1

0

@szoch6 a gdzie ja niby o tym wspomnialem?

1

@tbas Xd nie mam zamiaru tym wpisem bronic jakis partii, tylko chodzi o to ze placzecie caly czas jak widze po la bombie, a taka sytacja jest tez w wielu innych krajach

0

za granica ceny paliw tez sie trzymaja, takze to nie jest tak ze tylko polski rzad wykorzystuje te sytuacje, kradna wszedzie

0

@derlysy1979 w tej cenie szukaj cos na i3 albo ryzenie 3, do 2 kola znajdziesz cos dobrego

0

1

@Herato 91/92 Mistrzostwo Hiszpanii i pierwsza Liga Mistrzow*
05/06 Mistrzostwo Hiszpanii i druga Liga Mistrzow po 14 latach przerwy
08/09 dodalbym sextet

2

@TylkoBarca7273 wysil sie troche a nie daj mi gotowca. :)

0

@TylkoBarca7273 slabo szukasz, ja znalazlem w 2 min

0

@The_Man chcialbym tylko przypomniec, ze on lizna troche profesionalnej pilki, wiec sie zna, a my nie.

0

@noface z calym szacunkiem do nich - ni uja. Niech leca grac za ocean i wezma ze soba Luisa jeszcze.

0

Ojoj chyba to ten mecz gdzie sie mlody w koncu przełamie

1

@MesQueUnClub_87 Dort - tam
Mund - usta

Tłumacząc na polski if you know what i mean :>>

1

@Kleps0n bylem na tym meczu

@SteuerFreiMoney nie przesadzaj, ten skład bedzie zapamiętany jako jeden z najlepszych w historii tego klubu. Ogólnie mam mega sentyment, bo wtedy chodziłem jeszcze regularnie na mecze.

4

@DLFCB najpiekniejsza, tyle pieknych wspomnien

5

@BART97 pamietaj pigo piszemy w malej

10

Kogo najbardziej zalujecie ze odszedl z Barcy i nie kontynuowal tutaj kariery? Mnie boli w uj dalej Thiago :(

6

"Tak to już jest na tym świecie, że jak się na czymś naprawdę znasz, to jesteś narażony na bezustanną nie krytykę, ale obrazę, szyderstwo i lincz publiczny, ale mnie to nie rusza, bo znam prawdę."

2022, Paulo Wolando

0

O co chodzi z tym Borkiem i Stanowskim? Przybliży ktoś, bo nie w temacie. Thx

0

@Conradxc Co to za porownanie w ogole. To ja Ci moge napisac ze gdzie byl Luka jak Iniesta wygrywal LM w 2006 z Arsenalem? kopal sobie w Chorwackiej.

0

@Sau_Ron Iniesta to najlepsza 8 w historii

1

@DaPidejpi BVB09

0

@AdamaTraore Zadnego dowodu Ci teraz nie przedstawie, ale moim zdaniem Hitler widzial o wszystkim ze szczegolami co sie dzialo na kazdym froncie, wiec zapewne tak, wiedzial o tym.

18

Jesli kogos to ciekawi, jak Adolf Hitler zachowywal sie w prywatnej atmosferze i jaki mial ton wypowiedzi podsylam 11 minutowy film z jego udzialem, prawdopodobnie jedyny raz kiedy zostal nagrywany nie bedac tego swiadomym.


2

@GeneralXavi Napewno byloby ciezko za taka kwote :p Bayern musialby juz miec jakas konkretna 9 zaklepana, zeby w ogole zaczac gadac.

@MesQueUnClub_87 To prawda. Sam chcialbym zeby zostal w Munsien jeszcze na pare sezonow i zaatakowal rekord Müllera.

3

Robert Lewandowski z rocznym kontraktem do wyciagniecia za 20-30 baniek. Kontrakt 2+1. 15 baniek rocznie wyplaty i klepiemy dila.

3

@Derean "Tak to już jest na tym świecie, że jak się na czymś naprawdę znasz, to jesteś narażony na bezustanną nie krytykę, ale obrazę, szyderstwo i lincz publiczny, ale mnie to nie rusza, bo znam prawdę."

2022, Paulo Wolando

2

@MesQueUnClub_87 niech jeszcze sobie wlasny mundial zorganizuja z bialorusia, korea pln, erytrea, wegrami, serbia i chinami

1

@MesQueUnClub_87 jedynka ale bez bekonu, a na kajzerke pomidor

0

Mam jeszcze jedno niespelnione marzenie pilkarskie - byc na meczu reprezentacji Polski, najlepiej jakims waznym. Bardzo jestem ciekaw tej atmosfery :) Bylem na meczach Bundesligi, Seria A, La Ligi i nascie razy na Lidze Mistrzow, ale nigdy na meczu reprezentacji, cos tu nie gra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?