Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi jest dobry jak zespół kontroluje mecz. Mają piłkę, nikt ich nie ciśnie i spokojnie sobie rozgrywają. Czasem jakaś bezpańska piłka poleci w jego strefę, to czyści, czy tam dobrze się ustawi. Kiedy jednak trzeba powalczyć, to gaśnie. W moim mniemaniu defensywny pomocnik, to ktoś, kto narzuca swoje warunki w środku pola, dominuje ten obszar, wspomaga obronę i wyprowadza z niej piłkę. Busket to taki cofnięty rozgrywający, ale broń boże wojownik. Mimo swojej osławionej inteligencji już w pierwszym meczu wykluczył Masche z gry. Odegrał sobie głową do tyłu :D. Alves zostałby zlinczowany, a Busiemu przeszło płazem. To już znienawidzony na tej stronie Song potrafił walczyć, używać swoich warunków fizycznych, odebrać piłkę, mieć 100% celnych podań, wyprowadzić futbolówkę, albo sieknąć asystę a'la Xavi przez pół boiska. Teraz jest wszędobylski i waleczny Rakitic, to Busket odżyje.
0
Dlaczego nie? Masche będzie kosił wszystko co będzie leciało w stronę naszego pola karnego a Busket po uskutecznia swoje rozegranie i jak będzie trzeba, to coś odbierze.
0
trzeba od razu przyznać, że wtedy cała drużyna zagrała fatalny dwumecz, ale jak Javi Martinez poustawiał sobie Busketa na boisku, sezon później jego forma wyglądała jak sinusoida, to straciłem do niego przekonanie i długo będzie musiał pracować, żeby znowu mówić o nim jako najlepszym dm na świecie [w mojej opinii]
6
Świat zawirował i cofnąłem się w czasie. Jak na lekcjach polskiego :D. Co autor miał na myśli? :) Czy aby na pewno niebieskie zasłony symbolizują niebieskie zasłony, czy mają jakiś głębszy sens, o którym nawet poeta nie pomyślał? Rozwaliłeś mnie ;)
1
Niech mi zamknie mordę i olśniewa kibiców w spotkaniu z mocnym rywalem, a nie z Elche. Bardzo mocno mu tego życzę. Niech tak bryluje m.in. z Realem, Atleti, Sevilla, Valencią, i europejską czołówką, na którą trafimy w LM. Wtedy możecie mi cisnąć do woli.
0
Okej, ale to samo można zarzucić Lucho. Tyle o ile mogę zrozumieć wybór Masche, bo co jak co, ale z racji tego, że jest DM, to piłkę dobrze wyprowadzi, ale Ryży popełnia sporo błędów (a jakie ma doświadczenie!), więc czemu nie gra Bartra? Piket też dobrze rokuje. Jest 4 CB, a i tak gra tam DM, a Busket dalej śpi spokojnie. Tak długo jak Rakitic będzie zasuwał w środku pola, tak długo będzie gadanie, jak się obrona nie poprawiła od zeszłego sezonu. Życzę im jak najlepiej, ale nie chcę wpadać w hurra optymizm. Zwłaszcza jak widzę, że magik Roberto dostaje minuty, a Bartra zwiedza trybuny.
2
Też prawda, ale nawet w takim przypadku myślę, że chociaż trochę ujdzie z nich powietrza.
0
Tata i Tito nie mogli sadzać Piketa, bo nie mieliby kim grać :). Lucho jest w bardzo uprzywilejowanej sytuacji i tak jak Guardiola mógł zbudować nową drużynę.
9
W Madrycie pompują balonik, w Barcelonie pompują balonik. Dobrze że GD niedługo ;). Któryś pęknie z wielkim hukiem. Z oczywistych przyczyn mam nadzieję że ten biały nie wytrzyma.
0
o to, że nie bez powodu mamy teraz 4 cb, zeby Masche tam wiecznie gral. niech w koncu ktos postawi na niego na dm, to ta swieta krowa Busket moze w koncu zepnie poslady
0
Pomyśleć, ze to Bartrze zarzuca sie głupie bledy :)
0
Bartra powinien spadać jak Thiago. Tutaj nie pogra. Masche miał wrócić na dm, a jest pierwszym cb.
2
Hmmm, rok temu o tej porze też było fantastycznie. Tylko Tata byl tym obcym. Jemu się wypominało.
0
Jude Law to dostanie kiedyś pozwolenie na grę? Już mieliśmy tu Milito, który dużo nie pograł.
0
Straciliśmy Fabsa, zyskaliśmy Messiego. Leo dobrze wypełnia lukę po Cescu. Szkoda, że nie będą już grać we 2, bo mieli niezły feeling.
2
a kto umarł, ten nie żyje
0
Ale przecież Alves jest nieproduktywny i stracą gołębie :D. 1:0 hejterzy ;)
1
Hahahah 10/10 :D
1
To Polacy graja z Levante?
1
Nikt by nie miał do niego pretensji gdyby korzystał ze swoich warunków fizycznych. Busket jest dobry jak wszystko idzie po myśli drużyny. Jak mają piłkę, kontrolują mecz to jest świetny, a kiedy trzeba powalczyć, to jest zagubiony. Sinusoidalna forma w poprzednim sezonie, a teraz dobry początek, ale tak na prawdę, to tylko Baskowie byli mocną drużyną, z którą graliśmy. Pożyjemy, zobaczymy. Co do reszty się zgadzam.
0
Masche cofa się i ustawia jako 3 obrońca, poza tym dyryguje drugą linią. Rakitic jest na razie za cienki w uszach i zbyt mało opierzony na takie rzeczy, a Iniesta miałby więcej luzu. Jak Chorwat będzie trzymał pozycję, to nic złego nie powinno nam się stać. Byle boczni obrońcy wracali na czas, a przód trzymał pressing.
2
Busket i wygrywanie górnych piłek? :D Powiedz mi jeszcze, że będzie przepychał i dominował fizycznie przeciwników :).
0
Atletico Madryt i Athletic Bilbao :).
0
Czyżby Pedrito w pierwszym składzie? :)
0
Oby jak najdłuższych
0
E tam gazety. Problem jest gdzie indziej. Przecież to Andoni grzmiał w prasie że Barca nie porzuci swojego stylu i skończyło się oddawanie piłki. Martino miał przewalone z tymi baranami w zarządzie. Goście zatrzymali się mentalnie na czasach Guardioli i nie zauważyli że nikt nie gra z nami otwartej piłki. Kiedyś nas atakowali, wychodzili wyżej i dopiero Czelsi pokazała jak z nami należy grać. Dlaczego Real przerżnął z nami m.in. 2:6 i 0:5? Bo chcieli iść na wymianę ciosów, a jak Real nie potrafi grać z nami jak równy z równym, to Apoele, Levante i inne Elche nie będą się otwierać. Nawet przegrywając będą urządzać obronę częstochowy bo na koniec bilans bramek może uratować tyłek.
0
Roberto jest cienki jak dupa węża (chyba, że z czasem się rozkręci), ale nie pośle prostopadłej w pole karne, gdzie ma 11 przeciwników i z 4-5 piłkarzy Barcy. Wrzutki Alvesa są o tyle dobre, że robią zamieszanie i a nóż coś wpadnie, ale to już kwestia szczęścia. Strzelanie z dystansu też gucio da, bo albo piłka dostanie mega rotacji, przeleci nad zgrają piłkarzy i spadnie do bramki, albo poszybuje jak karne Ramosa. No i wcale nie jest tak, że nasi nie chcą tak strzelać. Zwyczajnie nie ma miejsca. Jakoś Iniesta Adriano, Alves, czy tam Xavi walili z dystansu jak widzieli jakąś lukę. Wbieganie całą drużyną w pole karne to też kwestia farta i będzie jeszcze ciaśniej(o ile nie wrócą stare demony i nam wbiją miliard goli z kontry). Dani wrzuci i może się uda. Po prostu trzeba oddać piłkę i liczyć na kontry. Z przodu mamy kim atakować w ten sposób.
3
Oddać piłkę.
1
to nie dla CIebie
handlować czymś musisz, a fajki zawsze będą dobra walutą :)
3
Nie bardzo chcę ciągnąć ten temat, ale i tak to się cały czas przewija.
Nie każdy musi oglądać siatkówkę, bo nie każdego to interesuje. Jeden baran [nie będę przytaczał loginu, i tak pewnie wiadomo o kogo chodzi] wyzywa tu innych od debili, bo wolą oglądać Barcę. Wtf? Jakim przejawem patriotyzmu jest oglądać jak przebijają piłkę z jednej na drugą? Weźcie Wy się w cymbał walnijcie i zacznijcie może szanować Flagę, Orła, zacznijcie obchodzić święta narodowe, a co poniektórzy niech nauczą się Hymnu. I jak z was tacy "patrioci" to idźcie w cholerę oglądać jak nasz polski chińczyk gra w ping ponga, bo to obowiązek każdego Polaka dopingować naszych sportowców. Admini tego burdelu niestety nie ogarną, bo musieliby mieć dyżury i działać 24/7.