2

Przez pryzmat ostatnich miesięcy dziwnie czyta się, że kibice chcą Xaviego od początku :D

2

Normalnie Fcpudelek :)

0

Za co biorą pieniądze fizjoterapeuci? Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz mieliśmy cały zespół do dyspozycji trenera. Nie wiem co tam siedzi w głowie Zubiego (może lepiej nie wiedzieć), ale powinien się tym zainteresować. Chyba, że Lucho ma jakieś dziwne metody treningowe i padają jeden po drugim.

0

Fakt, też inaczej teraz patrzę na Xaviego, bo zrobił niezłą szopkę. Co nie zmienia faktu, że Cesc dał nogę. Niewiele wcześniej opowiadał, że chce u nas zakończyć karierę.

11

Co jak co, ale Cesc'owi powinno być teraz glupio

0

Robią chłopakowi krzywdę. Niedawno był taki, który miał zbawić Camp Nou. Miał być taki jak Lio. Wylądował w angielskim sredniaki

4

Trochę słaba statystyka. Cesc, Thiago i Bojan to już 70 melonów. Wniosek taki, że nie potrafimy sprzedawać piłkarzy. Chociaż to żadna tajemnica.

0

Ekhm. Niech ten Masche coś pogra w Barcelonie, to później będziemy porównywać do reprezentacji :).

6

Dobra, dobra. To Mats musi łapać minuty i doświadczenie.

0

Musisz znaleźć sobie zdrowsze zajęcie :P

0

Powinieneś dodać, że z racji swoich marnych warunków fizycznych nie potrafi wygrać górnej piłki i przepycha go podmuch wiatru :). Boże ile znaczy dobra opinia. Busi gra padake, Iker puszcza wszystko co leci w bramkę, a są ubóstwiani w świecie futbolu.

0

Nie stary. Szanuje Cię bo często dobrze gadasz, ale piłkarz nie ma obowiązku żyć jak pustelnik. Zarabia kupę kasy, bo ludzie chcą go oglądać i jego praca generuje przychody dla klubu. Ma prawo do normalnego życia i rozrywki.j jest wolnym człowiekiem.

2

To troche taka walka z wiatrakami. Możesz sypać argumentem, ludzie przyznają Ci racje, później taki Bystrzycki napisze felieton od czapy i z innej rzeczywistości, to hejtu ciąg dalszy.

1

Najlepsze, ze pax wypunktuje każdego hejtera i ma racje. Sam jwchalem na Alvesa, ale gość otworzył mi oczy. Tutaj są ulubiency tacy jak Busi i wrogowie publiczni jak Song i Alves.

19

Nie każdy musi być taki ciuchy i stonowany j jak Imiesta. Jak komuś nie pasuje zachowanie Alvesa, t to niech powie co sam robi po pracy.

2

Bramkarz musi mieć spokojną głowę i pewność w grze. Gdybym był na miejscu Lucho, to postawił bym na Niemca. Niech zbiera doświadczenie. Ma być opcją na przyszłość, pograć te 10-15 lat,a nie Bravo, który będzie bronił może jeszcze z 5 wiosen

0

Mou szmaci bezpośrednich rywali. Z nami nie ma nic wspólnego, to wyluzował

2

Niejeden wychowanek mógłby uczuć się od niego oddania dla klubu. Nie zapomnę jak wsadził głowę między nogę napastnika i piłkę i uratował tym sytuację.

0

Oby to byl dobry transfer. Nie wymagam od niego cudów(chociaż za te pieniądze powinienem), ale niech gra solidnie.

0

Weź też pod uwagę fakt, ze często nie ma jak podać po ziemi. Nie ma na świecie skrzydłowego, który będzie wrzucał wszystkie piłki na nos. Z tych wrzutek jest więcej okazji niż z klepania po obwodzie. Nawet konusowi piłka spadnie pod nogi, a i obrońcy trzeba dać okazję do popełnienia błędu. Nie przypadkowo Dani ma duży udział w rozgrywaniu piłki.

0

Za grzeczny jest. Niech trzyma się od nich daleko, to nie skończy w klubach.

0

Alves 219 podań, ale i tak idą hejty, ze jest beznadziejny. Jeden z ważniejszych piłkarzy od lat.

0

Nic nie zawyżam. Zwyczajnie widziałem do czego Song był zdolny. Zagrał 2-3 spotkania pod rząd i nie można było się przyczepić. I nie sugerowałbym się ocenami, czy opiniami, bo tutaj każdego zgnoją. Nawet Messi bywa tu przeciętnym piłkarzem. Zależy jak leży i jaki jest obecny trend.
Ciężko rywalizować z Panem Sinusoidą, który raz zagrał dobrze, raz tragicznie i nigdy nie zasiadł na ławce. Masche zjada go pod każdym względem [patrząc na pozycję DM], a i tak nie gra. O co chodzi?


Każdy z naszych pivotów wnosi do drużyny coś innego. Busi jak chce, to potrafi rozegrać ale jest pipką i jak trzeba powalczyć ciałem, to biega jak dziecko we mgle. Masche przecina wszystko i jest prawdziwym liderem. Brakuje mu za to centymetrów. Song nie był ani wirtuozem, ani przecinakiem, ale dograć potrafił, odebrać piłkę też. Doskonale wychodziło mu nawiązywanie walki z pomocnikami drużyny przeciwnej. Potrafił poustawiać ich jak trzeba.


Nie uważam, że to piłkarz ma mówić trenerowi gdzie chce grać, a wykonywać polecenia. Mógłby śmiało grać tak jak Keita, za którego przyszedł. Wejść, uspokoić sytuacje, powalczyć i zejść zadowolony z boiska.

0

Po historii Villi, który grał kilka m-cy z pękniętym piszczelem już mnie nic nie zdziwi. Utwierdzam się coraz bardziej, że sztab medyczny sabotuje ten klub :P.

2

Szkoda, że odszedł z klubu. Myślę, że gdyby nie wpierdzielaliby się mu w kompetencje i dale spokojnie pracować, to mogłoby coś z tego być.

0

Bo jeszcze mają ból d*py po Thiago, który zrobił im arrivederci roma i trzeba kreować Roberto na wielką gwiazdę. Gość nie ma nawet połowy talentu, który ma Thiago, bądź jego młodszy brat. Chyba, że Kupidynek ukrywa swoje umiejętności przed światem i czeka na swoje wejście smoka.

1

Tego też się boją. Powiem więcej. Martino błysnął geniuszem taktycznym [wg mnie] i w pierwszym meczu Messi i Ney [a w końcówce Alexis] wybiegali na pozycje i siali popłoch w obronie Los Blancos. No i ten pozycyjny... Z kontry za często nie gramy, a jak tracili głupio piłkę, to przez dobre ustawienie kreowaliśmy okazje bramkowe. Tak jak wtedy co w drugim GD [poprzedni sezon] Iniesta przejął piłkę i odegrał do kogoś tam i bramka [o ile dobrze pamiętam, starość nie radość].

0

Moim zdaniem przyczepiła się do niego głupia opinia, którą każdy wałkuje. Tak jak z Danim. CO by nie zrobił, to i tak jest dla większości beznadziejny. Song grał mało, a jak już grał, to był solidny. Jak łapał rytm meczowy, to był dobry i śmiało mógł grać w pierwszym składzie, ale nieee... tutaj święta krowa Busi może zaliczać asysty do przeciwnika, kłaść się przy każdym kontakcie i mimo wzrostu nie wygrywać górnych piłek, a i tak zawsze gra.

0

Nie chodzi mi o suche statystyki, a o postawę naszego portero. Ten to wszystko łapał. Na razie nasi bramkarze nie mają kiedy sie wykazać.

26

Jako naczelny hejter Roberto uważam, że śmiało mogli go sprzedać. Nie widzę w nim Xaviego. Gość ma nieprawdopodobnego farta. Odszedł Thiago, odszedł Cesc, Xavi już niemal odwiesił korki, a ten nic nie gra. O czym my tu rozmawiamy. Lepszej okazji miał nigdy nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?