Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeżeli to prawda, to straciliśmy wielkiego wojownika. Szkoda, bo w końcu spełnił marzenie swoje i zmarłego ojca o grze w Barcie.
1
Batman, czy co?
4
O ile będzie się tak rozwijał, to Tello i Cuenci mogą mu piłkę nosić
5
Nie po to Psg kupiło Luiza, żeby sprzedać Silve. Chcą mieć pewną i zgraną brazylijską obronę.
1
Za taki brak myslenia powinny być kary. Moze nie chcial zrobic Neyowi krzywdy, ale trzeba byc debilem bez wyobrazni...
1
80 mln... To oni coś utargowali?
1
Jako Polak z dziada pradziada oświadczam:
Niemcy wygrać nie mogą i basta! :)
1
Wąsą wielki jak byk, to fakt, ale nie z takich Lajonel robił wiatrak.
2
a kto będzie stosował pressing?
1
Ludzie gadają na Eto'o, że pazerny na kasę, że samochody i inne duperele. Teraz niech mi ktoś powie, który to już młody talent, który ma szanse rozwinąć swoje umiejętności i zaznać życia, o którym większość z nas nawet po nocach nie śni? Taki jest ten nasz Samu :).
2
Eto'o sprzedali, bo nie pasował Pepowi z charakteru, Henry grał b. dobrze. Zdobył tylko LM i ode chciało mu się, to zaczął wypadać słabiej. Villa przed kontuzją dawał radę, a Ibra... Tutaj Pep bardziej chciał Messiego, niż Szweda, fakt. Szkoda, że nie pogodzili tej 2, bo byśmy mieli napad marzeń. Bojan jest po prostu średni. Juniorem był dobrym, ale nie rozwinął się tak jak oczekiwano.
0
Niektórzy kibice są już nauczeni doświadczeniami poprzednich okienek :).
1
Nie bronię pomysłu Lukaku, bo nie wiem na co go stać, ale od dryblingu jest Leo i Ney. Potrzebna nam 9, która wbiegnie i dołoży nogę.
0
Ale przecież wychowanek...
W cholerę wygonić i cześć. Starego Pedro Pedrito już nie ma.
1
Morderczy pressing Messiego, Neya, Suareza i Iniesty :).
1
Nie takie gwiazdy jak Leo, Ney, CR7 itp. budują sukces drużyny. Fakt, są decydujący, ale sami nic nie wygrają. Jednak takie walczaki jak Alexis są niezbędni. Jak wyglądała Barca w mistrzowskim sezonie? Ilu było tam pracusiów, a ile gwiazd? A nawet jak mieliśmy te gwiazdy, to niektóre zachrzaniały po całej długości boiska (np. Samu).
Przykład? Argentyna naszpikowana gwiazdami. Leo ich ciągnie za uszy, ale to do czasu. Wpadną na jakąś silną drużynę i po zawodach. Portugalia mogła tam w ogóle nie jechać, a Hiszpanie biegali jak święte krowy. Taka Ghana pięknie walczyła z Niemcami.
0
O, juzod paru sezonów o tym mówiłem. Jezeli nie uda sie go sprzedać, tow arto spróbować:)
1
Xavi mógłby się określić, a nie na wakacjach siedzi. Zegar tyka, a okienko nie będzie otwarte w nieskończoność. Transfer pomocnika jest potrzebny. Nie mamy kim straszyć w pomocy, a Pedro Pedrito, to my się chyba nigdy nie pozbędziemy.
0
Oby tylko na wycieczkę krajoznawczą w Barcelonie. Miasto ponoć piękne. :)
0
Oby nie jak z Neyem. Oficjalnie 57, nieoficjalnie ~90
0
Eto'o tani nie jest. Chyba, że wróciłby do pierwszego składu. Cashley jest zbędny, bo mamy Albę i Adriano.
1
Jedynym argumentem stawiającym Maradonę ponad Leo jest fakt, że ten pierwszy poprowadził Argentynę do mistrzostwa świata. Gdyby Messi dokonał tego samego, to dłuuugo nikt nie strąciłby go z tronu. Nawet CR musiałby się z tym pogodzić.
0
Niestety Mou tak go zaprogramował, że na Barcę bardzo się nastawia. Aczkolwiek liczę na dobra taktykę i zmiany w obronie, które zniwelują jego atuty :).
0
1:0
Messi rozgrywa i coś tam szarpnie do 80 minuty, znowu żaden napastnik nic nie ustrzeli i w 10 minut trzeba będzie wyciągnąć Argentynę. Leo zbiega z prawej strony do środka, pierdut sprzed pola karnego, dziękuje, do widzenia :).
0
U CR wróciła dawna dolegliwość. W ważnych meczach nie istnieje.
18
Co by nie gadać, to Leo pokazuje na tym mundialu kto jest top 1 na świecie. Kiedy Argentyna gra piach, to Lio ciągnie ich wszystkich za uszy. Nieskładne akcje, zero zgrania i festiwal nieskuteczności. Wpada Atomowa Pchła i wali bramkę za bramką.
Tak wiem, Messi drepcze.
0
Toż to mówię, że dostali po pralce :)
0
Jednak w większości wyznają tę sama religię, a jak wiadomo, ma to wpływ na ich kulturę, więc bardzo się od siebie różnić nie będą. Nie ma co się przepychać, bo wiesz o co mi chodzi. Nie chciałbym, żeby z Barcą działo się to co z PSG, czy innym M.City.
2
Trzeci raz kogoś gryzie. To już recydywa. Albo ten gość ma kiełbie we łbie(działa z premedytacją), albo nad sobą nie panuje. Wyłącza mu się myślenie w sytuacjach ekstremalnych i zachowuje się jak zwierzątko. Barca walczy o największe cele i stresu nie będzie brakowało, a ten może wbijać zębiska w kogo popadnie. Zawsze jest trzecia opcja, że jest fanem postaci hrabiego Drakuli ;).
2
Bardziej martwi fakt, że coraz bardziej uśmiechamy się w stronę arabów.