Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Tutaj jeden z przykładów jak koncerty farmaceutyczne troszczą sie o nasze zdrowie.
https://x.com/synxchaosu/status/1492843516724133898
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@JackH wyglada jak niemra jakaś xd
6
Jutta Leerdam niezła dupa :)
0
@Ojciec5tkidzieci pewnie nie był szczepiony szur jeden
2
@IronSanHybrid polecam te stronke - https://thetruesize.com/
23
Może od razu wprowadzić model z Chin bez zbędnego pier.?
https://x.com/synxchaosu/status/1492604858867855367
1
Brunson spuchł w drugiej rundzie niczym Fabregas na rundę wiosenną. Cannonier prawie sprezentował wygrana koledze pod koniec pierwszej. Ogólnie ciekawy obrót spraw.
Tuivasa granitowa szczęka! Przyjmować takie serię od Lewisa i nic sobie z tego nie robić to jest kosmos, do tego piękny KO tym łokciem.
Skoro tak poradził sobie z Derrickiem, to ja bym do zestawił teraz moze z Cirilem?
Do bólu precyzyjny i niezwykle opanowany jak zawsze Adesanya. Rob świetnie się pokazał, ale kurde na Israela nie ma mocnego w średniej. Teraz co dalej, bo pozamiatał całą dywizje dwukrotnie...
2
Ale znowu się zakałapućkałem
0
@Pawel13sz Czy najlepszy pomocnik to ciezko stwierdzic, ale napewno najlepsza "6" w historii
0
@Arkon Tfu jak mozna bialym kibicowac :/
0
Lewy 26 bramek po 22 kolejkach. Liczac wzorem Hajty, jak myslicie jest szansa zeby pobil kolejny raz rekord?
1
Czy ludzie zaszczepieni sa bardziej podatni na zachorowanie na covid? Chętnych zapraszam do artykułu.
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/02/raport-z-zarazy-cz3-udzia-szczepionych.html?m=1
41
Norwegia znosi wszystkie pozostałe obostrzenia ze skutkiem natychmiastowym.
Koniec z obowiązkowymi maskami, dystansem społecznym, wymogiem izolacji po zakażeniu SARS-CoV2, okazywaniem paszportu szczepionkowego bądź testu na wjeździe. Znika cyfrowa rejestracja przed przyjazdem.
13
Nieźle odklejony
https://x.com/synxchaosu/status/1491532913770475541
19
@Ojciec5tkidzieci wyborcza to bym sobie nawet dupy nie podtarl po dwojce
8
Przypomniało mi się jak z kolegami spędzaliśmy czas 20 lat temu. Każdy brał z domu kartkę papieru i długopis. Szliśmy do kumpla na klatkę schodowana, tam się wygodnie rozkładaliśmy i zaczynaliśmy gre w "transfery". Przed rozpoczęciem ustalaliśmy wspólnie budżet z jakiego startujemy zabawę. Powiedźmy, że to było 200mln. Później papier-kamień-nożyce który z nas pierwszy wybiera piłkarza do licytacji. Jeden mówi nazwisko, później lecimy ze wskazówką zegara i przebijamy kwotę, kto da najwięcej wpisuję go do swojego składu i odejmuje kwotę z budżetu. Na koniec porównujemy składy i wybieramy zwycięsce. Przegraliśmy tak dziesiątki godzin, lubie do tego wracać. :)
1
@Nefir tak, to byl jeden z najgorszych ruchów transferowych w klubie w tym wieku :/
1
@Deviler 1. Kobajaszi
2. Zyla
3. Granulat
0
@MesQueUnClub_87 ano po 0,7 jeszcze bym zrobil
0
@JimMorrisonFCB szacun za figo
3
@Zoker Kimpembe - Kimbape
1
@Compadre Pedro, Busi
3
@Ptasior chyba kazdemu z nas sie morda cieszy, że chłop wstaję z kolan i to w dobrym stylu. Niech gra tak dalej na wiosne, to nam sie chociaż w jakiejś części zwróci ten transfer.
0
@puyol_presidend5 Dani od początku pobytu w Sevilli swietnie zaaklimatyzowal sie w klubie i gral pierwsze skrzypce w druzynie takze imo az tak bardzo nie przesadziłem
4
@Janiama Cafu byl znakomitym pilkarzem, pamietam jego gre i dla mnie on z Alvesem sa najlepszymi prawymi, ale imo z lekkim wskazaniem na Daniego za długość gry na najwyzszym poziomie i ilość trofeum
8
@Janiama za to ja widze pilkarza, ktory wygral w swojej karierze 42 trofea i utrzymuje swiatowy poziom od 20 lat :)
0
@ShawnC to prawda, za to w ofensywie nie ma podjazdu
1
@takisobiektos bez przesady. Normalne czerwo, moim zdaniem jeden mecz przerwy powinien byc.
5
Z jakiej racji dwa mecze wtf