Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda, że odszedł z klubu. Myślę, że gdyby nie wpierdzielaliby się mu w kompetencje i dale spokojnie pracować, to mogłoby coś z tego być.
0
Bo jeszcze mają ból d*py po Thiago, który zrobił im arrivederci roma i trzeba kreować Roberto na wielką gwiazdę. Gość nie ma nawet połowy talentu, który ma Thiago, bądź jego młodszy brat. Chyba, że Kupidynek ukrywa swoje umiejętności przed światem i czeka na swoje wejście smoka.
1
Tego też się boją. Powiem więcej. Martino błysnął geniuszem taktycznym [wg mnie] i w pierwszym meczu Messi i Ney [a w końcówce Alexis] wybiegali na pozycje i siali popłoch w obronie Los Blancos. No i ten pozycyjny... Z kontry za często nie gramy, a jak tracili głupio piłkę, to przez dobre ustawienie kreowaliśmy okazje bramkowe. Tak jak wtedy co w drugim GD [poprzedni sezon] Iniesta przejął piłkę i odegrał do kogoś tam i bramka [o ile dobrze pamiętam, starość nie radość].
0
Moim zdaniem przyczepiła się do niego głupia opinia, którą każdy wałkuje. Tak jak z Danim. CO by nie zrobił, to i tak jest dla większości beznadziejny. Song grał mało, a jak już grał, to był solidny. Jak łapał rytm meczowy, to był dobry i śmiało mógł grać w pierwszym składzie, ale nieee... tutaj święta krowa Busi może zaliczać asysty do przeciwnika, kłaść się przy każdym kontakcie i mimo wzrostu nie wygrywać górnych piłek, a i tak zawsze gra.
0
Nie chodzi mi o suche statystyki, a o postawę naszego portero. Ten to wszystko łapał. Na razie nasi bramkarze nie mają kiedy sie wykazać.
26
Jako naczelny hejter Roberto uważam, że śmiało mogli go sprzedać. Nie widzę w nim Xaviego. Gość ma nieprawdopodobnego farta. Odszedł Thiago, odszedł Cesc, Xavi już niemal odwiesił korki, a ten nic nie gra. O czym my tu rozmawiamy. Lepszej okazji miał nigdy nie będzie.
0
Płakałbym ze szczęścia gdyby u nas grał. Jeden z najlepszych CB na świecie, może grać na RB i pokieruje całą linią obrony. Szkoda, że takie rzeczy tylko w fifie.
2
E tam. Z Realem też jest zabawa w zamek. Boją się naszego ataku pozycyjnego jak ognia. Z resztą sam widziałeś ich taktykę. Rzucają się do ataku, cisną niemiłosiernie i zamykają się w polu karnym. Nabiorą trochę sił i znowu cisną. Grają takimi falami, ale 2-6 i 5-0 nauczyło ich, że z nami trzeba ostrożnie.
4
Obawiam się, że gdybyśmy wyszli samymi obrońcami, to i tak przeciwnik urządziłby obronę częstochowy. To już nie te czasy. Pep odnosił takie sukcesy, bo szli z nami na wymiany ciosów. Z takimi zawodnikami jak Eto'o, Lio, Henry i pomocnikami jak Iniesta i Xavi [w wielkim gazie] nikt z nami by nie wygrał. Teraz dwóch napastników na naszej połowie to wielka odwaga.
0
Sony Xperia M2 też fajna zabawka. Niezłe ceny teraz u mnie w euro. Za 8 paczek takiego fajnego sprzętu nie kupisz.
1
Bo ani Tito, ani Tata nie wiedzieli co z nim zrobić na boisku. Nie przypadkiem grał co najmniej dobrze u Armatek. Tam nie ma powalonej polityki zmieniania pozycji na siłę i świętych krów.
0
Byle obyło się bez kontuzji. Z ławki znowu będą straszyć takie tuzy jak Roberto, Montoya i Pejdro. Szkoda Songa, dobra alternatywa w pomocy.
1
Chwilowo nie ma czym się jarać. Słabiuteńkie Elche i zacumowana Łódź Podwodna to nie wyznacznik. Rok temu jak VV bronił wszystko co leciało w bramkę, to był szacun. Na teraz, to Btavo może rozkładać leżak w polu karnym.
0
Piket utył, czy to tylko niefortunne zdjęcie, że wygląda jak bambaryła?
0
Ile znaczy gra w Barcelonie. Normalnie pies z kulawa noga by go olal, a tu powołanie. Ciekawe czy zakopcil z wrażenia :)
0
Jestem bardzo c ciekawy co nam zaprezentuje.
0
Jeżeli to prawda, to chcę zobaczyć Rafe na pozycji Iniesty. Gość jest gotowy i nie ma co chronić go przed odpowiedzialnością. Xavi to niech wejdzie na ostatnie 30 min. O ile będzie potrzebny.
3
Do nas! Z Orzełkiem biegał Rodżer Perejro, to może i Mumin El Habibi. Śmieszne to trochę. Z Espanya ma tyle wspólnego, że gra w sekcjach młodzieżowych Barcy.
8
Jeszcze zapłaczecie za Alexem. Dobry technicznie i silny zawodnik (którego nie zastąpi pipkowaty Busi ani waleczny Rakitic). W jednej formacji z Masche i Ivanem stanowiliby silną zaporę, której zabrakło w meczu z Bayernem. Ale uj, CM nie sprawdził się na DM i CB, wywalić.
0
Bardzo liczę na Adame. Wielki talent, wielka sila. Taka hybryda Eto'o z Alexisem. Mam nadzieję że za jakieś 3 lata będzie ważnym ogniwem drużyny.
0
Szok i niedowierzanie
4
0
To Grecy w grupie b? :)
0
Czulem to :D
1
Powinien zostać i grać. Nie raz przecierałem oczy, że Kameruńczyk w ogóle nie gra, a często był kimś kogo brakowało- wysoki, silny z nienaganną techniką. Poprzestawiałby kilku gości i zdominował strefę środkową. Tylko nie ustawiajmy go na DM, bo traci na swojej jakości. DM nie gra prostopadłych przez dwie linie przeciwnika, a Song tak podał w zeszłym sezonie. W Arsenalu robił tak częściej. Powinien grać jako CM :). Keita też nie grał DM. Gość jest źle ustawiany, mało gra, to i kibice mają do niego żal, a tu trener nie potrafi wykorzystać zawodnika. Dodajmy do tego bana transferowego, wiecznie nieokreślonego Xaviego i zostajemy z Iniestą, Rakiticem i bandą młokosów.
0
No wiec socjaliści :D. Czlowiek nie moze byc obrabiany z zarobionych pieniędzy. Kazdy pracuje na kwotę brutto, a państwo go rabuje i zostaje (podatnik) z kwota netto.
25
To jest nasz Cuadrado. Potrafi zagrać na obronie, dobrze idzie do ataku, a jak huknie z dystansu, to sie tylko oczy cieszą :)
2
Lepiej dać teraz za takiego Douglasa 4 bańki, a nóż widelec odpali, niż za rok płacić za niego tak jak za Alvesa. Tak jak w życiu, żeby wyjąć trzeba wsadzić.
0
Skąd mamy wiedzieć co robi na treningach? Jeżeli w Barcelonie gra się za nazwiska, to mógł nawet klaskać uszami. W Arsenalu grał bardzo dobrze, u nas pewnie grałby tak samo, gdyby tylko grał jako CM, a nie DM.. I nie gadaj mi o murzyńskiej mentalności, bo nikt nie pójdzie tam, gdzie będzie zarabiał mniej. Ceni siebie, swoją pracę i ma swoje wydatki.
0
Nie jednym, a dwoma. Koleś w ogóle nie dostawał szans na grę. Tito wymyślił sobie, że zrobi z niego stopera, nie udało się (i nic dziwnego). Co tam, z perspektywy klawiatury wszystko jest takie łatwe i oczywiste. Messi po 3 miesiącach przerwy długo nie mógł złapać formy, a co dopiero Alex.