Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamawiam zawsze do pizzy/kebsa/burgera itd ostry sos, czesto podkreslam, zeby dali najostrzejszy jaki maja. Nie wiem czy ja juz sobie wyrobilem taka odpornosci na ostre zarcie, bo zazwyczaj te sosy w ogole mnie nie ruszaja. Tak na oko 1 na 10 razy dostane taki, ktory poczuje i bedzie palil podczas jedzenia. Ktos z takim samym problemem?
0
@KrychaFCB w koncu bez problemow mozna pojechac po chleb i sol
0
@macio_944 @MesQueUnClub96 Zachodnie Niemcy. W Polsce ladny piekarnik od kilku dobrych dni. Nie zazdroszcze, bo moj organizm sie wylacza przy 30+.
1
Ale cudowna pogoda, 15 stopni z lekkim wiaterkiem :)
1
@Transu96 Kubek cukru za free, gratulacje :D
0
@MesQueUnClub_87 imo 45+5 albo 40+10 to powinien byc max. Z niemiaszkami ciezko negocjowac, to oni to maja we krwi ,ze o jednego eurocenta sie wszedzie upominaja.
2
@Joe_Pesci Villa, Messi, Pedro
0
@trolownik wyprac dywan?
12
@draxidox Lewica w pigulce
3
@inFLAMES tworzac w ten sposob jeszcze wiekszy zator na drodze
1
@bartas97 z czego to wynika? takie zachowania sa czesto spotykane w PL, a przyjedz do DE i nic z tych rzeczy nie doswiadczysz.
1
@Hellrider Ja bym jeszcze dodal ze 2 godzinki w tygodniu zeby edukowac dzieci w temacie zdrowego odzywiania i planowania sobie posilkow
1
@squeamish Dwie poleca, jedna do noszenia, druga w rame
0
@TheNekro94 Tylko ze nikt tam nie chce kasy wplacac :)
2
@MesQueUnClub_87 Od pol roku uczeszczam na kurs na ktorym jest okolo 30 osob w naszej grupie. W tym czasie bylo juz kilka osob na zwolnieniu ze wzgledu na zainfekowanie sie koronka, kazdy z tych ludzi jest po 3 szczepieniach. Jak to jest ze ja nie mam zadnego i od 2,5 roku ani razu nie bylem na to chory i w tym czasie mialem robione 150+ testow.
1
@DonMatteo901 akurat Pol jest malo szkodliwy, to taki 14 latek w ciele dorosłego mężczyzny
1
@Herato Spokojnie, juz bartek by znalazl sposob jak wyrzucic te kase w bloto
9
@Jakchcesz Ale on przypomina Don Andresa japierdziu
36
Jak wycowaja samochody spalinowe z uzytkowania, to lewica ma juz pomysl jak temu zaradzic xd
0
Swietny film dlaczego nie sponsorowac tej jak i wielu innych najwiekszych na swiecie firm produkujacych zywnosc
0
@zmiter912576 who????
edit. Wojtek TOP
2
@Fido66 W Niemczech jest od groma fajnych Turczynek. Tylko one sa ladne jak sa mlode, z uplywem wieku robi sie tragedia.
1
@AmigoBlancos ok
1
@Survier Pochodze i w wychowalem sie w Pomorskim. Trojmiasto + Zulawy. Aktualnie od 12 lat zagranica, ale czuje przywiazanie i tesknote za swoim regionem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@AlexDark00 Hazard jakbys nie wiedzial, to 3/4 czasu byl kontuzjowany od kiedy jest w Madrycie i zagral zaledwie 700min w poprzednim sezonie w lidze. Porownanie z dupy.
"Bo to pokazał odchodząc za darmo z BVB, które go ukształtowało do największego rywala. Figo v2, świetny człowiek."
Kolejny odklejony tekst... Odszedl za darmo z Borussi i to byla decyzja zarzadu, a nie Lewego. Bayern chcial go miec sezon wczesniej, ale to Zorc zdecydowal zeby zostawic Roberta do konca kontratku, zeby zamiast tych paru baniek na koncie pociagnal druzyne w nastepnym sezonie. Zostal i zagral bardzo dobra kampanie.
Bayern nie jest najwiekszym rywalem Borussii, jest nim Schalke. Tam nawet nie ma jakiejs mega kosy miedzy tymi druzynami, wiec nazywanie zawodnika ktory zmienia BVB na Bayern, czy na odwrot "Figo" jest totalna arogancja i brakiem wiedzy z twojej strony.
Wez Ty juz sie chlopie nie kompromituj wiecej, kazdy twoj wpis w tym temacie to smiech na sali. Bez odbioru.
0
@Luciano99 ale patola
2
@AlexDark00 Lewy nie zawdziecza Bayernowi to gdzie teraz jest. Przyszedl do nich jako gwiazda ligi, jako uksztalotowany pilkarz. Spokojnie poradzil by sobie w kazdej druyznie w Europie.
25
Nie wiem jak Wy, ale ja nie zapomnialem jak Di Maria uciszał Camp Nou ubrany w białe szmaty.
27
https://zapodaj.net/6e1b58fb9a6c3.jpg.html
Ale Milan miał wtedy pakę jak tak człowiek spojrzy na to po tylu latach...