Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn tez miałem dzisiaj nadzieję na ciekawe widowisko, pare bramek i lekko sie zawiodłem. Mimo wszystko spłynęło to po mnie. Takich meczow juz bylo na pęczki, wiec nic nowego.
2
Czy tylko ja na luzie przyjąłem ten mecz? Po co wy sie tak spinacie... szkoda zdrowia.
0
Byla juz ta bomba po meczu, czy tam sie jeszcze produkuje, bo bym sobie humor przed snem jeszcze poprawil
2
Szawi ewidentnie zajechal fizycznie samograja od Kumana :>
0
Nikt ich przed meczem nie pokierowal autokarem na parking tylko przed bramka zaparkowali?
0
@Suzu aha to git, w sumie nawet nie spojrzalem na kadre na ten mecz xd
2
Gaviego za Nico od 46min
0
@cris2706 zataczamy kolo po raz kolejny xd
0
@Woland10 jak zawsze w punkt!
2
@Batys Pamietam jak 25 lat temu z bratem jako dzieci myslelismy, ze jak bedziemy dorosli to beda latajace samochody :d
0
@P33ck bedzie jak z Salahem xd
1
Adidas tez robi wypad z tfu rosji, to gdzie teraz tamtejsze Sebixy beda sie ubierac xd
3
W Niemczech nie lepiej z cenami paliw. Wczoraj jak wracalem na chate za litr 95 bylo 2,26€... gdzie tydzien temu bylo po 1,85 jakos a przed wojna w okolicach 1,70
1
Hahhahahahh wtf
0
@bixmix Lewy. Przyjęciem zrobil obrońcę jak juniora, a ten go wykosił.
5
Lewandowski? TOP
0
Salzburg łatwo dochodzi do sytuacji strzeleckich, mam nadzieje na kilka bramek z obu stron i emocjonujący meczyk
5
@HarveySpecter Barca 2-8 Bayern
Barca 0-4 Liverpool
Argentyna 0-1 Niemcy
ogladalem wszystkie i zaluje ze musialem na to patrzec :/
1
@Pawel13sz So I get high like Colorado
0
@Kondziubarca mam nadzieje, ze w nastepnym juz nie uslyszysz xd
0
@masq lepiej zeby sie wyleczyl na spokojnie i ewentualnie zagral kilka minut na koniec sezonu, a pozniej odbyl caly okres przygotowawczy do nastepnego sezonu. Na niego trzeba dmuchac teraz.
10
@urbipl Propagana rodem z moskwy. Klamstwo na klamstwie.
1
Putlera powinni po wojnie włożyć do spizowego byka i rozpalić ognisko, a to wszystko na placy czerwonym przy tłumie gapiów. Tfu
0
@Tuc taktyk znakiiii
2
Thiago Messi z rajdem przez cale boisko xd
1
@Bykunn Dla mojej kobiety, bo jej zalezalo.
0
@Deeespacito Ksiadz u mojego brata w parafii nie dal mu zaswiadczenia potrzebnego zeby mogl byc chrzestnym u mojego syna, to zrobilismy to tak ze i tak jest, ale nie oficjalnie. Brat byl na chrzcinach w kosciele ale nie oczestniczyl w ceremoni i nie jest wpisany w papiery, tylko chrzestna. Wysrane na nich, to tylko papierek.
4
Z dystansem:
putin grozi mołdawianom
0
@skakun95 Gdybym byl na Twoim miejscu wybieralbym pomiedzy Norwegia(tydzien w Bergen+ tydzien w Tromso), Argentyna (Patagonia), Islandia(trip dookola wyspy) albo Wyspy Owcze. Wybralbym takie kierunki, bo nie do konca przepadam na cieplymi krajami i lezeniu na dupie.
0
@skakun95 Cieple kraje, czy wszystko jedno? Chcecie lezec na plazy czy bedziecie duzo podrozowac/zwiedzac?