Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Góooooooooooooooolllllll
1
Podobna dogadywana jest walka Khamzata z Natem Diazem na UFC 276 :D Do tego w sierpniu ma wrocic Jon Jones po dlugiej przerwie, prawdopodobnie pojedynek se Stipe.
2
@sevs kto mial wolne ten mial :(
0
@Hubsao no kurde szacun taka pake zlozyc z 50 tys mieszkancow :D
1
@Emhyr nie przypominam sobie takiej sytuacji
1
xD widzieliscie jakie warunki byly na pierwszej gali Royal Division?
edit. podczas pierwszej walki nie bylo sedziego ringowego, ani sedziow. Walka trwala jakies kilkanascie sekund kiedy Olejnik krzyknal donosnie "STOP" odliczajac czas na zegarku na rece. W tle bylo slychac szczekanie psa XDDDD
9
@kondzix2115 Tak bylo z Danim i okazalo sie na koniec, ze nastepca Alvesa zostal sam Dani Alves xD
7
@Bykunn to przeczytaj jeszcze raz
9
@Nano22 wazne ze zdrowy chlop
3
@sonek No widzisz i tutaj znowu sie mijamy. To nie moj swiat. Jestem zawsze w ruchu, duzo zwiedzam, ciekawia mnie nowe miejsca. Polezec to ja sobie moge na dzialce z piwem w reku. :D
W takim razie taki wyjazd z biurem podrozy bedzie dla Ciebie w sam raz. Wybierz jakis kraj nad morzem srodziemnym, moze jakis last minute z zarciem i chlaniem w hotelu z basenem.
0
@sonek Jak narazie odwiedzalem glownie Europe - Niemcy, Holandia, Belgia, Luxsemburg, Dania, Czechy, Szwajcaria, Austria, Wlochy Polnoc i Poludnie + Sycylia, Chorwacja, Francja(Alpy), Hiszpania + Kanary. W niektorych krajach bylem po kilka razy.
Co polecam? Zalezy jakim jestes typem wczasowicza?
0
@sonek Nie chodzi o kase. Lubie samodzielnie zadbac o kazdy szczegol podrozy, czasami nawet zmienic jakies plany na spontanie bedac juz tam. Nie chce byc zalezny od kogokolwiek.
0
@sonek Tu Ci nie pomoge stary, bo nigdy w zyciu nie podrozowalem przez biuro podrozy. Zawsze zalatwiam wszystko na wlasna reke.
0
@sonek co tam? pytaj?
4
@Mow_mi_Douglas Mamphis po takim meczu musi dostac podstawe, jesli nie to Xavi staje sie betonem.
0
Busi maestroooo
1
oo wchodzi perelka la masi xd
2
Geri to juz powinien sobie odpuscic ten sezon
3
@Khajio "legal if the animal is not forced" no napewno jeszcze pewnie dokumenty przed seksem podpisuja xd
0
Ale by chodził w Barcy taki środek obrony Lągle - Maguaja
5
@Pawel13sz uwielbiam tę bramkę, ale zle wspomnienia zawsze wracają jak to widze :/
1
@Sau_Ron byc moze kiedys, mysle ze ten ktos sie jeszcze nie urodzil, napewno poczekamy kilka dekad na to, jesli w ogole to sie stanie
3
@Zoker nie od dzisiaj wiadomo, że wystarczy dac lewicy sie wypowiedziec, a oni sami sie zaoraja.
1
@MesQueUnClub_87 moj brat kupil rower za 20k jakos dwa lata temu, to jest leb xd
26
@SeWo77 *wchodzi do pracy* - Dzien dobry panie kierowniku szanowny, milego dnia zycze!
1
@Encore James to sobie na urodziny fajne prezenty robi, jak sciaganie gwiazd porno na chate:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DLFCB Bravo wychodzilo co drugi tydzien we wtorki. Pamietam jak wstawalem specjalnie szybciej pol godziny przed szkola i lecialemdo sklepu kupic, bylem od tego uzalezniony :d
1
@AmigoBlancos ederson pewnie rzuci pilke pod nogi karimowi plus wpadną jakies farfocle z dupy i real w finale
5
Moga jeszcze cos strzelić ale na bernabeu i tak sfrajerza, nie wierzę ze ich przejda, bedzie final real v Liverpool