0

Płakałbym ze szczęścia gdyby u nas grał. Jeden z najlepszych CB na świecie, może grać na RB i pokieruje całą linią obrony. Szkoda, że takie rzeczy tylko w fifie.

2

E tam. Z Realem też jest zabawa w zamek. Boją się naszego ataku pozycyjnego jak ognia. Z resztą sam widziałeś ich taktykę. Rzucają się do ataku, cisną niemiłosiernie i zamykają się w polu karnym. Nabiorą trochę sił i znowu cisną. Grają takimi falami, ale 2-6 i 5-0 nauczyło ich, że z nami trzeba ostrożnie.

4

Obawiam się, że gdybyśmy wyszli samymi obrońcami, to i tak przeciwnik urządziłby obronę częstochowy. To już nie te czasy. Pep odnosił takie sukcesy, bo szli z nami na wymiany ciosów. Z takimi zawodnikami jak Eto'o, Lio, Henry i pomocnikami jak Iniesta i Xavi [w wielkim gazie] nikt z nami by nie wygrał. Teraz dwóch napastników na naszej połowie to wielka odwaga.

0

Sony Xperia M2 też fajna zabawka. Niezłe ceny teraz u mnie w euro. Za 8 paczek takiego fajnego sprzętu nie kupisz.

1

Bo ani Tito, ani Tata nie wiedzieli co z nim zrobić na boisku. Nie przypadkiem grał co najmniej dobrze u Armatek. Tam nie ma powalonej polityki zmieniania pozycji na siłę i świętych krów.

0

Byle obyło się bez kontuzji. Z ławki znowu będą straszyć takie tuzy jak Roberto, Montoya i Pejdro. Szkoda Songa, dobra alternatywa w pomocy.

1

Chwilowo nie ma czym się jarać. Słabiuteńkie Elche i zacumowana Łódź Podwodna to nie wyznacznik. Rok temu jak VV bronił wszystko co leciało w bramkę, to był szacun. Na teraz, to Btavo może rozkładać leżak w polu karnym.

0

Piket utył, czy to tylko niefortunne zdjęcie, że wygląda jak bambaryła?

0

Ile znaczy gra w Barcelonie. Normalnie pies z kulawa noga by go olal, a tu powołanie. Ciekawe czy zakopcil z wrażenia :)

0

Jestem bardzo c ciekawy co nam zaprezentuje.

0

Jeżeli to prawda, to chcę zobaczyć Rafe na pozycji Iniesty. Gość jest gotowy i nie ma co chronić go przed odpowiedzialnością. Xavi to niech wejdzie na ostatnie 30 min. O ile będzie potrzebny.

3

Do nas! Z Orzełkiem biegał Rodżer Perejro, to może i Mumin El Habibi. Śmieszne to trochę. Z Espanya ma tyle wspólnego, że gra w sekcjach młodzieżowych Barcy.

8

Jeszcze zapłaczecie za Alexem. Dobry technicznie i silny zawodnik (którego nie zastąpi pipkowaty Busi ani waleczny Rakitic). W jednej formacji z Masche i Ivanem stanowiliby silną zaporę, której zabrakło w meczu z Bayernem. Ale uj, CM nie sprawdził się na DM i CB, wywalić.

0

Bardzo liczę na Adame. Wielki talent, wielka sila. Taka hybryda Eto'o z Alexisem. Mam nadzieję że za jakieś 3 lata będzie ważnym ogniwem drużyny.

0

Szok i niedowierzanie

4

0

To Grecy w grupie b? :)

0

Czulem to :D

1

Powinien zostać i grać. Nie raz przecierałem oczy, że Kameruńczyk w ogóle nie gra, a często był kimś kogo brakowało- wysoki, silny z nienaganną techniką. Poprzestawiałby kilku gości i zdominował strefę środkową. Tylko nie ustawiajmy go na DM, bo traci na swojej jakości. DM nie gra prostopadłych przez dwie linie przeciwnika, a Song tak podał w zeszłym sezonie. W Arsenalu robił tak częściej. Powinien grać jako CM :). Keita też nie grał DM. Gość jest źle ustawiany, mało gra, to i kibice mają do niego żal, a tu trener nie potrafi wykorzystać zawodnika. Dodajmy do tego bana transferowego, wiecznie nieokreślonego Xaviego i zostajemy z Iniestą, Rakiticem i bandą młokosów.

0

No wiec socjaliści :D. Czlowiek nie moze byc obrabiany z zarobionych pieniędzy. Kazdy pracuje na kwotę brutto, a państwo go rabuje i zostaje (podatnik) z kwota netto.

25

To jest nasz Cuadrado. Potrafi zagrać na obronie, dobrze idzie do ataku, a jak huknie z dystansu, to sie tylko oczy cieszą :)

2

Lepiej dać teraz za takiego Douglasa 4 bańki, a nóż widelec odpali, niż za rok płacić za niego tak jak za Alvesa. Tak jak w życiu, żeby wyjąć trzeba wsadzić.

0

Skąd mamy wiedzieć co robi na treningach? Jeżeli w Barcelonie gra się za nazwiska, to mógł nawet klaskać uszami. W Arsenalu grał bardzo dobrze, u nas pewnie grałby tak samo, gdyby tylko grał jako CM, a nie DM.. I nie gadaj mi o murzyńskiej mentalności, bo nikt nie pójdzie tam, gdzie będzie zarabiał mniej. Ceni siebie, swoją pracę i ma swoje wydatki.

0

Nie jednym, a dwoma. Koleś w ogóle nie dostawał szans na grę. Tito wymyślił sobie, że zrobi z niego stopera, nie udało się (i nic dziwnego). Co tam, z perspektywy klawiatury wszystko jest takie łatwe i oczywiste. Messi po 3 miesiącach przerwy długo nie mógł złapać formy, a co dopiero Alex.

1

Nie spełnił pokladanych nadziei... No tak, nie szlo pomocnikowi na obronie. Kolejny zawodnik, któremu spieprzylismy karierę. Smuttna, ale nadal prawda

1

Sprzedać Busiego, bo teraz ludzie widzą w nim magiczne coś, które nie ma potwierdzenia na boisku. Masche na DM plus jakiś młodzian i Xavi w ostateczności. Sergio sabotuje naszą obronę już kolejny sezon.

0

Nie wiem, czy sens jest brandzlowac sie nad Leo i druzyna. Rok temu tez zaczęliśmy z kopyta, aż zubi nie zagrzmial, ze styl mu nie pasuje

1

Masche musiałby nogi połamać, żeby nie grać na stooperze

0

Pieknie sie zachowal. Postawił wszystkich pod ścianą...

2

Alves miał stratę pod polem karnym Realu. Zabrakło komunikacji, a cała pomoc i obrona rozbiegały się i stwarzały okazje Królewskim. Messi ma wiele takich strat, to normalne. Bez ryzyka bramki nie strzelisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?