Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W okresie impotencji w ofensywie naszych Magików środka pola robił co mógł. Wrzucał, bo a nóż wpadnie. Kiedyś to wyglądało inaczej, bo Lio grał na skrzydle i chłopaki rozklepywali każdą napotkaną defensywę. Reasumując, Dani wrzuca, bo inaczej piłka nigdy nie dostawałaby się w pole karne, tylko latała po obwodzie. Aczkolwiek fakt, obniżył loty. A Montoya w Barcelonie nie będzie nikim więcej niż rezerwowym.
1
W obliczu zakupu 2 stoperów powinniśmy rozstać się z Masche. Wiadomo, że jest mistrzem wślizgu i ma charakter, ale nie widzę go na DMie w drużynie karłów. Wiecznie podkreślam, że Barcelonie potrzeba kogoś wysokiego, silnego i szybkiego. Tymczasem mielibyśmy Sergio, który jak się nie ustawi, to przegra starcie fizyczne, a Javier jest zwykłym konusem. Ja bym postawił jednak na Songa.
1
Gdzie Ty masz teraz tych wychowanków? Tylko Bartra ma papiery na 1 skład, a juniorem już nie jest. Montoya i Roberto, to zwykłe przeciętniaki, a chłopaki po 16-19 lat, to zwykłe melodia przyszłości. Niejaki Bojan też miał być wielką gwiazdą i zapowiadał się niesamowicie. Geniusza nie stworzysz. Możesz go jedynie ukształtować.
2
Zdziwiłbym się gdyby ktoś był zadowolony z jego pracy.
1
ej no, ale bez przesady. luźna rozmowa, a przekonywanie do konkretnej partii, to dwie różne sprawy;P
1
bo w tych czasach zapomnieliśmy co to jest solidarność i panuje jedna wielka znieczulica. teraz każdy ma każdego w dupie, bo "państwo się nim zajmie'. Korwin mówi, że to nie państwo ma się zajmować potrzebującymi. to ludzie, którzy mogą, powinni to robić. krzycz na JKM, ale facetowi wartości odmówić nie można, a że jego słowa są wiecznie przekręcane, to inna bajka. dobrej nocy :)
2
50 baniek za obrońcę. Świat oszalał. Cóż, teraz Barca nie powinna sie pierd*** i wykładać za Mangalę, czy Benatię kasę, bo sprzątną nam ich sprzed nosa. Szejkowie gucio sobie robią z sankcji UEFA.
5
Zapowiadał się dobrze. Był dobry jak na juniora. Jako dorosły piłkarz okazał się przeciętny.
15
Coś jak w stylu otwarcia nowego stadionu Legii. Było chyba 6:5 dla Kanonierów
1
Wychodzę z założenia, że z ludźmi takimi jak Ty nie warto rozmawiać :)
2
Ronnie? :D Z pewnością dodałby odrobinę kilogramów w naszej formacji defensywnej :).
1
Mam coś dla Ciebie:
http://kwejk.pl/obrazek/1816685/masc-na-bol-dupy.html
1
To trzeba było ściągnąć Lewego jak był za darmo. Mandżukić to dobry wariat. Przydałby się
1
Z wyżej wymienionych, to Mandżukić
38
Przynajmniej banda pseudo piłkarzy nie będzie ich kopać po piszczelach.
1
A jaką asekuracje miał Piszczu jak wyłączył tego CR?
6
Byle zostali na kontynencie
2
Ja już od dawna gadam, że chciałbym zobaczyć Pejdro na PO.
1
Leń, ale dużo widzi na boisku :D
1
Wenger jest chyba jakiś upośledzony. Kradnie od nas kogo tylko może, trofea, to on sobie może pooglądać w TV i nie wiem na co liczy. Cesc się nigdzie nie rusza, a jeżeli już miał by to zrobić, to za 2x tyle. Stać ich.
4
Takiego byka nam potrzeba
1
Takich Ci u nas dostatek.
1
http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_0xYmwLS3ExXpZjkzDH3jTazOgKBaWDJW,wat.jpg?author=Pudi_Pudi&auth=e6dba561b9910810b59686fb0e575797 :)
1
Ale dla Barcy lepiej jakby tym wzmocnieniem był ktoś o profilu Pogby/Vidala.
3
Nieeeeee! Mam nadzieję, że to plotki. Barca nie potrzebuje skrzydłowego, a jeżeli mówimy o ofensywnym PO, to tym bardziej głupota. Nasza obrona z Alvesem i Albą po bokach i tak już pęka w szwach, bo jest rozciągnięta na maksa. Nie ma co się dziwić, że tak po tyłku dostajemy, jak z tyłu zostaje 2 szeroko ustawionych stoperów i Sergio "i tak cię nie przepchnę" Busquets ;/. Potrzebny jakiś wysoki, silny i szybki koleś, który nie będzie harcował w polu karnym przeciwnika. Od tego jest teraz Alba. Abidal z lepszą prawą nogą. Tego nam potrzeba.
1
Profesjonalizmu nigdy mu nie odmówię. Potrafi złapać każdego za ryj i sprowadzić na ziemię. Jeden z najlepszych trenerów w historii. A jego obsesyjne bronienie, to też jest sposób. Dopracowany do perfekcji.
2
Owszem, ale wydaje mi się, że wielka ambicja CR, poświęcenie Ikera i Ramosa przezwycięży nawet sabotażystę Illarę i dadzą radę. Atleti i tak osiągnęło więcej niż chciało. Dodajmy też fakt, że Carlo walczy o swoją głowę, która pewnie poleci, o ile nie wygra tego finału. Floro się nie pier***.
1
W pewnym sensie masz rację, ale powoli dochodzimy do momentu, w którym będzie można nazywać Valencię, Sevillę, Villarreal etc. ogórkami. Bo co lepszy zawodnik idzie do Barcy/Realu, albo spierdziela za granicę.
1
Pinto pełnił ważniejszą rolę w drużynie niż bycie rezerwowym bramkarzem.
1
Pinto, to bardzo zasłużony człowiek w Barcelonie i powinien mieć dozgonny szacunek WSZYSTKICH kibiców. Facet jednoczył szatnię, otaczał opieką innych, był ciepłym i sympatycznym gościem, który robił wszystko co mógł, by pomagać drużynie. Przeżywał mecze(m. in. sprint w 2009), cwaniakował(gwizdanie w meczu z Kopenhagą), był bardzo ważnym elementem szatni. Nie każdy może być wybitnym zawodnikiem jak Xavi, Puyi, czy Leo, ale taki zawodnik jest potrzebny jak każdy z wyżej wymienionych. Jose Manuel Pinto ma bez wątpienia bordowo-granatowe serce i takim powinniśmy go zapamiętać. Kończy się pewna epoka, a jej schyłkiem jest odejście Pinto i Puyola. Tamta Barcelona była zupełnie inna, a tworzyli ją Ci wielcy, których już u nas nie ma, Valdes, Abidal, Marquez, Yaya, Eto'o, Puyol, a teraz bohater artykułu...
Nie mówię żegnaj, a do zobaczenia!