Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ja wiem. Z perspektywy czasu nawet mi przeszło gniewanie się na niego. Mou ma taki sposób bycia. Drużyna jest mu oddana, a w zamian za to atakuje innych w taki sposób i zdejmuje presję ze swoich zawodników.. Wtedy nie byłoby wałkowania w gazetach, że Leo nie zapłacił podatków, a jakaś inna kontrowersja wywołana przez Żoze.
2
W tym klubie pracują jacyś debile. Gdyby kupowali gościa za 10 mln, rzucili mu max 2 pensji i mialby podnieść dupe z ławki od święta, to byłoby ok, ale nie mogę czytać, że ten facet ma partnerować Piketowi..
0
Miranda wcale droższy by nie był :)
0
"a kto umarł, ten nie żyje"
tyle można będzie powiedzieć o naszej grze obronnej
0
Po tym jak rok temu olali Sakho, to mnie nic nie zdziwi :)
3
za marzenia nie biją :)
ale gdyby ten transfer doszedł do skutku, to publicznie odszczekał bym wszystko i na kolanach po grochu zapierdzielałbym pod bramy Camp Nou ucałować stopy Wielkiego Andoniego.
0
Jeżeli Rafa nie odpali, to będziemy w czarnej. Na Iniestę i Rakitica raczej możemy liczyć. Rafinha i Roberto, to wielka niewiadoma. Zawsze jest wariant z Messim cofniętym do pomocy, ale atak na tym straci.
3
Z tego co ostatnio bajdulili na konferencji, to transfery negocjują w tajemnicy. Więc może nie będzie żadnego Mathieu, ani Blinda. Zubi szykuje nam niezłą petardę, zobaczycie. Już widzę Kompany'ego w obronie :D
1
w końcu murzyn :P
0
I bardzo dobrze. Jeszcze potwierdziłyby się ploty i mielibyśmy kolejnego, kij wie kogo, wepchniętego na stopera.
0
Hummels topowym stoperem jest. Zagrał dobrze na mundialu i od 2 sezonów jest łączony z Barcą. Niby 20 baniek, to promocja, ale tak szczerze, potrzebny nam on? Nie ma co się czarować, Piket nie usiądzie na ławce, chyba, że zacznie grać na prawdę tragicznie, a dwóch takich wolnych wielkoludów jednocześnie grać nie może. Już kiedyś o tym pisałem. Co z tego, że ustawią się po profesorsku, jak objedzie ich jakiś szybki i zwinny drybler. Kiedy nasza obrona była nie do przejścia? Jak grali w niej niscy, szybcy i zwinni Puyi i Alves, kiedy uzupełniali ich wolniejsi i mniej zwinni Pikej i Abi. Musi być jakaś równowaga. Jedni uzupełniają drugich.
0
Kompletnie nie o to chodzi. W zespole są piłkarze, którzy zawsze będą wyżej od pozostałych.
0
Nie, nie, nie. Nie to miałem na myśli. To są goście nie do ruszenia. Jeden to Leo, a pozostali to piłkarze ściągnięci za 120-160mln (ciężko oszacować cenę Neya).
0
Nie tylko ja pomyślałem w ten sposób ;)
0
Aż mi się smutno zrobiło :/
0
Sergi Roberto: Wszyscy zaczynamy od zera
Powiedz to Lio, Neyowi i Gryzakowi :)
0
I mam nadzieję, że takim składem mniej więcej będziemy grać, to powinno być ok. Tylko za Alvesa ktoś wyższy. W głowie mam jeszcze poprzedni sezon z tymi wszystkimi konusami i z Bartrą przyspawanym do ławki.
0
Logika? Andoni! :D
0
O ile nie przybędzie nam wysokich zawodników, to mogą sobie zmieniać. Wyjściowo nasi mają 10-20 cm w plecy.
0
Często się z Tobą nie zgadzam, ale tutaj masz 100% racji :).
5
Tak sobie myślę, że gdyby Lucho się nie sprawdził, to Mou byłby jedyną osobą [z wyjątkiem Guardioli, który nie przyjdzie z tym zarządem], który mógłby potrząsnąć tym zespołem i sprowadzić go na właściwe tory. Z perspektywy czasu widzę, że te pyskówki w naszą stronę były potrzebne tylko po to, żeby zdjąć presję z zespołu i pokazać, że Real nie boi się kosmicznej Barcelony.
4
Nie będę oceniał tego, czy chciał mu zrobić krzywdę, czy nie chciał. Walczyli, emocje, adrenalina itp. Mógłby tylko myśleć, że jak już fauluje, to niech robi to z głową. Kolano wsadzone w kręgosłup, to słaby pomysł na faul. Młody chłopak mógł skończyć na wózku. Już lepiej by było jakby go podciął tak, że Ney wykręciłby 5 fikołków, 2 kołowrotki i układ synchroniczny w powietrzu. Przynajmniej nie byłoby strachu o to, czy będzie w pełni sprawny.
1
Jest silniejszy i lepiej gra głową od Busiego, którego przepchnąłby krasnal. Song grając w poprzednim sezonie ze 3 mecze z rzędu złapał wiatr w żagle i wyglądało to co raz lepiej. Śmiem nawet twierdzić, że nakrył czapką Busiego. No i o ile mi się mecze nie mylą, bo to już trochę czasu zleciało, to w pojedynku z Bayernem jako jeden z niewielu wypadł przyzwoicie.
O co mi chodzi. Jakby Kameruńczyk trochę pograł, to byłby dużo pewniejszy. Aspekty fizyczne są decydujące na jego pozycji, a Hiszpan nie potrafi korzystać ze swoich wymiarów, a jego "boiskowa inteligencja" też gdzieś wyparowała. No i jak już zaznaczyłem. Największym plusem Sergio jest to, że potrafi/potrafił wyprowadzić piłkę od tyłu. Ustawić niby też się umie, tylko jak ktoś stawia mu twarde warunki w strefie środkowej, to gościa nie ma na boisku.
0
Lepiej wyciągnąć jakiegoś taniego, z którego może coś być, niż wydawać 40 melonów na Brazylijczyka z PSG.
0
A ja Nihooya nie mogę tego wytrzymać :D
1
Oj no. Po prostu nikt nie chce gościa za 20 mln. Zwłaszcza, że wiadomo, że ani wart tych pieniędzy, ani jakiejś super jakości nie prezentuje. Na LM to stanowczo za mało. Podejrzewam też, że dla sporej części Polaków ruda czupryna źle się kojarzy :).
0
Oj, chyba nie chcą kupić prawdziwego ŚO. Przydałby się nam teraz Rafa. Gość leciwy, ale na mundialu biegał i bronił po profesorsku.
0
Z Neymarem też było duże ryzyko. Błyszczał w tej Brazylii, a w Europie mógł szybko zgasnąć. Całe szczęście nie skończyło się to źle. Oczywiście, mogło być lepiej, ale i tak jestem zadowolony.
1
Tak odbiegając od tematu. Ta reklama metafenu, to jakaś porażka. Nie da się normalnie strony przeglądać. Rozumiem, że musicie jakoś zarabiać, ale zwariować można. Co odświeżenie strony, to wyskakuje to cholerstwo. Tak wiem, w domu mam adblocka, ale w pracy śmigam na kosmicznym IE.
0
Puyola przeżyliśmy, przeżyjemy Xaviego. Naturalna kolej rzeczy. Takie pożegnania nie są przyjemne, ale trzeba się z nimi liczyć.