0

@Rust_Cohle zrob ankietę

1

@JimMorrisonFCB w Essen, DE

2

Wlasnie jadlem w arabskiej restauracji hummus z pasta sezamowa zmieszany z kawalkami bardzo ciekiego jakiegos pieczywa. Gora posypana byla orzechami i przyprawami, a od dolu ciecierzyca w calosci z nutka sosu czosnkowo-cytrynowego. Do tego talerzyk z warzywami(marchew, peperoni, ogorek) i duza ilosc swiezych lisci miety, ktore je sie razem z hummusem.
Nigdy nie jadlem czegos takiego, jest mega syte, zjadlem jeden talerz a czuje sie jakbym byl po jakiejs gigantycznej pizzy. Ogolnie danie bardzo smaczne i warte polecenia.


7

Ale by wisiala w szafie taka koszulka Barcelony z Lewym i 9 na plecach.

0

@gumaz Duzo by wymieniac. Musi byc cos lekkiego, pozywnego. Z jednej strony owsianka z jogurtem i owocami jest spoko, z drugiej jajecznica ze szczypiorkiem i bulka z awokado, z trzeciej np placek tortilli napakowany warzywami az nie chce sie zamknac.

12

@barcelonaLM ta, tak samo byli czarnym koniem na euro xd

0

@Kitek1640 naturalny chlebek, bagietki i bulki ktore robi moja mama bez zadnych dodatkow na naturalnym zakwasie

1

@Borneo oh Anonymous zrobilo atak i juz zmiana decyzji xd

1

@Danny Gaucho Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy Kumbek w historii LM

0

@Kacper1432 Lapcio mogles dac na 3 :p

1

@Deviler ten co sobie colbe dal na avatara:d

4

Dzisiaj miala miejsce katastrofa lotnicza w Chinach. 7-letni Boeing 737 - 800 godzinie po starcie zaczal nagle spadac z wysokosci przelotowej pionowo w dol. Na pokladzie byly 132 osoby i nikt nie przezyl, a w miejscu gdzie spal samolot pozostal tylko krater.

0

@Kidd jest jeden minus, a mianowicie ze nie znokautowal Casemiro

25

Jakies info jak tam z Vinim? Tym brutalnym wejsciem Mats mogl skonczyc jego kariere.

1

https://www.instagram.com/reel/CbW7zjigc96/?utm_medium=copy_link

Jaka atmosfera po meczu! I ten Rysiu pucz xd

9

@kuz oddal strzal na poczatku i wymiachiwal po nim do kibicow zeby glosniej kibicowali :d

0

@JoeBlack dzisiaj rano w niemieckim radiu mowili, ze niemcy sa za bardzo uzaleznione od rosyjskiego gazu zeby sie calkowicie od nich odciac

0

@PatrykBarca nie wiesz jakie transfery by Font zrobil, mógłby byc inny sklad

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas on i pozytywne wiadomosci? Taka kombinacja nie istnieje.

1

@AmigoBlancos Vini za bardzo holował piłki i hamował akcje, mial kilka akcji gdzie powinien zagrac jakas klepe

19

Najpiękniejsze jest to, że prowadzimy 4-0, jest 88 minuta, a tam wchodzi pełny pressing na na obrońców i bramkarza białych. Mental TOP. Tak właśnie powinna grać Barca i Xavi o tym doskonale wie czego oczekują kibice, dlaczego kochamy ten klub. Za takiego Waldka, to byłyby defensywne zmiany w przerwie i ciągnięcie wyniku.

0

Militao dzisiaj to madrycki Maguire xd

1

Dobra pewnie zaraz jakiemuś bialasowi sie tryb rzeznika włączy

2

Hahahhaa jest kurwa

3

Aj szkoda ze nie weszlo czysto na szczękę

2

Dawać mnie już te Lige Mistrzów 22/23

0

Vamóooooooooooooos

0

Xavier Hernandez Creus? Jak dla mnie TOP

0

Ciekawe w jakie gierki psychologiczne z kibicami gra Xavi tym razem :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?