Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I mam nadzieję, że takim składem mniej więcej będziemy grać, to powinno być ok. Tylko za Alvesa ktoś wyższy. W głowie mam jeszcze poprzedni sezon z tymi wszystkimi konusami i z Bartrą przyspawanym do ławki.
0
Logika? Andoni! :D
0
O ile nie przybędzie nam wysokich zawodników, to mogą sobie zmieniać. Wyjściowo nasi mają 10-20 cm w plecy.
0
Często się z Tobą nie zgadzam, ale tutaj masz 100% racji :).
5
Tak sobie myślę, że gdyby Lucho się nie sprawdził, to Mou byłby jedyną osobą [z wyjątkiem Guardioli, który nie przyjdzie z tym zarządem], który mógłby potrząsnąć tym zespołem i sprowadzić go na właściwe tory. Z perspektywy czasu widzę, że te pyskówki w naszą stronę były potrzebne tylko po to, żeby zdjąć presję z zespołu i pokazać, że Real nie boi się kosmicznej Barcelony.
4
Nie będę oceniał tego, czy chciał mu zrobić krzywdę, czy nie chciał. Walczyli, emocje, adrenalina itp. Mógłby tylko myśleć, że jak już fauluje, to niech robi to z głową. Kolano wsadzone w kręgosłup, to słaby pomysł na faul. Młody chłopak mógł skończyć na wózku. Już lepiej by było jakby go podciął tak, że Ney wykręciłby 5 fikołków, 2 kołowrotki i układ synchroniczny w powietrzu. Przynajmniej nie byłoby strachu o to, czy będzie w pełni sprawny.
1
Jest silniejszy i lepiej gra głową od Busiego, którego przepchnąłby krasnal. Song grając w poprzednim sezonie ze 3 mecze z rzędu złapał wiatr w żagle i wyglądało to co raz lepiej. Śmiem nawet twierdzić, że nakrył czapką Busiego. No i o ile mi się mecze nie mylą, bo to już trochę czasu zleciało, to w pojedynku z Bayernem jako jeden z niewielu wypadł przyzwoicie.
O co mi chodzi. Jakby Kameruńczyk trochę pograł, to byłby dużo pewniejszy. Aspekty fizyczne są decydujące na jego pozycji, a Hiszpan nie potrafi korzystać ze swoich wymiarów, a jego "boiskowa inteligencja" też gdzieś wyparowała. No i jak już zaznaczyłem. Największym plusem Sergio jest to, że potrafi/potrafił wyprowadzić piłkę od tyłu. Ustawić niby też się umie, tylko jak ktoś stawia mu twarde warunki w strefie środkowej, to gościa nie ma na boisku.
0
Lepiej wyciągnąć jakiegoś taniego, z którego może coś być, niż wydawać 40 melonów na Brazylijczyka z PSG.
0
A ja Nihooya nie mogę tego wytrzymać :D
1
Oj no. Po prostu nikt nie chce gościa za 20 mln. Zwłaszcza, że wiadomo, że ani wart tych pieniędzy, ani jakiejś super jakości nie prezentuje. Na LM to stanowczo za mało. Podejrzewam też, że dla sporej części Polaków ruda czupryna źle się kojarzy :).
0
Oj, chyba nie chcą kupić prawdziwego ŚO. Przydałby się nam teraz Rafa. Gość leciwy, ale na mundialu biegał i bronił po profesorsku.
0
Z Neymarem też było duże ryzyko. Błyszczał w tej Brazylii, a w Europie mógł szybko zgasnąć. Całe szczęście nie skończyło się to źle. Oczywiście, mogło być lepiej, ale i tak jestem zadowolony.
1
Tak odbiegając od tematu. Ta reklama metafenu, to jakaś porażka. Nie da się normalnie strony przeglądać. Rozumiem, że musicie jakoś zarabiać, ale zwariować można. Co odświeżenie strony, to wyskakuje to cholerstwo. Tak wiem, w domu mam adblocka, ale w pracy śmigam na kosmicznym IE.
0
Puyola przeżyliśmy, przeżyjemy Xaviego. Naturalna kolej rzeczy. Takie pożegnania nie są przyjemne, ale trzeba się z nimi liczyć.
0
Stary, nie żartuj. Jeszcze mu dopłacimy. Śmiech na sali, ale cóż :).
0
Abstrahując od tego czy zostanie, czy odejdzie. Powinien się już określić.
3
Czyli spełnia wszystkie wymagania Andoniego :)
0
Koronnym argumentem przemawiającym za Sergio było rozgrywanie piłki, którego w poprzednim sezonie nie widzieliśmy. Skoro w tym aspekcie szału nie było, a fizycznie Song zjada Hiszpana, to dla mnie wybór jest prosty. Masche pokazał jak powinien grać DM z krwi i kości. Sergio chyba nigdy tak nie grał.
0
Od tego sprzed jakichś 3-4 lat
0
To niech o Kompanym poplotkują
4
Uczepiliście się tego Songa. Gorzej od Busiego grał nie będzie :)
6
Chłopie, miej serce i pokaż, że jesteś dobrym człowiekiem. Nie skazuj obrony Barcy na kogoś, kto nie podoła w tym klubie.
A tak już bardziej serio,
Martwi mnie to, że nawet z takim gościem jak "Matje" musimy znosić operę mydlaną. Sytuację z Silvą rozumiem, kapitan PSG, gdyby to był Kompany, to bym zrozumiał, z narwanym Luizem to samo, ale z Francuzem? To powinna być krótka piłka.
0
Niby też racja. Martwię się tylko i tak sobie marudzę. Tak na prawdę, to Pique był ostatnim transferem na pozycje stopera. Tak to pozbyliśmy się Thuram'a, Rafy, Gabiego, mogącego tam grać Abiego, Puyolowi odmówiło zdrowie, a wzmocnień przez te lata nie widać.
0
Od kiedy Barca i Real leją wszystkich, to tacy piłkarze jak Roberto nie mają prawa bytu w podstawowej 11. Jak wyglądały całe rozgrywki? Tuż za plecami mieliśmy ekipy z Madrytu, później, to Blaugrana musiała gonić rywali, a w takich sytuacji potrzeba starych cwaniaków jak Xavi, który może gucio grać cały mecz, ale pośle jedną piłkę i wszystkim opadną kopary. W pierwszym sezonie Guardioli mieliśmy margines błędu, to sporo wychowanków grało. Teraz trzeba stawiać wszystko na jedną kartę. Dlatego wypożyczanie piłkarzy jest dla nas zbawienne. Co nie zmienia faktu, że jak na Barcelonę, to młody Hiszpan się nie nadaje(MOIM zdaniem). Tutaj nie wystarczy być dobrym, bo gaśniesz w blasku tych wybitnych.
0
I tutaj powstaje pytanie, czy Suarez wyczerpał źródełko i nie ma więcej floty, czy bajdulenie o redukowaniu zadłużenia, to ściema i Barto wsadzi rękę głębiej do kieszeni.
0
Z tym Luizem, to Tata zrobił nam przysługę. Drugi Piket, którym jak nie pokierujesz, to nie da rady przetwarzać zbyt wiele informacji jednocześnie. Prawdziwym zbawieniem byłby nieosiągalny dla nas Kompany. Absolutny nr 1 i dowódca całej formacji obronnej.
0
Jak wcześniej zaznaczyłem, dla mnie Roberto nie jest gościem takiego kalibru jak Xavi. (Z tym, że ja nie jestem trenerem i może chłopak w sobie coś ma tylko ja tego nie dostrzegam. Ewentualnie to odgórne polecenie, żeby go trzymać na siłę po odejściu Thiago.) Co by nie gadać, to się w tym zgadzamy. Chodzi mi tylko o fakt, że ciężko porównywać Sergi do Alana, bo to dopiero pierwszy mecz i mieli inne zadania na boisku :). Aczkolwiek widzę w Chorwacie ogromny potencjał.
0
Jak dla mnie Roberto to przeciętniak, ale tutaj będę go bronił. Chorwat gra na innej, bardziej spektakularnej pozycji. Drybluje, dogrywa, strzela. Roberto jest od rozgrywania i dyktowania tempa :).
0
Jeszcze wiele pracy przed nim, ale jak będzie dalej się tak rozwijał i nie zgaśnie tak szybko jak rozbłysnął, to będzie godny do noszenia 8 na plecach.
0
Patrząc w przeszłość, to Barca nigdy nie miała sponsora na koszulkach. O historii trzeba pamiętać, ale teraz mamy nowe czasy.