1

Tak jak robią inne kluby. Wyłożyć 40 mln i Tello. Transfer zamknąć w dwa dni, uścisnąć dłonie i podać oficjalny komunikat.

8

Paradoksalnie pomoc Barcelony może być najsłabszą formacją po tym okienku transferowym :).

1

Nie jestem zwolennikiem sprzedaży Xaviego, aczkolwiek chętnie widziałbym jego tyłek przyspawany do ławki, Generała wchodzącego w 70 minucie i uspokajającego grę. Nie zapominam też o jego wpływie na postawę młodych i ogólne wartości + płynące z posiadania takiego zawodnika. Ale jak będziemy dalej wyprzedawać najlepszych pomocników i w zamian ściągali tylko Rafe z wypożyczenia, to my dużo nie ugramy.

0

Gazety znając Andoniego zabezpieczyły się na wszelkie możliwości i przytomnie podają, że jest to kwestia godzin. Tylko nie wiemy ile tych godzin ma upłynąć :).

20

Podobno Andoni jest nieustepliwy i upiera się, że Barca zapłaci całość pensji Tello. Sternicy Sevilli drapią się w głowę i nie wiedzą o co chodzi, ale Zubi gra twardo. Z nieoficjalnych przecieków wiem też, że transferem 9 ma okazać się młody talent Bojan Krkić.

1

To jest dno. Tak niekompetentnych ludzi nie ma chyba w żadnym innym klubie. Zamiast zamknąć sprawę od razu, to teraz Sevilla ugra dużo lepsze warunki. Andoni w swoim żywiole. Do 2016 chyba nic się nie zmieni.

0

Przytoczyłem sytuacje z Xavim odnosząc się do Cesca?

0

Liczyłem na to, że będzie jak w 2008. Mianowicie tak jak Pep spotkał się z Xavim (który też nie za bardzo widział swoje miejsce w klubie) i powiedział do Generała, że ten nigdzie się nie rusza, bo pod niego będzie budowana drużyna i styl gry. Lucho Cesca nie zatrzymał.

1

Potrzebny nam Łysy z Milanu :D

0

Całe szczęście mnie uświadomiłeś

3

Już mnie nie śmieszą takie żarty. Co najwyżej krew zalewa. Czym oni redukują zadłużenie jak nie potrafią sprzedać, ani kupić piłkarza.

0

Ja bym mu i tak dał szanse

1

Hmmm... Klub poszukuje wysokiego, silnego, dobrego technicznie zawodnika, który potrafi popisać się nietuzinkowym zagraniem. O kurna, przecież to opis Songa. Nie można go po prostu wysunąć bardziej do przodu? Tak samo jak City przekwalifikowało Yaya. I po cholerę będą Pogby i Vidale?
Ale ja jestem tylko polskim kibicem, a nie trenerem

1

Rozwaliłeś mnie. Czytam o młodych, agresywnych wilczkach, myślę Rafa, a na końcu jak byk Xavi :).

1

A co jakbym CI powiedział, że Arsenal się na niego wypiął?

1

Ile można tłumaczyć, że te 50% dotyczy pieniędzy nadpłaconych do tych 33 mln?

5

Słyszałem, że Morata za 30. Jak zarząd się postara, to może wystarczy z transferu Cesca.

9

Yaya poszedł, Thiago poszedł, Cesc poszedł, a święte krowy nietykalne.

0

33 mln EURO

0

Ktoś kto raz jest rozgrywającym, innym razem ofensywnym pomocnikiem, innym razem fałszywą 9, a od czasu do czasu skrzydłowym nie jest zapchajdziurą? Kolejno Pep, Tito i Tata robili z niego piąte koło u wozu.

0

chciał grać w Londynie. miał iść do WHU, Fullham, QPR, czy może Millwall?

3

Dobry Papa Wenger olał Fabsa, który czuł się nieszczęśliwy w Barcie. Arsenal sam sobie winien.

0

Oddać taki skarb. To się ku*wa w głowie nie mieści... Thiago, Cesc, kto następny? Trzymajmy siła Xaviego i Iniestę na boisku. Po co nam młodsi, chętni do gry zawodnicy. Fabs z takim potencjałem był największą zapchajdziurą od czasów Seydou. Porażka. Cescowi wszystkiego najlepszego. Zarządowi wywiezienia na taczkach, a Lucho już ma ode mnie ogromnego minusa.

0

Beznadzieja :/

2

Kurna, a ja go pochwaliłem.

1

Jasne, tylko od dryblingu na małej przestrzeni są Ney i Messi. Jak ma być rewolucja, to rewolucja.

2

Nie chodzi o miłość. Ani o miłość do zawodnika, ani zawodnika do klubu. Pedro dalby się pokroić za Barcę. Ale na boisku nie daje jej tyle co Alexis.

1

Tylko Pep się nie pi**** i powiedział basta! Kto się wypalił, ten został sprzedany.

1

Powiem tak. Zubi i reszta zarządu idą vabank. Albo MATS i Bravo będą wymiatać, albo jesteśmy w czarnej du*e.

2

Aczkolwiek Tata liczył na Ibiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?