9

Tfu demokracja!

0

Kurde glowa troche sie meczy od sluchania Adasia Kownackiego

1

Jak chcecie sobie obejrzeć jak teraz samoloty ładują na Heathrow --->



Goscia oglada ponad 100k ludzi :d

1

@Comfortable_ Na ten moment tak. Zobaczymy jak beda sie dalej rozwijac.

10

Pedri to jest KOZAK! Jego talent to jest mieszanka umiejstnosci Xaviego i Iniesty, ma cos w sobie po trochu z kazdego z nich. To bedzie lider Barcelony na lata. Chlopak ma 19 lat a gra jak stary wyga.

1

@Clue
LaLiga: Barcelona
Bundesliga: Borussia
Włochy: Milan
Francja: ---
Anglia: Liverpool

2

@HERORICH2 i cyk w lato Rakitic, Busi i Vidal transfery do Atleti

0

Komentarz usunięty

1

@Deviler Tak. Taki typ napastnika zeby wchodzil na ostatnie minuty przy niekorzystnym wyniku przydalo by sie miec w kadrze.

1

@SuperPatsonFCB nie zapomnij klapek kubota i siatki z bierdy zabrac ze sobą

0

@lucca87 serio to mi sie wczoraj Eto'o przypomniał. On tez tak potrafił walić masę setek, ale zawsze gdzies tam przynajmniej te jedną wcisnął.

1

@lucca87 cos musiało zostac osiagniete skoro nagle wszystkie kraje zapominają o śmiercionośnym wirusie

0

@Blanco16 nie wiesz czy wiekszy psychol nie zasiądzie na tronie

3

Portugalia ogłasza zniesienie prawie wszystkich obostrzeń związanych z COVID-19 w ciągu najbliższych dni.

Zniesiony ma zostać również paszport szczepionkowy.


Premier Izraela Naftali Bennett ogłasza zawieszenie systemu paszportów szczepionkowych w kraju.

2

@Wossi61FCB Luuk de Goat

5

Torres gooooool 3-1, a nie czekaj...

5

Powiększył objętość swojego ciała? Tak
Piłka zmieniła tor lotu? Tak
Karny? Tak

5

Pedri to syn Xaviego i Iniesty

0

No pięknie Zielu sobie lata na 16m bez zadnego krycia xd bramka na konto Ferrana, taka 100 zjebac....

1

@KrystianR wiem... zawsze chcialem zeby zostal i dalej boli ze go nie ma

1

@BART97 Thiago Alcantara :((

6

@DonMatteo901 ide spac, a jak rano wstane to za zarobiona kase w nocy kupie sobie nowa C klasse xd

1

@MesQueUnClub_87 Ogolnie ja tez nie przepadam za Bayernem, bo kibicuje Borussii, ale do Roberta zawsze bede mial szacunek i zyczyl mu jak najlepiej. Kurde w koncu ogladamy najlepszego pilkarza w historii naszego kraju. Nascie lat temu nawet przez mysl mi nie przeszlo ze ktos taki w ogole sie pojawi. Czlowiek byl zajarany jak Zurawski strzelal w szkockiej albo Smolarek te pare bramek dla BVB.

0

Was to serio cieszy ze Robert nic nie strzelil, czy trolujecie?

0

@arasz1819 Ja ogladalem Barce Valverde na zywo, to juz w ogole pfff

7

@Bunk420 Jest tutaj taki, ktory jest mistrzem we wszystkim co wymieniles, a kazdy kto sie z nim nie zgadza jest nieukiem. Takze ja bym mial juz zwyciesce na samym starcie.

1

Xavi Hernández zapytany o pierwszych 100 dni w roli trenera Barçy: „Czuję się, jakby minęło sto lat”.

15

@Janas11224 po co komu tak liga mistrzow? Ja od zawsze bardziej cenilem sobie lige europy.

0

@IronSanHybrid ojejciu jaki ten swiat jest podły ;(((

0

@GeneralXavi do burgerkinga to ide tylko po long chili czisa, ale nie jest tam zbyt czesto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?