Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Należy się, nie należy. Mam nadzieję, że Atleti zdobędzie puchar LM na pociechę przegranej w La Liga. Wtedy byłby sprawiedliwy podział pucharów ;).
1
Teraz piłkarze muszą zapomnieć o grillowaniu, a Zubi już chłodzi piwko i planuje wakacje ;).
1
Po dwóch wtopach Realu, wtopie Atleti nie ma bata. Za półtora tygodnia będziemy śpiewać Campeones! Kurna, tyle wygrać. Nie wykorzystać tego teraz, to byłoby totalne frajerstwo i piłkarze nie powinni wychodzić z tunelu na Camp Nou.
1
Ja pierdziele, w tym roku, to emocje są niezłe. Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Znowu wszystko w naszych rękach.
1
Oczywiście, że nie, ale to chyba jedyna osoba, która potrafiłaby wykrzesać z tych piłkarzy zaangażowanie. Aczkolwiek nie wiadomo, czy z Barcy zrobiłby taki sam błękitny autobus jakim jeździ w Londynie. Real potrafił zagrać z przodu.
1
Zakładając, ze przyjdzie Pogba, to z miejsca musielibyśmy pogonić Xaviego i Roberto. Cesc byłby w końcu rozgrywającym, Iniesta miałby dużo mniej minut, a Rafinha pewnie poszedłby w ślady brata. Przepych byłby straszny, a Busi dalej byłby świętą krową.
3
Będąc szczery,. to wydaje mi się, że jest tylko jeden trener, który potrafiłby teraz do nas przyjść i poukładać zespół. Problem w tym, że jego nazwisko jest zakazane na Camp Nou ;).
1
Nigdy tego nie powiedziałem. Za to skrzydłowymi są wybornymi.
1
Może coś więcej niż złamanie do środka, strzał po dalszym słupku i to w dodatku w ten sam sposób jak robił to zawsze?
1
Od Alexisa powinno zaczynać się ustalanie składu. Może nie jest tak przebojowy, jakim potrafi być Messi (o ile ma ochotę), ale świetnie gra pressingiem, jest piekielnie szybki i chyba najlepiej wychodzi na pozycję. Dodajmy jeszcze to, że jako JEDYNY z napastników potrafi się przepychać i mocno stoi na nogach. Nie bez powodu Pep kazał innym zawodnikom oddawać piłkę Alexisowi, jeżeli nie potrafią się przy niej utrzymać. Chłop jest wzrostu siedzącego psa, ale jest piekielnie silny. Pod względem wydolności organizmu i siły stoi na podobnym poziomie na którym jest CR.
Plus fakt, że jeżeli komuś się chce, to tą osobą zawsze jest Alexis. Dla niego nie ma przegranej piłki, nie ma przeciwnika, którego nie da się dogonić. Wcześniej nie był wybitnym snajperem, a teraz ładuje bramkę za bramką. I MOIM zdaniem, jeżeli Barca ma stawiać na prawdziwą 9, to do ataku z ową 9 powinien iść Ney i Alexis.
Tej drużynie brakuje takich wojowników, jakim jest bez wątpienia Alexis Sanchez.
1
I tutaj wychodzi szacunek dla trenera. Tello powinien na dluuuugo zagościć na trybunach. Facet, który prawie nic nie pokazal w tym sezonie.
1
Tyle nieszczęść nie związanych ze sportem spotkało klub, ze to już chyba pora, żeby zaczęło dziać się coś dobrego. Oby od tej pory bylo coraz lepiej
1
To ma być kółeczko wzajemnej adoracji, czy zdrowa relacja trener - zawodnicy, w której ten pierwszy jest szanowany przez tych drugich?
2
Gdyby Alexis odszedł, to byłaby ogromna głupota. W sumie, to nie dziwiłbym się. Chłop w gazie i ławka.. Wtf?
1
Daj chłopakowi czas. 21 lat i takie nadzieje i oczekiwania. Przyszedł tak na prawdę znikąd (przy szacunku dla Santosu), dopiero poczuł smak wielkiej piłki i to w takim klubie jak Barca. Każdy chciałby, żeby grał na poziomie Leo, ale jeszcze ze 3-4 lata raczej będzie wchodził na ten poziom. Nie każdy jest takim wybornym snajperem jak Henry i kładzie każdego bramkarza(a potem najczęściej strzela po ziemi po długim rogu, przekozak :)). Alexis też walił w okół bramki, poćwiczyli z nim wykończenie i ma genialny sezon. Dajmy popracować trenerom ;).
1
Zawodników trzeba wspierać, a nie pluć jadem.
1
A to nie było tak,, że Ibra wypłakiwał się w mediach, że przychodząc za 70 baniek chciał być największą gwiazdą w zespole, ale graczem nr 1 i tak był Messi? Poza tym, to trochę pomyślunku. Na prezentacji ślinić herb klubu, a po rozstaniu pluć jadem.
1
Ibra jest genialny, ale jeżeli miałby strzelać takie fochy, to ja dziękuję. Dobrze, że Bojan miał wtedy dobry okres. Stanowczo wolałem Eto'o, który był dużo bardziej ruchliwy, o wiele szybszy, miał większą wytrzymałość i ładował bramki na zawołanie. A te płacze Zlatana i jego agenciny są słabe.
1
wystarczy popatrzeć na osiągnięcia Leo. to nie są liczby i trofea osiągalne dla lenia kanapowego
2
I to jest to ;)
1
jak zamykają przeciwnika, to gdzie ten Leo ma biegać? ma wpadać w pole karne i czekać na wrzutki Daniego?
1
żal mi się robi jak czytam takich kibiców. idź zmienić barwy. dopinguj swojego ambitnego Ronaldo
1
Leo bez piłki zamknięty ze wszystkich stron (wystarczy popatrzeć na ostatni mecz, Lio po środku kwadratu wyznaczonego przez graczy Realu, ciasnego kwadratu), jak piłkę dostanie, to jest wypychany i summa summarum musi schodzić do środkowej linii boiska. Ale co tam. opyerdala się, bo Mundial. Gdyby był przyklejony do linii bocznej, to miałby więcej swobody i mógłby szarpać aż miło. Tylko nie mamy wtedy napastnika :).
2
To jest kurde błąd. Gorsza wersja Toure pójdzie w cholerę. Busi ma świetną technikę, dobrze się ustawia i czyta grę, ale w pojedynkach fizycznych jest po prostu cienki.
1
Jeżeli już ma być zmiana trenera, to tylko na takiego, który ma wyrobioną markę i odnosi sukcesy ze swoimi zespołami. Wymiana no name'a, na drugiego no name'a nic nie zmieni. Zwłaszcza, że Tata takim złym trenerem wcale nie jest.
2
popłynąłeś
niby po 30 baniek za Lahma i Silve? po pierwsze, to oni nie odejdą ze swoich klubów, a po drugie, to żeby wydać takie pieniądze na zawodników, którzy pograją ze 2-3 lata, to nieporozumienie. Silvy City nie puści, a Suarez... na chooy w Barcie Suarez?
1
Uwielbiam Twoje komentarze. Nie dość, że masz ogromną wiedzę o piłce, często masz rację, to jeszcze jak czytam takie rzeczy: "cały Zarząd paszoł won i to chyżo, bo w przeciwnym razie to chyba rozwalą ten klub do szczętu i do imentu, rozpierducha i spustoszenie.", to mi się cieplej na sercu robi i brechtam się jak głupi :D.
2
Ta kara, to chyba za ujowe przygotowanie zawodników, że ciągle mięśnie nadrywają.
1
Tylko pytanie, czy zmiana trenera coś zmieni.
1
Co do tej przebudowy, to aż się boję, co Zubi mógłby zrobić. Bo jak patrzę na zawodników, którzy są w orbicie zainteresowań Barcy, to same gwiazdy ze ścisłego topu. Tak samo, to ja potrafię. Dajcie mi tylko kilka walizek pieniędzy i też naściągam Kunów, Silvów i Luizów. Niech znajdzie jakiegoś piłkarza, który ma talent, będzie pasował do koncepcji trenera [nie mylić z koncepcją zarządu] i nie wydadzą na niego fortuny.