1

Staniesz w obronie trenera i wszyscy Cię zjadą. Nawet argumentów nie podadzą i nie patrzą na to, że to piłkarze źle grają. Nawet najlepszy trener nie osiągnie nic z zawodnikami, którzy mają pretensje do całego świata, bo źle przyjęli piłkę.

1

Kibice sukcesu chcą głowy Martino.

1

Niedługo i Adam Nawałka będzie przymierzany do naszej ławki. Niech dadzą Tacie jeszcze jeden sezon, hajs na transfery i wtedy dopiero będzie można go zweryfikować. Ostatni sezon Pepa też porywający nie był. A drużyna się za bardzo nie zmieniła.

1

Pochwal się, co takiego ciekawego usłyszałeś.

1

"Tylko jeden z obecnych podkreślił konieczność poprawy wyników sportowych. - Potrzebujemy trenera najwyższej klasy - stwierdził."

Czyżby już skreślili Martino?

1

Nie widziałem gościa w akcji, ale z jakiegoś powodu przewija się jego nazwisko. Pewnie nie byłby drogi więc warto spróbować. Największe gwiazdy są poza naszym zasięgiem wiec trzeba szukać talenciki i wykreować je na top europejskiej piłki. Nie sztuka jest wydać 50 mln ;).

1

Tyyyyle hajsu! Jaką drużynę można by za to zbudować! Mimo to, mam nadzieję że wygrają sentymenty i nikt nawet nie otworzy tej oferty.

1

A ja nie mówię, że źle robi. Leoś nie jest cyborgiem jak CR, który chyba nigdy się nie męczy. Portugalczyk ma bardzo silny organizm. A Messi? Gra inteligentnie. Przetruchta większość spotkania, a jak trzeba, to ruszy. Gdyby nie to, to już dawno nie wytrzymałby obciążenia.

1

I to może być jeden z powodów dlaczego Leo nie biega jak głupi.

1

Nawet jak Rosell wykorzystał jakieś kruczki prawne, to nie zrobiłby tego na szkodę klubu. Jakby miał przewalać z tymi pieniędzmi, to zrobiłby tak, żeby samemu zarobić, a nie, żeby Barca przyoszczędziła. I albo fiskus ma ból dupy, albo pewna cześć Madrytu cierpi na tę dolegliwość.

Trzeba być idiotą i ignorantem, żeby robić przewał przy takim transferze.

1

Złotousty Guti :D

1

Ja przez Pinto dostanę zawału w młodym wieku. Drybler dobry i z reguły mu wychodzi, ale serce bije mocniej :D.
Kiedy Tata postawi go na 9 ja się pytam?!

1

I tutaj trener ma problem. Starać się neutralizować ich siłę fizyczną i stracić troszeczkę na kreowaniu akcji, czy grać swoje. Baaardzo szybka tiki taka byłaby mile widziana.

1

Pamiętam jak kiedyś Pique dostał jakąś zapalniczką, a Puyol podchodzi i mówi, żeby nie dramatyzował :).

1

Nie da się mieć lepszego kapitana. Smutno się robi na myśl, że to już schyłek jego kariery. Mówisz Barca, myślisz Puyol i na odwrót. Facet wkładał w każdy mecz 200% serca, walki i zaangażowania i teraz zbiera tego owoce. Kiedy było trzeba, to darł japę, dawał przykład na boisku. Gdyby nie on nie wiadomo kim byłby teraz Pique. Miał najlepszego nauczyciela. Dlatego cieszę się, że przeważnie gra(Puyi) z młodym Bartrą. Kapitan powinien zmierzać coraz szybciej w stronę ławki rezerwowych... jako drugi trener u boku Taty Martino.

1

jaka zmiana nastawienia u kibicow :D

1

I to jest kierunek i rynek, ktoremu trzeba poswiecic uwage, a nie jakies skosnookie swieta z koniem w roli glownej. Szkoda tylko kontaktow Rosella, ktore przepadly.

1

Kiedys zazdroscilem im Varane'a. Teraz mamy Bartre. Zazdroszcze im Jese. Czyzby czas na Dongou? :)

1

Nie jestem zwolennikiem gry za zaslugi, ale w przypadku Leo trzeba byc cierpliwym

1

Martino ma nie lada problem. Co mozna zmienic w ataku? Kupic dobra 9, Ney na lewym, Leo na prawym skrzydle? Trzeba by posadzic Alexisa, a Chilijczyk biega w pressingu za dwoje. Messi na skrzydle, Alexis na szpicy, Leo jest lepszy na malej przestrzeni. Nie ma dobrego wyjscia. Miejsce dla Iniesty? Moznaby grac znowu 3 w obronie, ale kosztem Alvesa/Alby musialby grac Song. Prawdziwy klopot bogactwa! Tylko rotacje. I Leos musi duzo nad soba pracowac, zeby wrocic do formy.

1

Dani przejmuje pałeczkę od Keity :D

1

Powinni Cie chłopie zamknąć na siłowni.

1

Gdyby tak wolno nie rozgrywali w zatłoczonym polu karnym, a Messi nie człapał, to by wygrywali po 20:0. :D

Oczywiście masz dużo racji w tym co mówisz i miło jest poczytać jak ktoś widzi problem, a nie tworzy nowe.

1

Jeżeli już jest okazja, to tak jak mówisz. W 9/10 przypadkach Barca spowolni akcję. Tylko ciężko o te sytuacje jak gra się atakiem pozycyjnym.

1

Tak, ale do kontry też trzeba mieć okazje. Barca przeważnie prowadzi grę, a nie czyha na kontrataki.

1

Może marudzę i wszyscy zaczną mnie za chwilę krytykować, ale lać na to.

Wczoraj oglądałem jeszcze drugą połowę derbów Madrytu. Do tej pory nie zdawałem sobie sprawy [bo nie oglądam] z tego jak diametralnie różnią się spotkania Realu od naszych i czemu ładują tyle bramek.
Nie ujmując nic Królewskim, gdyby nasi mieli tyle miejsca co wczoraj Real, to ładowalibyśmy w każdym meczu manite. Sorry, ale nie da się grać jak 10 piłkarzy + bramkarz stoją w polu karnym. Co wy byście chcieli? Jedyne co mogą zrobić, to cierpliwie klepać i szukać choć odrobiny wolnego miejsca.
Przynajmniej ja z perspektywy telewizora rzadko widzę komu najlepiej dograć, żeby wejść pod bramkę. To nie chodzi o to, że Barca gra ch**o, tylko nie maja jak grać. Ot co.
... a, że gra obronna to jakaś porażka, to już inna bajka.

1

Wam to się nie da dogodzić. Gwiazdy mają gorszy mecz - ławka, lincz, sprzedaż. Tata posadzi te gwiazdy na ławce - co on robi, tak nie można, trzeba wygrać.
Niektórzy powinni się puknąć w czoło.
Tak btw. Messi gra zrywami i dzięki temu może grać w aż tylu spotkaniach. Nie jest maszyną jak CR. A, że ma gorsze mecze, kurde, każdy ma.

Jedyne co mi w tym składzie tak na prawdę nie pasi, to spychanie Alexisa na prawe skrzydło, bo Tello nie potrafi grać gdzie indziej, niż na lewej stronie. Sanchez zrobiłby więcej zamieszania od tego młodzika. Gdyby tylko mógł złamać do środka i uderzyć... Bo gdy gra z Neyem jednocześnie, to jestem w stanie to zrozumieć.

1

U Guardioli były

1

a ja nie wiem, czy to tak dobrze, zeby wrocil na City
wolalbym wtedy Alexisa na lewej, bo taki Richards moze poskladac filigranowego Neya

1

W tym jednym fragmencie ukryty jest fenomen tiki-taki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?