13

Tutaj jeden z przykładów jak koncerty farmaceutyczne troszczą sie o nasze zdrowie.

https://x.com/synxchaosu/status/1492843516724133898

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@JackH wyglada jak niemra jakaś xd

6

Jutta Leerdam niezła dupa :)

0

@Ojciec5tkidzieci pewnie nie był szczepiony szur jeden

2

23

Może od razu wprowadzić model z Chin bez zbędnego pier.?

https://x.com/synxchaosu/status/1492604858867855367

1

Brunson spuchł w drugiej rundzie niczym Fabregas na rundę wiosenną. Cannonier prawie sprezentował wygrana koledze pod koniec pierwszej. Ogólnie ciekawy obrót spraw.

Tuivasa granitowa szczęka! Przyjmować takie serię od Lewisa i nic sobie z tego nie robić to jest kosmos, do tego piękny KO tym łokciem.
Skoro tak poradził sobie z Derrickiem, to ja bym do zestawił teraz moze z Cirilem?

Do bólu precyzyjny i niezwykle opanowany jak zawsze Adesanya. Rob świetnie się pokazał, ale kurde na Israela nie ma mocnego w średniej. Teraz co dalej, bo pozamiatał całą dywizje dwukrotnie...

2

Ale znowu się zakałapućkałem

0

@Pawel13sz Czy najlepszy pomocnik to ciezko stwierdzic, ale napewno najlepsza "6" w historii

0

@Arkon Tfu jak mozna bialym kibicowac :/

0

Lewy 26 bramek po 22 kolejkach. Liczac wzorem Hajty, jak myslicie jest szansa zeby pobil kolejny raz rekord?

1

Czy ludzie zaszczepieni sa bardziej podatni na zachorowanie na covid? Chętnych zapraszam do artykułu.

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/02/raport-z-zarazy-cz3-udzia-szczepionych.html?m=1

41

Norwegia znosi wszystkie pozostałe obostrzenia ze skutkiem natychmiastowym.

Koniec z obowiązkowymi maskami, dystansem społecznym, wymogiem izolacji po zakażeniu SARS-CoV2, okazywaniem paszportu szczepionkowego bądź testu na wjeździe. Znika cyfrowa rejestracja przed przyjazdem.

13

19

@Ojciec5tkidzieci wyborcza to bym sobie nawet dupy nie podtarl po dwojce

8

Przypomniało mi się jak z kolegami spędzaliśmy czas 20 lat temu. Każdy brał z domu kartkę papieru i długopis. Szliśmy do kumpla na klatkę schodowana, tam się wygodnie rozkładaliśmy i zaczynaliśmy gre w "transfery". Przed rozpoczęciem ustalaliśmy wspólnie budżet z jakiego startujemy zabawę. Powiedźmy, że to było 200mln. Później papier-kamień-nożyce który z nas pierwszy wybiera piłkarza do licytacji. Jeden mówi nazwisko, później lecimy ze wskazówką zegara i przebijamy kwotę, kto da najwięcej wpisuję go do swojego składu i odejmuje kwotę z budżetu. Na koniec porównujemy składy i wybieramy zwycięsce. Przegraliśmy tak dziesiątki godzin, lubie do tego wracać. :)

1

@Nefir tak, to byl jeden z najgorszych ruchów transferowych w klubie w tym wieku :/

1

@Deviler 1. Kobajaszi
2. Zyla
3. Granulat

0

@MesQueUnClub_87 ano po 0,7 jeszcze bym zrobil

0

@JimMorrisonFCB szacun za figo

3

@Zoker Kimpembe - Kimbape

1

@Compadre Pedro, Busi

3

@Ptasior chyba kazdemu z nas sie morda cieszy, że chłop wstaję z kolan i to w dobrym stylu. Niech gra tak dalej na wiosne, to nam sie chociaż w jakiejś części zwróci ten transfer.

0

@puyol_presidend5 Dani od początku pobytu w Sevilli swietnie zaaklimatyzowal sie w klubie i gral pierwsze skrzypce w druzynie takze imo az tak bardzo nie przesadziłem

4

@Janiama Cafu byl znakomitym pilkarzem, pamietam jego gre i dla mnie on z Alvesem sa najlepszymi prawymi, ale imo z lekkim wskazaniem na Daniego za długość gry na najwyzszym poziomie i ilość trofeum

8

@Janiama za to ja widze pilkarza, ktory wygral w swojej karierze 42 trofea i utrzymuje swiatowy poziom od 20 lat :)

0

@ShawnC to prawda, za to w ofensywie nie ma podjazdu

1

@takisobiektos bez przesady. Normalne czerwo, moim zdaniem jeden mecz przerwy powinien byc.

5

Z jakiej racji dwa mecze wtf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?