogubi. Ten jego powrót jednak udany jest

0

@FcPortoFan1999 jutro w Niepołomicach koronujemy Marka

1

@Criss18Barca @FcPortoFan1999 układa to pod siebie, zależy która zmiana w robocie

1

@Safrani Romkowi serce krwawi po tym co amerykance wyprawiają

0

@Sysia11 Rapha tak, De Paul nie

0

@FcPortoFan1999 tam akurat powrot jest latwy, tym razem jednak Australia kusi

0

@FcPortoFan1999 czyli czas na zmianę kraju na bardziej korzystny godzinowo. Coraz bardziej o tym myślę i już kilka pomysłów mam

1

@analitykTaktyki czuć niepewność, fakt. Podobne uczucie było do de jonga, a najbardziej to jak Pena bronil

0

@FcPortoFan1999 Górnikow z legia odpuszcazm, w tym czasie oglądnę mecz pełna szynka - Liverpool. Pogoń o 17 30 też odpuszczam, gdyż grają manczestery i chyba na tyle, Porto-Benfica za późno. Właśnie to mnie wkurza w tej lidze, te godziny kiedy łamie mnie na spanie

0

@FcPortoFan1999 a ja tam nie jestem zdziwiony. To jest brazol i sodówa predzej czy pozniej odwala. 9:30 czas na wysoki pressing, nastepnie pozycja obowiązkowa Jaga - Piast. Ekipa z Gliwic zawsze trudna dla rywala, zobaczymy jak sie Jaga po porazce ligowej zachowa i jakim skladem wyjdzie przed meczem z Betisem

0

@Faro no właśnie, nawet dwóch takich następców było i zawsze obok jakiś szemrany tatuś się kręcił

2

@Lionel_Messi10 osobiscie mam troche dystans do Yamala, ma chlopak talent, ale jego gra jest czesto samolubna, gwiazdorzy i mam wrazenie, ze sodowka mu troche do glowy uderzyla. Do tego te opuszczone gacie. Mieszkalem pare dobrych lat w anglii, jezdzilem po Francji i Hiszpanii, w tych krajach i wlasnie te noszone nisko gacie mają oznaczac, ze ktos jest gangster(a raczej tak mu sie wydaje). Do tego jego stary co sie wszedzie afiszuje, robi z siebie gangstera i probuje robic kariere na swoim synu. Mam jakies przeczucie patrzac na nich, ze jeden z nich cos odwali i niestety bedzie sie trzeba wstydzic, ale oby Barca na tym nie cierpiala

0

@FcPortoFan1999 taki chyba cel pana Klimka jest. Kampania prezydencka byla wazniejsza jednak i Stal zostala zaniedbana

0

@FcPortoFan1999 Ivan trenerem Stali, opinie poproszem

0

@FcPortoFan1999 Stal - Cracovia o 18, no nie da się lepiej, godzina idealna z okazji piątku i jest to ciekawy mecz. Kawe odpalam i na trening sie zbieram, podoba mie się

1

@mekston bardzo nie ladnie z rana, humor popsuli. Nie wychodze z domu za kare dzisiaj, bede z domu pracowal, pierdziele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?