5

Za błędy się płaci. Alex to bystry facet. Wyciągnie wnioski. Frustracja wzięła górę, niestety.

0

Jeżeli to ma być zasłona dymna dla transferu obrońców, to spoko. Jeżeli trwają poważne rozmowy, to Andoni i Barto są dla mnie skończonymi kretynami i nic nie wpłynie na zmianę mojego zdania w tym temacie.

0

Nie mam pojęcia, czy to jest ciężka praca, ale pieniążki za coś dostaje. Jak Tobie zakosiliby pół wypłaty/kieszonkowego, to spłynęłoby to po Tobie jak po kaczce?

1

Tak, biedny. Pieniądze dostaje za pracę, a nie za leżenie dupą do góry na kanapie.

1

a później palisz pieniędzmi, bo wychodzi taniej niż kupić węgiel

0

I to jest błąd, przez który sytuacja się pogłębia.

2

Z nieoficjalnych źródeł wiem, że Andoni wysłał faxem wiadomość, że zgodzą się na ten transfer po tym jak dopłacą Juve jeszcze 30 mln i dadzą opcję wykupienia Llorente za 5 mln euro i 3 piłki Brazuca.

5

Podatek dochodowy, największe skurw*** Zamiast kupic sobie nowe buty, musze oddać im w zębach te pieniądze. Nie chce nic gadać, że nie wpływa to dobrze na gospodarkę. Ale zasiłki rozdawać trzeba.

0

I widzisz ten pressing w pierwszej linii? Kto się podporządkuje komu w tym trójkącie? Alexis- Lio-Ney, to odpowiednie zestawienie. Chilijczyk haruje na Messiego i Neymara, dlatego ta dwójka ma tyle swobody(przy czym Ney i tak gra pod Leo). Powiem więcej, atak Pedro-Ney-Alexis wyglądał bardzo dobrze, bo Pedro Pedrito i Alexis zasuwali na to, że Brazylijczyk sobie hasał jak chciał. Był pressing, była asekuracja i było dogranie piłki do wychodzącego Neymara.

0

Jak na razie to mam wrażenie, że Andoni będzie robił transfery na PlayStation. Oby to wszystko okazały się plotki. Priorytetem powinna być obrona. Przynajmniej jeden stoper i prawy obrońca, później jakiś solidny rozgrywający, a na końcu atak. Bez sensu ściągać napastnika jak mamy już ogromną siłę rażenia.

22

Heheheh. Sfinks marionetką w rękach pilkarzy Barcy. Coś pięknego. Wygrane przypisują sobie, za porażki odpowiada Xavi i spólka. Gdyby Silva nie skaszanił, to nie byłoby blamażu, gdyby Iker nie grał jak ciota, to by nie tracili tylu bramek. Jak dla mnie były dwie kotwice. Skostniała drużyna i Iker, który jedzie na opinii i powinien do końca kariery całować Ramosa po stopach za bramkę na 1:1 w finale lm.

5

Oby, Dobry człowieku :)

14

Szacun za samokrytykę. Pepe, patrz i ucz się

0

Messi nie powinien tyle zarabiac. Nie mam tu na myśli slabszej formy, czy dreptania, ale te oblude, ze walczymy z dlugiem i nie mamy ojro na wzmocnienia.

1

Fajnie, że klub szuka kogoś, kto będzie rozgrywał (a nie kolejnego ofensywnego pomocnika), ale Koke za 60 mln? Ze stratą Xaviego jestem pogodzony, bo każdy widział, że zaraz do tego dojdzie, ale sprzedaż Fabsa i szukanie kogoś, kto zastąpi Generała... Nie tak miało być.

0

Już widzę ten brak pressingu i wieczne fochy :).
Suarez jest spoko, ale tak serio, wyobraża sobie ktoś linie ataku Ney-Suarez-Messi? Nam potrzeba kogoś takiego jak Benzema w Realu. Wszyscy po nim jadą, ale on zasuwa na to, że CR i Bale mogą grać tak jak grają.

1

Już mieliśmy takiego jednego elektryka w dziejach naszego pięknego państwa, który był za, a nawet przeciw :P.

0

Sam nie mogę przeboleć odejścia Yaya, ale Busi rozegrać potrafi

0

Brać i nie gadać. Busiego przesunąć w miejsce Xaviego, a Gustavo na dm

0

Trochę drogo...

0

Barto i Zubi powinni złożyć im propozycję nie do odrzucenia. W końcu Napoli czuje te klimaty.

0

Jak tak, to ja już wolę Alvesa

0

Nie no, daj się chłopakowi czasem przebrać. Poza meczami niech sobie nosi jakie chce ;).

0

Nie wiem. Pep mial juz gucio do powiedzenia.

0

Niech Andoni odkryje Mirande i bede w pelni szczesliwy

0

Sila i wzrost tez są potrzebne. Nie czarujmy sie, trzeba szykować sie na autobusy. Nikt juz nie da Barcie lapac wiatru w żagle i nie pojdzie na wymiane ciosow

0

Kun i Reus nie wniosą niczego nowego. Ot kolejni skrzydłowi. Za to Igła, to powrót do czasów Eto'o i Zlatana.

9

Jeżeli Barca ściągnie Brazylijczyka i da mu pierwszy skład z urzędu, to już teraz zapowiadam. W przyszłym roku pożegnamy się z Bartrą.

4

A ja bym nawet nie płakał. Gość jest szybki, zwinny, dochodzi do 9732916 sytuacji na mecz, strzeli z tego 1, może 2 bramki. W sumie, to Eto'o też miał po 10 setek na mecz i strzelał właśnie 1, 2 bramki :). Jest zły na Real, a to atut dla nas. Taka sportowa złość i chęć pokazania światu, że jest wart dużo więcej, że go nie docenili, to coś pięknego. Ww. Samu w dużym stopniu z tego powodu stal się jedną z najlepszych 9 w historii futbolu ;).

13

Nie żeby coś, ale chyba lepiej najpierw sprowadzić następców, a później ogłaszać światu, że rezygnujemy z połowy składu. Każdy będzie wiedział, że Barca jest na musiku i będą windować ceny aż miło :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?