Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak jak robią inne kluby. Wyłożyć 40 mln i Tello. Transfer zamknąć w dwa dni, uścisnąć dłonie i podać oficjalny komunikat.
8
Paradoksalnie pomoc Barcelony może być najsłabszą formacją po tym okienku transferowym :).
1
Nie jestem zwolennikiem sprzedaży Xaviego, aczkolwiek chętnie widziałbym jego tyłek przyspawany do ławki, Generała wchodzącego w 70 minucie i uspokajającego grę. Nie zapominam też o jego wpływie na postawę młodych i ogólne wartości + płynące z posiadania takiego zawodnika. Ale jak będziemy dalej wyprzedawać najlepszych pomocników i w zamian ściągali tylko Rafe z wypożyczenia, to my dużo nie ugramy.
0
Gazety znając Andoniego zabezpieczyły się na wszelkie możliwości i przytomnie podają, że jest to kwestia godzin. Tylko nie wiemy ile tych godzin ma upłynąć :).
20
Podobno Andoni jest nieustepliwy i upiera się, że Barca zapłaci całość pensji Tello. Sternicy Sevilli drapią się w głowę i nie wiedzą o co chodzi, ale Zubi gra twardo. Z nieoficjalnych przecieków wiem też, że transferem 9 ma okazać się młody talent Bojan Krkić.
1
To jest dno. Tak niekompetentnych ludzi nie ma chyba w żadnym innym klubie. Zamiast zamknąć sprawę od razu, to teraz Sevilla ugra dużo lepsze warunki. Andoni w swoim żywiole. Do 2016 chyba nic się nie zmieni.
0
Przytoczyłem sytuacje z Xavim odnosząc się do Cesca?
0
Liczyłem na to, że będzie jak w 2008. Mianowicie tak jak Pep spotkał się z Xavim (który też nie za bardzo widział swoje miejsce w klubie) i powiedział do Generała, że ten nigdzie się nie rusza, bo pod niego będzie budowana drużyna i styl gry. Lucho Cesca nie zatrzymał.
1
Potrzebny nam Łysy z Milanu :D
0
Całe szczęście mnie uświadomiłeś
3
Już mnie nie śmieszą takie żarty. Co najwyżej krew zalewa. Czym oni redukują zadłużenie jak nie potrafią sprzedać, ani kupić piłkarza.
0
Ja bym mu i tak dał szanse
1
Hmmm... Klub poszukuje wysokiego, silnego, dobrego technicznie zawodnika, który potrafi popisać się nietuzinkowym zagraniem. O kurna, przecież to opis Songa. Nie można go po prostu wysunąć bardziej do przodu? Tak samo jak City przekwalifikowało Yaya. I po cholerę będą Pogby i Vidale?
Ale ja jestem tylko polskim kibicem, a nie trenerem
1
Rozwaliłeś mnie. Czytam o młodych, agresywnych wilczkach, myślę Rafa, a na końcu jak byk Xavi :).
1
A co jakbym CI powiedział, że Arsenal się na niego wypiął?
1
Ile można tłumaczyć, że te 50% dotyczy pieniędzy nadpłaconych do tych 33 mln?
5
Słyszałem, że Morata za 30. Jak zarząd się postara, to może wystarczy z transferu Cesca.
9
Yaya poszedł, Thiago poszedł, Cesc poszedł, a święte krowy nietykalne.
0
33 mln EURO
0
Ktoś kto raz jest rozgrywającym, innym razem ofensywnym pomocnikiem, innym razem fałszywą 9, a od czasu do czasu skrzydłowym nie jest zapchajdziurą? Kolejno Pep, Tito i Tata robili z niego piąte koło u wozu.
0
chciał grać w Londynie. miał iść do WHU, Fullham, QPR, czy może Millwall?
3
Dobry Papa Wenger olał Fabsa, który czuł się nieszczęśliwy w Barcie. Arsenal sam sobie winien.
0
Oddać taki skarb. To się ku*wa w głowie nie mieści... Thiago, Cesc, kto następny? Trzymajmy siła Xaviego i Iniestę na boisku. Po co nam młodsi, chętni do gry zawodnicy. Fabs z takim potencjałem był największą zapchajdziurą od czasów Seydou. Porażka. Cescowi wszystkiego najlepszego. Zarządowi wywiezienia na taczkach, a Lucho już ma ode mnie ogromnego minusa.
0
Beznadzieja :/
2
Kurna, a ja go pochwaliłem.
1
Jasne, tylko od dryblingu na małej przestrzeni są Ney i Messi. Jak ma być rewolucja, to rewolucja.
2
Nie chodzi o miłość. Ani o miłość do zawodnika, ani zawodnika do klubu. Pedro dalby się pokroić za Barcę. Ale na boisku nie daje jej tyle co Alexis.
1
Tylko Pep się nie pi**** i powiedział basta! Kto się wypalił, ten został sprzedany.
1
Powiem tak. Zubi i reszta zarządu idą vabank. Albo MATS i Bravo będą wymiatać, albo jesteśmy w czarnej du*e.
2
Aczkolwiek Tata liczył na Ibiego.