Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Tfu demokracja!
0
Kurde glowa troche sie meczy od sluchania Adasia Kownackiego
1
Jak chcecie sobie obejrzeć jak teraz samoloty ładują na Heathrow --->
Goscia oglada ponad 100k ludzi :d
1
@Comfortable_ Na ten moment tak. Zobaczymy jak beda sie dalej rozwijac.
10
Pedri to jest KOZAK! Jego talent to jest mieszanka umiejstnosci Xaviego i Iniesty, ma cos w sobie po trochu z kazdego z nich. To bedzie lider Barcelony na lata. Chlopak ma 19 lat a gra jak stary wyga.
1
@Clue
LaLiga: Barcelona
Bundesliga: Borussia
Włochy: Milan
Francja: ---
Anglia: Liverpool
2
@HERORICH2 i cyk w lato Rakitic, Busi i Vidal transfery do Atleti
0
Komentarz usunięty
1
@Deviler Tak. Taki typ napastnika zeby wchodzil na ostatnie minuty przy niekorzystnym wyniku przydalo by sie miec w kadrze.
1
@SuperPatsonFCB nie zapomnij klapek kubota i siatki z bierdy zabrac ze sobą
0
@lucca87 serio to mi sie wczoraj Eto'o przypomniał. On tez tak potrafił walić masę setek, ale zawsze gdzies tam przynajmniej te jedną wcisnął.
1
@lucca87 cos musiało zostac osiagniete skoro nagle wszystkie kraje zapominają o śmiercionośnym wirusie
0
@Blanco16 nie wiesz czy wiekszy psychol nie zasiądzie na tronie
3
Portugalia ogłasza zniesienie prawie wszystkich obostrzeń związanych z COVID-19 w ciągu najbliższych dni.
Zniesiony ma zostać również paszport szczepionkowy.
Premier Izraela Naftali Bennett ogłasza zawieszenie systemu paszportów szczepionkowych w kraju.
2
@Wossi61FCB Luuk de Goat
5
Torres gooooool 3-1, a nie czekaj...
5
Powiększył objętość swojego ciała? Tak
Piłka zmieniła tor lotu? Tak
Karny? Tak
5
Pedri to syn Xaviego i Iniesty
0
No pięknie Zielu sobie lata na 16m bez zadnego krycia xd bramka na konto Ferrana, taka 100 zjebac....
1
@KrystianR wiem... zawsze chcialem zeby zostal i dalej boli ze go nie ma
1
@BART97 Thiago Alcantara :((
6
@DonMatteo901 ide spac, a jak rano wstane to za zarobiona kase w nocy kupie sobie nowa C klasse xd
1
@MesQueUnClub_87 Ogolnie ja tez nie przepadam za Bayernem, bo kibicuje Borussii, ale do Roberta zawsze bede mial szacunek i zyczyl mu jak najlepiej. Kurde w koncu ogladamy najlepszego pilkarza w historii naszego kraju. Nascie lat temu nawet przez mysl mi nie przeszlo ze ktos taki w ogole sie pojawi. Czlowiek byl zajarany jak Zurawski strzelal w szkockiej albo Smolarek te pare bramek dla BVB.
0
Was to serio cieszy ze Robert nic nie strzelil, czy trolujecie?
0
@arasz1819 Ja ogladalem Barce Valverde na zywo, to juz w ogole pfff
7
@Bunk420 Jest tutaj taki, ktory jest mistrzem we wszystkim co wymieniles, a kazdy kto sie z nim nie zgadza jest nieukiem. Takze ja bym mial juz zwyciesce na samym starcie.
1
Xavi Hernández zapytany o pierwszych 100 dni w roli trenera Barçy: „Czuję się, jakby minęło sto lat”.
15
@Janas11224 po co komu tak liga mistrzow? Ja od zawsze bardziej cenilem sobie lige europy.
0
@IronSanHybrid ojejciu jaki ten swiat jest podły ;(((
0
@GeneralXavi do burgerkinga to ide tylko po long chili czisa, ale nie jest tam zbyt czesto