Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Isso89 bede w trojmiescie w tym czasie, wiec bardziej tamte rejony.
1
Jest w polsce mozliwosc zrobienia prawka na kat. A w dwa tygodnie? Bede na wakacje 2 tyg wlasnie i zaczynam sie orientowac w temacie. Zanim zaczne dzwonic po szkolach, to pomyslalem ze zapytam tutejeszych ekspertow.
Edit. Trojmiasto i okolice
29
@LloretDeMar No i git, prawidlowo zrobil. Te forsowanie ludzi do bycia tolerancyjnym na wszystko jest juz do porzygu.
3
Kilka slow od Messiego o Iniescie – "Uwielbiałem mieć go obok siebie. Zwłaszcza, kiedy nam nie szło. Prosiłem go wtedy, by grał bliżej mnie, przejął kontrolę i odpowiedzialność."
0
@Zoker o co chodzi w ogole? z jakiej sytuacji to wyniklo?
3
Ooo w końcu wleciał avatarek najlepszego piłkarza tej generacji po Leo i Cr.
1
@jeyx77x Giovani Dos Santos
1
@Medium Mnie tez pare razy sie udalo :p
przypomnialo mi sie teraz jak z kuzynem jechalismy do kerfura, szlismy do regalow z czipsami, tam macalismy wszystkie paczki czy nie ma w nich zetonow z pokemonami. Jak w jakiejs byl to otwieralismy bralismy krazek do kieszeni, a czipsy otware spowrotem na polke :d
1
@Emhyr Ja to bralem od starego 10zl i szedlem kupowac 10 paczek malych laysow i otwieralem wszystkie na raz i szukalem w nich pokemonow :p
0
Git akurat moj urlop letni xd
1
@Zbyszard Takie same jak Twoje :p
4
Elo, milego dnia!
https://zapodaj.net/2367e332f407b.jpg.html
Xdddd
1
Wlasnie opierdzielam sosik na bazie Caroliny Reaper... jest moc :d
0
@IronSanHybrid teoretycznie powinny by na miesiac MS, a tak to bedzie dluzsza przerwa. Dla mnie nawet spoko troche od pilki odpoczac.
0
@Vebrol Lewy, Del Piero, Gerrard, Reus, Buffon
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bogan ze jak Lewy nie odwola swoich slow, to ma wypie...
0
@Kapitan hawk 40-45
3
Jeszcze raz na spokojnie obejrzalem walke Janka... Perfekcyjna stojka! Nie bez powodu Jano byl kilkukrotnym mistrzem w Muay Thai! Obie nogi Serba zdewastowane i mozna stwierdzic, ze Blachowicz bardzo przyczynil sie do powstania/odnowienia tej kontuzji.
Janek doslownie blokowal wszystkie low kicki, ktore Rakic wyprowadzal prawa noga, co bardzo ja oslabilo, plus niemilosiernie obil lewa przez co Serb byl zmuszony do wiekszego obciazania i szukania balansu na tej, ktora w koncu nie wytrzymala.
0
Lecimy Milan!!!!!!
0
Giroud Junior xd
2
@Peszko07 Powinien dostać. Były mistrz, numer 1 w rankingu, który ubija jednego z pretendentów(3) o pas. Walka o pas mu sie należy i nie musi sie już z nikim bić zeby to udowodnić.
1
@gumaz tylko jogurt, za duzo pustych kalorii wlecialo w nocy
1
@Peszko07 walka ma remis, 1-1 po dwóch rundach
0
@chavez nie no co Ty, inna barwa głosu.
1
@VamosGirl Legendary Polish Power to bardziej chwyt marketingowy, żeby Jano się lepiej sprzedawał niż rzeczywiście taka piekielna siła. Jankowi mocy nie można odmówić, tylko że on wygrał na 29 walk 8 przez TKO/KO. Nawet wiecej razy kończył przeciwników poddaniem - 9 razy.
0
Szkoda, że to skończyło się w taki sposób... do momentu kontuzji świetna walka. Pierwsza runda dla Jana, druga dla Serba, w trzej Janek znowu zaczynał się rozkręcać.
Brzydka kontuzja do której przyczynił się też Jano, który obił niemiłosiernie lewą nogę Rakicia, przez co ten zaczął przeciążać postawną i poszło kolanko.
Teraz czekamy na czerwiec i walke Jiriego z Gloverem, żeby poznać przeciwnika Janka w walce o pas, która powinien dostać pod koniec tego roku.
0
Xayo ma dobre warunki, fajna budowe i postawe w walce, moze zaistniec w tej federacji
5
Nitro to taka pizdzicha do bicia, powinien dac sobie spokoj z mma xD
4
@Medium *rumunskiej :D