1

La Rambla MMA - co main i main event, kto walczy?;D

0

@Bykunn Rozumiem o co chodzi, mimo wszystko ja bym to troche inaczej rozplanowal.

4

W ogole smiesznie sa ustalane te karty w famie. Najlepsze walki przewaznie sa puszaczane w polowie gali, a pozniej leja sie suchklateksy z najwiekszymi zasiegami.

1

@IronSanHybrid watpie zeby fame tyle siana wydalo na wyplate dla Paula, bo ten pewnie by zawolal pare baniek

1

@Medrzakoo01 Nie dla pilkarza ktory dupą wciaga caly masz aktualny atak xd

0

@Fan2005 to prawda że ciężko znaleźć pizzerie, która robi naprawde dobre pizze i nie jest nastawiona tylko na zarobek na najtanszych/slabej jakości produktach

0

@NsKi dziękuję!!

9

Właśnie wlecialy na obiado-kolacje pizze domowej roboty! :)

https://zapodaj.net/faf9f33407b1d.jpg.html
https://zapodaj.net/7c33afe87eb5f.jpg.html

2

Wypełnione po brzegi Camp Nou skandujące "LEEEEEEWAAA, LEEEEEWAAA, LEEEEEWAAAA" robiąc przy tym słynny gest ukłonu rękoma po hattriku Roberta w El Clasico.

7

@Chaoss śmiech na sali co on chce na siłę udowodnić xd widac ze dupsko piecze niemilosernie.

2

@Kurkmen Szeliga to najwiekszy pajac w tej federacji. Będzie smakowało jak Norman ubiję.

2

@Michu94 potwierdzam, jestem dymisja.

1

To ja wrzuce dla rozluznienia atmosfery rajd przez cale boisko Thiago z pieknym komentarzem :D


1

@kuz W ogole najblizsze miesiace to wystepy Jano, Aski, Karoliny i Matiego, do tego UFC dojebalo niezle karty na najblizsze numerowane gale. Bedzie sie dzialo :d

3

@Kgorecki2500 Contra, Mario, Tanki, J-League Winning Goal na pegasusa
PES 97, Tekken3, Crash Bandicoot na PS1
DSJ, EURO2000, Skoki Narciarskie 2002 na PC

9



Face to face Jano v Rakic :d bedzie ogien pojutrze!

1

@Bykunn Przejrzalem na szybko te kilka dyskusji na ten temat, takich komentarzy jest garstka, jest tez wiele osob ktore potrafia docenic Chorwata. Nie ma sensu robic dram na podstawie kilku odklejencow z wora opini.

6

@FCB24 Kolejny xd Kto pisze, ze kilka klas nizej? albo szukasz dymow na sile

5

@FCB24 Iniesta mial lepsze podania od Luki i lepszy zmysl do gry kombinacyjnej.

3

Rozmawiacie o pilce z ojcem, wujkiem czy dziadkiem? o czasach kiedy oni byli mlodzi, jak wtedy wygladala pilka i tak dalej? Ktorzy pilkarze zapadli im najbardziej w pamieci?

Wiadomo, wtedy nie bylo takiego dostepu do meczow jak w dzisiejszych czasach. Jak usiade z ojcem do jakiegos meczu i troche wypijemy, to czesto zdarza mu sie wspominac Michela Platiniego. Zwasze powtarza, ze to byl niesamowity pilkarz i prawdopodobnie najlepsza "dziesiatka" jaka ogladal w zyciu.
Np. na pytania odnosnie Gerda Müllera odpowiada, ze oprocz niesamowitego instynktu snajperskiego i znalezenia sie zawsze tak gdzie byla pilka niczym innym specjalnie sie nie wyroznial od innych pilkarzy.

1

Blada Twarz takie ciasteczka puszczal, ze ja do teraz glowa krece jak to ogladam! < 3


9

@kondzix2115 Wydaje mi sie, ze nikt nie ma na mysli, ze Luka to jakis kiep z ekstraklasy. Modric to klasa swiatowa, ale mimo wszystko Iniesta byl o pol poziomu wyzej od innych ofensywnych pomocnikow.

5

@MesQueUnClub_87 W punkt! Polac mu!

Andres to pilkarski fenomen, jesli chodzi o kontrole footbolowki, to podjazd do niego mial tylko Leo.

0

@Kluivert_P imo tylko Leo i Nazario

1

Lepszy piłkarz od prime Ronaldinho Gaúcho?

2

Co oddziela ludzi od zwierzat?

2

@jacob345 Krzynowek - Swierczewski

0

@paweldunajecfcb Niemcy i daj jej tereny Polsce : d

3

@BART97 jeszcze Pogbe bym tam dolozyl

0

Barca sprzeda Cou, FdJ i MatSa, zeby bylo sianko na kontrakt dla Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?