Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta to byl Maestro przez gigantyczne M! Nikt nie mial takiego kleju w nodze, jedynie Leo podchodzil pod ten poziom! :D
0
@skubi99 mimo tych statystyk walka była bardzo wyrównana. Gamer trafial wiecej, ale były to ciosy nie robiące wrażenia i żadnego damage. Guram trafiał o wiele mocniej i czyściej. Do tego po tych sprowadzeniach Mati nic nie potrafił zrobić w parterze, widać było ze Gruzin był dużo mocniejszy fizycznie i wstawał za chwilę bez problemów znowu do stójki.
Moim zdaniem Gamrot też powinien to wygrać, ale jak widac staty nie zawsze sa na pierwszym miejscu w oczach wszystkich sędziów, zdarzaja sie takie walki wyjątki.
0
LUK DE GOAT!!!!!!!!
0
ale debil xdddddd
0
@skubi99 To jak np wytlumaczysz decyzje sedziow w walce Gamrot vs Guram?
-56 do 37 w sig.strikes
-5 do 0 w obaleniach plus 3:30 min kontroli
-w kazdej rundzie Gamer trafial wiecej
0
@skubi99 dla jednego jednak miało, bo jeden z sędziów dał 1 dla Yana.
0
@skubi99 w pierwszej podobne staty jeśli chodzi o sig. strikes jak i celne ciosy do wyprowadzonych, do tego Yan był stroną napierająca, wywierającą presję, więc runda powinna pójść na jego konto.
0
Jak punktowaliscie Sterling v Yan? Dla mnie 1,4 i 5 dla Petra.
2
nie taki diabeł(Khamzat) straszny, jak go malują. Po dzisiejszej weryfikacji moim zdaniem Usman by go ubil.
0
@reloaded pizzeria Al Forno ta ktora robi ten event z najostrzejszą pizza w Polsce. Pewnie tam ostro zjesz.
1
@Khajio najlepsi i tak sa ludzie ktorzy wyszli ze stadionu przed 90 min zeby szybciej z parkingu wyjechać xd tam setki kibiców opuściło stadion, pewnie do dzisiaj nie moga tego przełknąć.
1
Tego dnia dokładnie 9 lat temu miał miejsce jeden z najpiękniejszych comebackow w historii ligi mistrzów!
Borussia Dortmund po bezbramkowym remisie w pierwszym meczu podejmowała u siebie drużynę z Malagii.
Było mi dane być wtedy na stadionie. Nie zapomnę tego do końca życia i zawsze bede do tego wracał. Najbardziej emocjonujące wydarzenie sportowe jakie przeżyłem i ciężko będzie to pobić. :)
Życzę każdemu z Was żebyście choć raz doświadczyli czegos podobnego!
0
O nie, zespół z "ogórkowej ligi" leje Barce ;>>
10
Dembus to zjada na sniadanie takiego Traore bez popity
1
@MesQueUnClub_87 Dzisiaj bedzie, tylko w nalesnikach jak wroce do domu :p poprosilem jeszcze o orzechy do tego sosu.
3
@maciar Iniesta
0
@nieprzysiadalnosc wybrałeś najgorszy moment na taki post ktory przeleci w 5 min w sina dal
5
Sztanga co wtedy Özila polozyl spac :DD
4
@Zoker Komentarz wczoraj byl tragiczny. Ich powinni odsunac od komentowania meczow.
6
To Feddek komentował mecz City-ATM? Żenujące to było, bardzo niski poziom...
0
@Kurkmen Norman jak dobrze kojarze to nigdy nie byl znokautowany, potrafi przyjac na morde.
0
@MesQueUnClub_87 Samochod marzen za calkiem rozsadna kwote, a nie miliony :p
0
@Gwyn Mnie sie podoba, przy odpowiednim lekkim tuningu wizualnym i fajnych felgach jest piekna moim zdaniem. Ale wiadomo o gustach sie nie dyskutuje.
0
Jaki macie samochod marzen? Tylko rozsadnie prosze! Dajcie taki na ktory byc moze kiedys bedzie Was stac, a nie jakies lambo z kosmosu :p
Mnie sie marzy G63 AMG
0
@JustBarca gdzie mieszkasz w Holandii? do Girony mozesz leciec z Düsseldorf Wezze
2
@patry295 Pogodze was wszystkich tutaj w komentarzach. Najlepsza zupka to KAPUSNIACZEK!
0
@TheNekro94 Ryszarda nawet nie licze, bo to wiadomo, ze jest kilka poziomow ponad wszystkimi.
6
@VamosRakieta Rakieta zawsze na propsie. Mimo ze nie raz na niego klnalem jak tutaj gral, to mimo wszystko mam pozytywne wpomnienia co do jego osoby.
4
I jak moj nowy avek z najlepszym pomocnikiem na swiecie?
1
@JustBarca Zobacz polaczenia z Girona, bilety beda tansze.