4

Po to, że Sergim Roberto europy nie zwojujesz.

0

Trzeba też przyznać, że Dani strasznie kreuje Neya. Miło się na to patrzy jak Alves zawsze szuka podania do Neymara ;).

21

Jedna z niewielu plotek, która mi się podoba. Iniesta, Rakitic i Kroos. Siła, technika i pierdol**cie :)

1

To nie ten sam Pedro Pedrito, który przyspawał tylek wypalonego Titiego do lawki. Jeżeli mamy rozstać się z Danim, bo obniżył loty, to Kanaryjczyk powinien iść z nim pod rękę

0

daj boże :)

1

zobaczymy. dla mnie może wygrać właśnie albo Holandia, albo Brazylia. lubię piłkę na tak, ale Chile, albo takiej Ghanie nie wróżę sukcesu w dalszym etapie mundialu. Byle szwaby nie wygrały :)

0

Wydaje mi się, że Brazylijczycy są tak naładowani, że nie odpadliby nawet z Holandią. Pytanie też, czy nie był to jednorazowy wybryk ze słabą Espanyą i sabotażysta Ikerem.

0

20 baniek za typa, który nie podniesie tyłka z ławki?

0

Nie wiem jak pogodzić ich wszystkich na boisku.

0

Chyba worek ziemniaków. To nie jest gość na poziomie Barcy. Nie ma co się czarować, a to, że puknął nam parę bramek nie zmienia faktu, że to średniak. Głęboka rezerwa, spoko, ale nie za 20 baniek. LM takimi zawodnikami nie wygramy.

0

A co to za różnica ile zarabiasz? Jak Ci zabierają połowę, to tak samo wku***. Nie chodzi o to, czy da się, czy nie da się wyżyć. To są jego zarobione pieniądze i basta.

2

Tu wychodzi ogólna niekompetencja zarządu. Kolosalne zarobki, nieumiejętność negocjacji itp. Niepoważne, żeby to Chelsea stawiała warunki wykupu Fabsa. Jakby nie kupili za 50-60 mln, to Cesc musiałby przestać walić fochy i grać w następnym sezonie, albo wywędrować do innej ligi.

0

Floro jest biznesmenem, a Zubi jest Zubim. Taka różnica.

0

Juve nie składałoby takiej oferty, gdyby nie była dla nich korzystna, więc jak już, to można by szarpać za Alexisa dużo więcej. Tylko po cholerę go sprzedawać?

0

Przykro mi się robi jak czytam takie rzeczy. Miranda za 30 i na najbliższe 2-3 sezony mamy ostoje defensywy i Bartre gotowego by zastąpić Brazylijczyka.

5

Za błędy się płaci. Alex to bystry facet. Wyciągnie wnioski. Frustracja wzięła górę, niestety.

0

Jeżeli to ma być zasłona dymna dla transferu obrońców, to spoko. Jeżeli trwają poważne rozmowy, to Andoni i Barto są dla mnie skończonymi kretynami i nic nie wpłynie na zmianę mojego zdania w tym temacie.

0

Nie mam pojęcia, czy to jest ciężka praca, ale pieniążki za coś dostaje. Jak Tobie zakosiliby pół wypłaty/kieszonkowego, to spłynęłoby to po Tobie jak po kaczce?

1

Tak, biedny. Pieniądze dostaje za pracę, a nie za leżenie dupą do góry na kanapie.

1

a później palisz pieniędzmi, bo wychodzi taniej niż kupić węgiel

0

I to jest błąd, przez który sytuacja się pogłębia.

2

Z nieoficjalnych źródeł wiem, że Andoni wysłał faxem wiadomość, że zgodzą się na ten transfer po tym jak dopłacą Juve jeszcze 30 mln i dadzą opcję wykupienia Llorente za 5 mln euro i 3 piłki Brazuca.

5

Podatek dochodowy, największe skurw*** Zamiast kupic sobie nowe buty, musze oddać im w zębach te pieniądze. Nie chce nic gadać, że nie wpływa to dobrze na gospodarkę. Ale zasiłki rozdawać trzeba.

0

I widzisz ten pressing w pierwszej linii? Kto się podporządkuje komu w tym trójkącie? Alexis- Lio-Ney, to odpowiednie zestawienie. Chilijczyk haruje na Messiego i Neymara, dlatego ta dwójka ma tyle swobody(przy czym Ney i tak gra pod Leo). Powiem więcej, atak Pedro-Ney-Alexis wyglądał bardzo dobrze, bo Pedro Pedrito i Alexis zasuwali na to, że Brazylijczyk sobie hasał jak chciał. Był pressing, była asekuracja i było dogranie piłki do wychodzącego Neymara.

0

Jak na razie to mam wrażenie, że Andoni będzie robił transfery na PlayStation. Oby to wszystko okazały się plotki. Priorytetem powinna być obrona. Przynajmniej jeden stoper i prawy obrońca, później jakiś solidny rozgrywający, a na końcu atak. Bez sensu ściągać napastnika jak mamy już ogromną siłę rażenia.

22

Heheheh. Sfinks marionetką w rękach pilkarzy Barcy. Coś pięknego. Wygrane przypisują sobie, za porażki odpowiada Xavi i spólka. Gdyby Silva nie skaszanił, to nie byłoby blamażu, gdyby Iker nie grał jak ciota, to by nie tracili tylu bramek. Jak dla mnie były dwie kotwice. Skostniała drużyna i Iker, który jedzie na opinii i powinien do końca kariery całować Ramosa po stopach za bramkę na 1:1 w finale lm.

5

Oby, Dobry człowieku :)

14

Szacun za samokrytykę. Pepe, patrz i ucz się

0

Messi nie powinien tyle zarabiac. Nie mam tu na myśli slabszej formy, czy dreptania, ale te oblude, ze walczymy z dlugiem i nie mamy ojro na wzmocnienia.

1

Fajnie, że klub szuka kogoś, kto będzie rozgrywał (a nie kolejnego ofensywnego pomocnika), ale Koke za 60 mln? Ze stratą Xaviego jestem pogodzony, bo każdy widział, że zaraz do tego dojdzie, ale sprzedaż Fabsa i szukanie kogoś, kto zastąpi Generała... Nie tak miało być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?