1

Powiem tak. Zubi i reszta zarządu idą vabank. Albo MATS i Bravo będą wymiatać, albo jesteśmy w czarnej du*e.

2

Aczkolwiek Tata liczył na Ibiego.

2

Od dawna mówię, że Barca jest zakładnikiem swojej filozofii. Będą się kurczowo trzymać wychowanków, nawet jak Ci nic już sobą nie reprezentują, a jak ktoś z zewnątrz gra dobrze i zostawia serducho na boisku, to sprzedają go bez sentymentu. Mam wielki szacunek do Pedro Pedrito. Posadził Henryego (w prawdzie znudzonego po wygranej LM) na ławkę, MVP to była poezja (nie na miarę Henry-Eto'o-Messi, ale nie płakałem), a teraz... Kanaryjczyk od 3 sezonów szuka formy. Skoro Alves i Song "muszą odejść", to taki Pedro powinien iść przed nimi. Dla dobra klubu nie można kierować się zasługami bo tak, to trzymalibyśmy Puyola i Xaviego do emerytury.

1

Żeby tak z rozpędu grał tak w Barcelonie i będę zadowolony.

7

Co racja, to fakt. Biorę też pod uwagę to, że dla odmiany nie biorą się za transfer niemożliwy. Równie dobrze mogli siłować się z Juve o Pogbe i 1 września zostać z fujarą w ręce, albo prowadzić telenowele jak z Cesciem. Trzeba też patrzeć na obecne realia i ceny zawodników. Ogólnie oceniam ten transfer na +.

1

7 oddałbym Deulo (zakładając, że Pedro zrobi papa), w końcu na tej stronie niejednokrotnie określany był nowym CR.

1

Luiz ogarnia jak gra razem z Silvą, więc może tak źle nie będzie. A Fred to fenomen. Gdzie by nie stał, to ta piłka jakoś spadnie mu pod nogi, albo przypadkowo się odbije i trzepocze w siatce. Do Hulka mam jakiś taki sentyment, bo gość jest dobrze nabity ;).

28

Poczekają aż Zubi zrozumie, że udało mu się ściągnąć klasowego pomocnika, motor napędowy Sevilli za 20 baniek i wysłali młody talencik do ogrania się. Andoni musi być w niezłym szoku, że tak potrafi :). Szkoda, że tak rzadko to pokazuje.

2

Czyli moja teoria leży. Jak przyszedł Cesc, to Rafa musiał zwolnic numer, dla Masche zwolnił Henry, dla Villi Gudi itp. Zasugerowałem się 7 ze zdjęcia i możliwym odejściu Pana z wąsem.

1

Może to tylko moje głupie domysły, ale o ile się nie mylę, to można mniej więcej poznać po numerach na koszulce kto kogo w drużynie zastąpi. Więc pytanie. Jaku numer nosił Rakitic w Sevilli?

3

Eee tam. Pedro Pedrito pierdyknie bramkę z kołowrotka i wygra cały mundial.

3

Jeżeli to prawda, to Zubi już pakuje walizki, żeby Pejdro sam się nie męczył :P

1

Dobra, dobra. Ile kitajce dają?

2

Mam nadzieję, że prezes będzie konsekwentny i Alexis nie opuści Camp Nou.

1

Xavi, Iniesta, Busi, Rakitić, Masche, Rafa, S. Roberto. W podbramkowej sytuacji można ustawić tam Leo. Jeżeli Xavi i Roberto mają zostać, to nie widzę miejsca dla kolejnego pomocnika. Jak już to Vidal/Pogba. Trzeba powolutku odejść od drużyny karłów, bo Real zjada nas fizycznie.

1

Wydaje mi się, że Atleti nie będzie takie zacietrzewione i jakby była możliwość, to nie robiliby problemów z transferem do Barcy. Trzeba pamiętać o dobrych relacjach pomiędzy klubami.

1

Miedzy Mirandą i Mathieu jest chyba tylko rok różnicy. Bardziej chodzi o skok jakościowy, który zapewni nam doświadczony Brazylijczyk. Idealny do pary ze zwrotnym jak ruski czołg Pikejem ;).

1

Najpierw poczekajmy na potwierdzenie transferów Bravo i Rakiticia. Wtedy będzie można zastanawiać się nad resztą. Sam osobiście bardzo chciałbym Mirandę i wtedy ewentualnie Marquinhosa/ Mathieu. Potrzebny jest ktoś doświadczony na teraz, a nie melodia przyszłości (którą dla mnie jest Bartra). Za kolejnego ofensywnego obrońcą na PO podziękuję. Potrzeba równowagi. Niech Ney z Albą hulają na lewym skrzydle, a prawe niech to równoważy. Teraz pytanie co z Generałem. Bo na chwile obecna będzie tłok w pomocy, a przydałoby się trochę mięśni. Alternatywa dla Busiego zawsze spoko. Nie wiem, czy Koke będzie teraz najważniejszy (w końcu jest Rafa). Transfer Reusa, to dla mnie w ogóle pomyłka. Chyba, że Pejdro i Alexis maja zostać sprzedani. Potrzebujemy klasycznego napastnika, a nie kolejnego skrzydłowego/ofensywnego pomocnika.
Oczywiście to moja wizja drużyny.

1

Valdes miał czas na zmianę zdania. Olanie Bravo i zakontraktowanie VV, to nie byłoby dżentelmeńskie zachowanie. Mało tego. Miałoby wpływ na przyszłe negocjacje. Kto umówiłby się z Barcą na słowo?

1

Niech mu umożliwia powrót do treningów, ale pensja? Może coś się pozmieniało, ale ViVi raczej jeszcze długo będzie miał co do gara włożyć.

4

Zestaw garnków od nowego, chińskiego sponsora?

1

I tak będzie najlepiej. Niech udostępnia mu ośrodek, ale nie dają nowego kontraktu. Niech się kuruje. Tylko, żeby nie doszło do tego, że lekarze skupią się na nim i reszta na tym ucierpi.

1

Wydaje mi się, że gdybyśmy mieli dalej Abiego i ogólnie solidną obronę, to nikt by nie najeżdżał na Daniego. Kiedyś też tak hasał na połowie przeciwnika, a jakoś to było. Obrona jest rozciągnięta do granic wytrzymałości, Busi, to sobie może asekurować, a Alba w tym wszystkim się obroni, bo jest młody i może biegać w tę i z powrotem.
Fakt, to dobry moment żeby się rozstać, ale Alves powinien mieć dozgonny szacunek wszystkich fanów. Facet z zewnątrz, a dałby się pokroić za drużynę i klub.

2

Zgoda, tylko w tak krótkim czasie nie powinniśmy porzucić tradycji. Reklamy na koszulkach jakoś przełknąłem, ale pogłoski o tym, że zarząd rozważa zmianę nazwy stadionu, to już jest śmiech na sali. Reklamy, ok. Tylko niech Barca nie robi z siebie prostytutki, którą nigdy nie była. Zwłaszcza, że od arabów można by wyciągać dużo większe pieniądze.

1

Z Atleti to może być jednorazowy wyskok. Tam gdzie nie ma dużych pieniędzy nie będzie sukcesów. Costa i Felipe Luis już się pokusili na funty i polecieli do Londynu.

1

Byle nie reklamowali żadnych sajgonek na koszulkach. Jak te reklamy maja gdzieś tam sobie wisieć, to niech wiszą. Z czegoś trzeba brać na pensje naszych cracków.

1

Na razie nie podoba mi sie ta rewolucja.

4

Już nie róbmy z Barcy takiego dziada i biedaka. Jeden z największych i najbogatszych klubów świata i cały czas smęcenie, że pieniędzy nie ma. Dlatego Messi zarabia 20mln/rok. Jest hajs. I moglibyśmy robić transfery równie głośne jak Real. Tylko wykonawców nie ma.

1

I biurach BVB. Lewego nie sprzedali ;)

1

Iworyjczyka* :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?