1

@Bykunn tez miałem dzisiaj nadzieję na ciekawe widowisko, pare bramek i lekko sie zawiodłem. Mimo wszystko spłynęło to po mnie. Takich meczow juz bylo na pęczki, wiec nic nowego.

2

Czy tylko ja na luzie przyjąłem ten mecz? Po co wy sie tak spinacie... szkoda zdrowia.

0

Byla juz ta bomba po meczu, czy tam sie jeszcze produkuje, bo bym sobie humor przed snem jeszcze poprawil

2

Szawi ewidentnie zajechal fizycznie samograja od Kumana :>

0

Nikt ich przed meczem nie pokierowal autokarem na parking tylko przed bramka zaparkowali?

0

@Suzu aha to git, w sumie nawet nie spojrzalem na kadre na ten mecz xd

2

Gaviego za Nico od 46min

0

@cris2706 zataczamy kolo po raz kolejny xd

0

@Woland10 jak zawsze w punkt!

2

@Batys Pamietam jak 25 lat temu z bratem jako dzieci myslelismy, ze jak bedziemy dorosli to beda latajace samochody :d

0

@P33ck bedzie jak z Salahem xd

1

Adidas tez robi wypad z tfu rosji, to gdzie teraz tamtejsze Sebixy beda sie ubierac xd

3

W Niemczech nie lepiej z cenami paliw. Wczoraj jak wracalem na chate za litr 95 bylo 2,26€... gdzie tydzien temu bylo po 1,85 jakos a przed wojna w okolicach 1,70

1

Hahhahahahh wtf

0

@bixmix Lewy. Przyjęciem zrobil obrońcę jak juniora, a ten go wykosił.

5

Lewandowski? TOP

0

Salzburg łatwo dochodzi do sytuacji strzeleckich, mam nadzieje na kilka bramek z obu stron i emocjonujący meczyk

5

@HarveySpecter Barca 2-8 Bayern
Barca 0-4 Liverpool
Argentyna 0-1 Niemcy

ogladalem wszystkie i zaluje ze musialem na to patrzec :/

1

@Pawel13sz So I get high like Colorado

0

@Kondziubarca mam nadzieje, ze w nastepnym juz nie uslyszysz xd

0

@masq lepiej zeby sie wyleczyl na spokojnie i ewentualnie zagral kilka minut na koniec sezonu, a pozniej odbyl caly okres przygotowawczy do nastepnego sezonu. Na niego trzeba dmuchac teraz.

10

@urbipl Propagana rodem z moskwy. Klamstwo na klamstwie.

1

Putlera powinni po wojnie włożyć do spizowego byka i rozpalić ognisko, a to wszystko na placy czerwonym przy tłumie gapiów. Tfu

0

@Tuc taktyk znakiiii

2

Thiago Messi z rajdem przez cale boisko xd


1

@Bykunn Dla mojej kobiety, bo jej zalezalo.

0

@Deeespacito Ksiadz u mojego brata w parafii nie dal mu zaswiadczenia potrzebnego zeby mogl byc chrzestnym u mojego syna, to zrobilismy to tak ze i tak jest, ale nie oficjalnie. Brat byl na chrzcinach w kosciele ale nie oczestniczyl w ceremoni i nie jest wpisany w papiery, tylko chrzestna. Wysrane na nich, to tylko papierek.

4

Z dystansem:

putin grozi mołdawianom


0

@skakun95 Gdybym byl na Twoim miejscu wybieralbym pomiedzy Norwegia(tydzien w Bergen+ tydzien w Tromso), Argentyna (Patagonia), Islandia(trip dookola wyspy) albo Wyspy Owcze. Wybralbym takie kierunki, bo nie do konca przepadam na cieplymi krajami i lezeniu na dupie.

0

@skakun95 Cieple kraje, czy wszystko jedno? Chcecie lezec na plazy czy bedziecie duzo podrozowac/zwiedzac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?