1

Nie spełnił pokladanych nadziei... No tak, nie szlo pomocnikowi na obronie. Kolejny zawodnik, któremu spieprzylismy karierę. Smuttna, ale nadal prawda

1

Sprzedać Busiego, bo teraz ludzie widzą w nim magiczne coś, które nie ma potwierdzenia na boisku. Masche na DM plus jakiś młodzian i Xavi w ostateczności. Sergio sabotuje naszą obronę już kolejny sezon.

0

Nie wiem, czy sens jest brandzlowac sie nad Leo i druzyna. Rok temu tez zaczęliśmy z kopyta, aż zubi nie zagrzmial, ze styl mu nie pasuje

1

Masche musiałby nogi połamać, żeby nie grać na stooperze

0

Pieknie sie zachowal. Postawił wszystkich pod ścianą...

2

Alves miał stratę pod polem karnym Realu. Zabrakło komunikacji, a cała pomoc i obrona rozbiegały się i stwarzały okazje Królewskim. Messi ma wiele takich strat, to normalne. Bez ryzyka bramki nie strzelisz.

0

Urwaliby raz, a dobrze, a nie kolejny groszowy sponsor

7

Jeszcze nie widziałem, żeby to trener rozpie... szatnię od środka. Idąc jego tokiem myślenia Pan z Wąsem jest crackiem, Leo może mu trampki nosić. Dunga już raz pokazał, że jest cienkim selekcjonerem

0

Jak czytam jego wypowiedzi, to martwię się, czy nie rozwali szatni od środka. Pierwsze skrzypce będzie gral Mats. Musi jak najszybciej zebrac doświadczenie, a Bravo wstanie z lawy w CdR

0

Mats-Dani, Vermaelen, Piket, Alba- Masche, Rakitic, Iniesta- Nay, Suarez, Lio.
Ew. Bartra za Alvesa i formacja przechodzi plynnie z 4-3-3 w 3-4-3

0

Co jak co, ale Pepe ciężko zapracował na taką opinię.

0

A kto miałby tam grać? Ma ktoś pomyśl na defensywnie usposobionego po? Kolumbijczyk nie ma nic wspólnego z obrona, szalejący Alba, rozciągnięty srodek, niedoświadczony Niemiec i glupiejacy od jakiegoś czasu Busi? Nie kupuje tego. Montoya, to średniak, który nie wnosi nic do defensywy, czy ofensywy, a Alves jest swietny w grze kombinacyjnej. O ile Leo wroci na skrzydlo, to znowu we 2 wejdą do każdej bramki. Takie moje zdanie

0

A kiedy ostatnio Busi byl w formie? Nie wspomne juz o tym, ze kazda gorna pilka jest stracona i pada przy byle kontakcie.

0

To wspaniala okazja dla Adamy, który mi imponuje umiejetnoosciami. Deulo musi w koncu zrozumieć, ze nie jest sam na boisku. Ktoś musi pokazać mu w slowniku pojęcia m.in. .takiw jak podanie, pressing, itp.

0

Da i moglby grac na skrzydle :P

0

Tak sobie myślę, że Roberto jest ofiarą odejścia Thiago, który grał wyżej i bardziej do przodu, ale był największym diamentem katalońskiej szkółki. Na siłę robią z Sergi większy talent, którego ja w nim nie widzę. Może gdyby grał więcej, może. U wybitnych widać ten blask nawet mimo braku wielu okazji.

0

Gość, który powinien grać CM, jak nie wyżej, ustawiany na DM, czy CB i dziwota, że się nie sprawdził. Regularnie też nie grał. Nie wiem czego od niego ludzie oczekują. Ja bym go zostawił. Stanowi silną fizycznie i dobrą technicznie alternatywę. Tam gdzie Busim miotają jak starą szmatą, tam Alex i Rakitic postawią twarde warunki. Oby Lucho brał to pod uwagę.

1

Co jak co, doprowadzili do tego o co postulowalem od x czasu. Nie nakupowali zawodników za ciężkie miliony, a sprowadzili solidnych i perspektywicznych pilkarzy. Jedynie cena ryżego jest przesadzona. Jak dla mnie, to kadra jest kompletna.

0

Przyznam się bez bicia, że po meczu z Bayernem byl dla mnie pierwszy do wylotu. Cale szczescie rozwinal sie pod okiem Taty i będziemy mieć pociechę na lata

0

Najpiękniejsze w tym jest to, że taki tytan jak Henry przywdział trykot Barcy, bo wiedział, że to ostatnie chwile na wygranie LM, a z Armatkami, to sobie mógł planować max 1/4 :).

0

No i to mi się podoba. Kadra będzie kompletna i gotowa na kolejny sezon. Liczę tylko na pozostanie Songa i jego grę wyżej niż na dm.

0

Ciekawe co na to wszystko jego córka? Może ona przejmie posadę?

0

Oklepany argument na tym forum. Reklamy = transfery. Wszystko spoko, ale patrząc na to co robi Utd, to jesteśmy dymani przez tych sponsorów, a co by nie gadać, Barcelona jest poważniejszą marką w świecie niż Czerwone Diabły. Nie uważam, że malunek jakiejś kozy z katarskim podpisem jest wart 30 mln/ sezon.

0

Ja bym go ustawil wyżej. Zagrac prostopadla i strzelić potrafi

1

Już miał swoje 5 minut. W RPA nic nie pokazał. Brzydka gra, bez polotu, bez wyniku.

1

Gdyby tam faktycznie poszedł, to byłby sygnal, ze z górą jest cos nie tak. Mial odpocząć, grac z mniejsza presja i w innej kulturze. Poszedlby do kopii Barcelony, ktora bije sie o wszystkie puchary :)

0

Do każdego kto chce ściągnięcia Brazylijczyka,
Co wtedy z Bartrą? W porownaniu do rezerwowego PSG walczyłby za klub do końca, jest w takim wieku, że już musi grać w pierwszym składzie, a wy chcecie gościa za 40 melonów, który miałby 11 za swoją cenę. Jestem przekonany, że za rok, albo już w zimie pożegnamy chłopaka tak jak Thiago i Cesca.

1

Trochę naciągany ten art. Chygra przyszedł i może nie grał za wiele, zawalił cdr z Sevilla, ale Pep na niego liczył. Chciał, żeby został, ale pan transparentny musiał wtrącić swoje trzy grosze i wbrew woli trenera sprzedał zawodnika. W ten sposób straciliśmy goscia, który okazał się najlepszym trenerem XXIw.

5

Cieszy mnie kierunek, w którym idzie rewolucja. Drużyna staje się wyższa, silniejsza itp. Od dawna zazdrościłem tego Realowi, że fizycznie nas zjadali, a technicznie aż tak bardzo nie odstają. Może wrócimy do składu tak zbilansowanego jak w sezonie 2008/2009 ;).

0

Busi stanowi takie samo zagrożenie jak Robinho. Mówiąc oczywiście o grze głową :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?