Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle zrob ankietę
1
@JimMorrisonFCB w Essen, DE
2
Wlasnie jadlem w arabskiej restauracji hummus z pasta sezamowa zmieszany z kawalkami bardzo ciekiego jakiegos pieczywa. Gora posypana byla orzechami i przyprawami, a od dolu ciecierzyca w calosci z nutka sosu czosnkowo-cytrynowego. Do tego talerzyk z warzywami(marchew, peperoni, ogorek) i duza ilosc swiezych lisci miety, ktore je sie razem z hummusem.
Nigdy nie jadlem czegos takiego, jest mega syte, zjadlem jeden talerz a czuje sie jakbym byl po jakiejs gigantycznej pizzy. Ogolnie danie bardzo smaczne i warte polecenia.
7
Ale by wisiala w szafie taka koszulka Barcelony z Lewym i 9 na plecach.
0
@gumaz Duzo by wymieniac. Musi byc cos lekkiego, pozywnego. Z jednej strony owsianka z jogurtem i owocami jest spoko, z drugiej jajecznica ze szczypiorkiem i bulka z awokado, z trzeciej np placek tortilli napakowany warzywami az nie chce sie zamknac.
12
@barcelonaLM ta, tak samo byli czarnym koniem na euro xd
0
@Kitek1640 naturalny chlebek, bagietki i bulki ktore robi moja mama bez zadnych dodatkow na naturalnym zakwasie
1
@Borneo oh Anonymous zrobilo atak i juz zmiana decyzji xd
1
@Danny Gaucho Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy Kumbek w historii LM
0
@Kacper1432 Lapcio mogles dac na 3 :p
1
@Deviler ten co sobie colbe dal na avatara:d
4
Dzisiaj miala miejsce katastrofa lotnicza w Chinach. 7-letni Boeing 737 - 800 godzinie po starcie zaczal nagle spadac z wysokosci przelotowej pionowo w dol. Na pokladzie byly 132 osoby i nikt nie przezyl, a w miejscu gdzie spal samolot pozostal tylko krater.
0
@Kidd jest jeden minus, a mianowicie ze nie znokautowal Casemiro
25
Jakies info jak tam z Vinim? Tym brutalnym wejsciem Mats mogl skonczyc jego kariere.
1
https://www.instagram.com/reel/CbW7zjigc96/?utm_medium=copy_link
Jaka atmosfera po meczu! I ten Rysiu pucz xd
9
@kuz oddal strzal na poczatku i wymiachiwal po nim do kibicow zeby glosniej kibicowali :d
0
@JoeBlack dzisiaj rano w niemieckim radiu mowili, ze niemcy sa za bardzo uzaleznione od rosyjskiego gazu zeby sie calkowicie od nich odciac
0
@PatrykBarca nie wiesz jakie transfery by Font zrobil, mógłby byc inny sklad
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas on i pozytywne wiadomosci? Taka kombinacja nie istnieje.
1
@AmigoBlancos Vini za bardzo holował piłki i hamował akcje, mial kilka akcji gdzie powinien zagrac jakas klepe
19
Najpiękniejsze jest to, że prowadzimy 4-0, jest 88 minuta, a tam wchodzi pełny pressing na na obrońców i bramkarza białych. Mental TOP. Tak właśnie powinna grać Barca i Xavi o tym doskonale wie czego oczekują kibice, dlaczego kochamy ten klub. Za takiego Waldka, to byłyby defensywne zmiany w przerwie i ciągnięcie wyniku.
0
Militao dzisiaj to madrycki Maguire xd
1
Dobra pewnie zaraz jakiemuś bialasowi sie tryb rzeznika włączy
2
Hahahhaa jest kurwa
3
Aj szkoda ze nie weszlo czysto na szczękę
2
Dawać mnie już te Lige Mistrzów 22/23
0
Vamóooooooooooooos
0
Xavier Hernandez Creus? Jak dla mnie TOP
0
Ciekawe w jakie gierki psychologiczne z kibicami gra Xavi tym razem :>