0

Niech Bartra szuka nowego klubu. Jak będą za dwa lata bulić za niego 40 baniek, to w końcu go docenia.

0

I kto będzie gral w ataku? Chyba, ze sankcje nam cofna

0

Wyżej te nogawki podciągnij

0

Nie chce, żeby to wyglądało tak, że się dzisiaj Ciebie czepiam, czy coś, ale wyrażę swoją opinię na ten temat :). Roberto, to ogórek i cienias, że hej i nie widzę w nim żadnego potencjału, ale z braku zakontraktowania takiego Koke jesteśmy na niego skazani. Xavi już jest bliżej końca kariery i nie mamy prawdziwego rozgrywającego. Rakitic powalczy w środku, ale nie będzie regulował tempa gry. Iniesta raczej sprawdza się podwieszony pod napastnikami, a Busi, to Busi. Rozrzuca masę piłek, ale to nie Generał. Roberto jest trzymany siłą, bo ktoś musi rozgrywać, koniec kropka. Hallovic, to raczej ofensywny pomocnik, Rafa to samo. Suareza to za dużo nie widziałem i się nie wypowiem. Po prostu ostatnio mamy wysyp ofensywnych pomocników i liczyłem na Cesca (któremu też bliżej do Iniesty), ale cóż. Jedyną nadzieją jest Busket albo Piket wychodzący wysoko do przodu.

3

Warunkiem gry w takim klubie jak Apoel jest wieloletnie doświadczenie w kierowaniu autobusem.

0

Jeszcze nie wiadomo czy Suarez lepszy :d. Alexis był świetny, bo mocno stal na nogach i wszędzie się wpychał. Kawał dzika z niego było (chociaż konus straszny).Obijanie przeciwnikom nerek też nic nie da i strzały z dystansu trochę mijają się z celem. Chyba, że mają walić nad bramką. Trzeba zrobić to co chciał Tata. Oddać piłkę. Wtedy muszą zaatakować, a my będziemy mieć dużo więcej wolnej przestrzeni.

4

Rafa nakrywa go czapką.

1

Łudogorec, czy jak to tam się zowie udowodnił wczoraj, że ambicją można wszystko.

0

Wiesz, ja mam ogromną nadzieję, że Lucho wypali i będzie co najmniej takim trenerem jakim jest Guardiola. Tylko na razie osiągnięcia jako trener ma mizerne. Charakterem taktyki nie ułożysz. Myślę, że PSG, Atleti i Real zweryfikują przygotowanie LE.

0

Nie no. Zwyczajnie chodzi mi o to, że tej drużynie może być potrzebny ktoś taki jak Żoze. Przyjdzie, wypierdzieli wszystko do góry nogami i nie będzie gadania, że ciepłe kluchy, albo mizerny trener.

0

Odważne stwierdzenie. Patrząc na to, kto grał w tym klubie przed Messim. Argentyńczyk jest genialny i prawdopodobnie najlepszy w historii, ale sam nie wprowadził klubu na szczyt.

1

Moim zdaniem, to tyle samo co Lucho, kumpel z boiska. W wywiadach może sobie grzmieć i strzelać fochy na Xaviego, a summa summarum mogą go mieć w nosie. Aczkolwiek nie będę tutaj prorokował. Poczekamy i zobaczymy. Obym się mylił, ale tylko w Puyolu widzę kogoś, kto może nimi na prawdę potrząsnąć.

0

Byle postraszyć jak Real. Ojechać ich i mieć później łatwiej. Jak zremisujemy, albo przegramy, to PSG poczuje krew, a Ajax rok temu udowodnił, że z nimi nie ma lekko.

2

Ogólnie płacenie podatków, to socjalistyczny, karzący pracę wymysł. Tylko my nie o tym. Czego tu się spodziewać? Katalonia, region turystyczny, trzeba doić dojną krowę. Im więcej zarobią na turystach tym więcej pieniędzy ma do dyspozycji Madryt. Polityka takich faszystów jak gen. Franco też się na to przełożyła. Przecież trzeba dopie*** tym z Katalonii. Ale co Pan zrobisz? No nic Pan nie zrobisz.
Odłączyć się też za bardzo nie mogą, bo zostaną w czarnej.

1

E tam, dużej alternatywy nie miał. Piket od lat pod formą, Masche gra dobrze, ale rasowym stoperem już nie zostanie, Xavi i Iniesta gdzieś zanikali, Roberto i jego talent pomijam, nieogar Messi i tak na prawdę, to tylko VV, Bartra, Alexis, Ney i pod koniec Alves ciągnęli grę do przodu.
Z młodych próbował Dongou i Traore, ale było widać, że za wcześnie. Grali ambitnie, ale potykali się o własne nogi.

0

To jego córka rozdawała karty w tej drużynie :d

0

Wystarczy popatrzeć na Pepa. Ten to się zestarzał dopiero. Presja, wyniki i psycha siada. Nie każdy to udźwignie. Nawet Żoze nie wytrzymał w Madrycie, co dopiero Tata Martino, którego nawet Zubi zrugał po meczu z Rayo. W końcu nie można odchodzić od stylu.

2

Bardzo dobrze, że nie ma Busketa. Pamiętam jak cypryjczycy ostro i ambitnie walczyli z wisłą. Sergio dobrze przekazuje piłkę z obrony, ale jak trzeba powalczyć, to robi się Pusi, a nie Busi.

1

Aaaaa, spoko, nie zwróciłem szczególnej uwagi na te liczby, tylko przyjąłem, że bilans zamknie się na poziomie +18 brutto :D. Przepracowany ostatnio jestem i wolniej trybię ;).

0

Widocznie Ty znasz ją lepiej, więc mnie oświeć.

0

To chyba Pedro Pedrito w zeszłym roku sam sobie asystował :D

0

Złamali przepisy to muszą ponieść konsekwencje. Nie jestem zachwycony tym zakazem, ale trzeba ponosić konsekwencje jak się coś źle zrobiło.

1

Uhuuu, 18 melonów dochodu. Sponsorów coraz więcej, pucharów z roku na rok coraz mniej, pensje co chwilę większe, zaraz przypierdzielą podatek od tych 18 baniek i okaże się, że transparentny i spłacający długi zarząd zostanie z fujarą w ręce. Teraz pytanie za 100 pkt. Ostatnie transfery były wliczone w poprzedni czy omówiony wyżej budżet ;).

2

Sorry, musiałem. Jakiś taki sentyment ;)

1

hej dziewczynoooo, spójrz na misia, aaa, on przypomni, przypomni chlopca ci, nieszczesliweeeego bialego misia, ktory w oczach ma tylko szare lzy:))))

0

Matje tak jak Bolt ma dobrego gena. Przewaga włókien białych i rozwija dużą moc, to zapierdziela jakby miał motorek w d*pie. Mogli podać czasy wszystkich piłkarzy.

0

Pedro Pedritoooooo!
Szkoda go trochę. Kiedyś łupał bramki jak na zawołanie, a teraz straszy już tylko wąsem.

22

Kawał czasu. Fajnie, że Polacy odcisnęli jakieś piętno na historii Barcy.

0

Jude Law przyjechał na Camp Nou i zamieszanie :). Kawal fury, a wjazd beznadziejny. Projektował rowerzysta

0

Akurat Iker to unika pilek lecących w swiatlo bramki niczym neo pocisków w matrixie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?