1

Valdes miał czas na zmianę zdania. Olanie Bravo i zakontraktowanie VV, to nie byłoby dżentelmeńskie zachowanie. Mało tego. Miałoby wpływ na przyszłe negocjacje. Kto umówiłby się z Barcą na słowo?

1

Niech mu umożliwia powrót do treningów, ale pensja? Może coś się pozmieniało, ale ViVi raczej jeszcze długo będzie miał co do gara włożyć.

4

Zestaw garnków od nowego, chińskiego sponsora?

1

I tak będzie najlepiej. Niech udostępnia mu ośrodek, ale nie dają nowego kontraktu. Niech się kuruje. Tylko, żeby nie doszło do tego, że lekarze skupią się na nim i reszta na tym ucierpi.

1

Wydaje mi się, że gdybyśmy mieli dalej Abiego i ogólnie solidną obronę, to nikt by nie najeżdżał na Daniego. Kiedyś też tak hasał na połowie przeciwnika, a jakoś to było. Obrona jest rozciągnięta do granic wytrzymałości, Busi, to sobie może asekurować, a Alba w tym wszystkim się obroni, bo jest młody i może biegać w tę i z powrotem.
Fakt, to dobry moment żeby się rozstać, ale Alves powinien mieć dozgonny szacunek wszystkich fanów. Facet z zewnątrz, a dałby się pokroić za drużynę i klub.

2

Zgoda, tylko w tak krótkim czasie nie powinniśmy porzucić tradycji. Reklamy na koszulkach jakoś przełknąłem, ale pogłoski o tym, że zarząd rozważa zmianę nazwy stadionu, to już jest śmiech na sali. Reklamy, ok. Tylko niech Barca nie robi z siebie prostytutki, którą nigdy nie była. Zwłaszcza, że od arabów można by wyciągać dużo większe pieniądze.

1

Z Atleti to może być jednorazowy wyskok. Tam gdzie nie ma dużych pieniędzy nie będzie sukcesów. Costa i Felipe Luis już się pokusili na funty i polecieli do Londynu.

1

Byle nie reklamowali żadnych sajgonek na koszulkach. Jak te reklamy maja gdzieś tam sobie wisieć, to niech wiszą. Z czegoś trzeba brać na pensje naszych cracków.

1

Na razie nie podoba mi sie ta rewolucja.

4

Już nie róbmy z Barcy takiego dziada i biedaka. Jeden z największych i najbogatszych klubów świata i cały czas smęcenie, że pieniędzy nie ma. Dlatego Messi zarabia 20mln/rok. Jest hajs. I moglibyśmy robić transfery równie głośne jak Real. Tylko wykonawców nie ma.

1

I biurach BVB. Lewego nie sprzedali ;)

1

Iworyjczyka* :)

3

Sprzedać Alexisa można jedynie jakby mieli w jego miejsce kogoś lepszego, albo wpłynęła jakaś kosmiczna oferta na poziomie 60-70 mln. tak, to chłop nie powinien być do ruszenia.

4

Hola, hola piękny kawalerze! Barca ma Zubiego. Tego nie przeskoczysz.

2

Ty kolego pewnie się lepiej orientujesz. Tak po prawdzie, to zainteresowanie Piszczkiem przez Barcelonę okazują katalońskie, czy polskie media?

1

Jeżeli ma ktoś wątpliwości po sprzedaży Chygry, na którego nalegał Pep, to pora się obudzić.

2

Przypominamy, że w drużynie Borussi Dortmunt gra także Jakub Błaszczykowski oraz do niedawna Robert Lewandowski, który od przyszłego sezonu będzie graczem Bayernu Monachium.

1

Tylko popatrz na to, że City nie wyobraża sobie odejścia Kuna, Bilbao nie chce puścić Laporte, bo pewnie liczą, że skoszą za niego więcej za jakieś dwa lata, a Fabs postawił sprawę jasno. Powiedział basta i odchodzi. To komplikuje sprawę Andoniemu. Mou zwęszył idealną okazję. Inny kaliber negocjacji niż sprawa Luiza, który nie mieścił się w składzie i jak szejki wywaliły 50 mln, to Żoze kopnął go jeszcze w tyłek, żeby szybciej przeleciał.

3

Przecież zatrzymał CR7! Uj tam, ze dwóch kolegów go asekurowało. W końcu po tamtym dwumeczu jest naszym bohaterem narodowym :D.

1

Akurat w tych meczach Cesc nie mógł znaleźć swojego miejsca na boisku. Zbyt wielu kreatorów gry w tym samym czasie na murawie to nic dobrego.

1

To już bardziej kwestia tego, że sam Cesc chce odejść. I tak chwała Zubiemu, że nie sprzedał Fabsa za 2 mln euro + zmienne, bo pensja wysoka.

9

Pitu pitu. Pożyjemy, zobaczymy. Plotki, plotkami, a co tam się rodzi w głowie Zubiego, to strach myśleć. 1 września wszystko będzie już wiadomo :).

1

Silna obrona i Neya nie widać, aaale jak go spuścisz z taktycznej smyczy, to robi wiatrak z każdego. Taki Piket ma przez Brazylijczyka kłopoty z błędnikiem ;).

1

W mojej koncepcji Miranda nie byłby 4 obrońcą. Nie uwzględniam Marqiunhosa. Twój pomysł jest bardziej perspektywiczny, ale boje się, że moglibyśmy zostać tylko z jednym doświadczonym stoperem, dwoma młodymi, perspektywicznymi chłopakami i powracającym tematem Mascherano na obronie. Do Mathieu nie mam zaufania.

1

Zgól ten koper.
Dobra, tak serio. Mam sentyment do Pedro Pedrito, bo to co robił za czasów świetności MVP, to była bajka. Żaden gwiazdor, w cieniu kolegów, ale zapierdzielał w pressingu i sadził bramki aż miło. Talentu nie zostawił w domu. Aczkolwiek jakbym miał wybierać między Alexisem, a Kanaryjczykiem, to Chilijczyk by wygrał.

6

Dani Alves to wielki piłkarz. Można zarzucać mu wiele, ale nie braku oddania do barw klubowych i walki za drużynę.

1

I właśnie takiego zawodnika nam trzeba. Gościa, który w Gran Derbi wyjdzie na boisko i nie będzie popełniał głupich błędów.

1

Dokładnie. Zgrywa te piłki na boki aż miło. Albo futbolówka tak się od niego odbije, że wpadnie do bramki. Nie rozumiem na czym polega jego fenomen, ale trzeba przyznać, że jest dobry.

1

"Klub zawsze liczył na argentyńskiego stopera(...)"
Oj zakłamujemy rzeczywistość.

14

I gitara. Trzeba stawiać na Bartrę, a nie na francuskiego kota w worku. I to za takie hajsy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?