Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra koniec meczu, dawajta tera newsy z Ukrainy
14
4-2 z Atletico
4-1 z Valencia
4-2 z Napoli
4-0 z Bilbao
0
@Cwaniak4 Pucza
2
Lecimy ku*wa tutaj!
6
@bartas97 lekko? widac po jego mimice twarzy ze on tam walczy zeby sie nie poryczec
0
tam powinna byc zolta za celowe osmieszanie przeciwnika
0
@kiper09 This is BARCA!
4
Yeremi Pino - New Lewandowski Skills Goals Danza Kuduro remix
1
@PatrychoO dlatego ja co roku kupuje sobie z kumplem fife i gramy tylko sezony wspolpracy caly czas na luzie, przy piwku, bez nerwow. Polecam!
0
@TheNekro94 Wiadomo gadki przed walka do trailera zeby nakrecic atmosfere. On mial juz te noge zlamana, nosi w niej 800g blache. Nie chcial narazac swojej kariery, przeciagniecie takiej balachy mogloby sie tragicznie skonczyc.
1
@Elosek W Polsce nie lepiej. Zobacz poszlo kilka fake newsow i co sie dzialo na stacjach i w bankach xd
2
@zadafcb u mnie Absolut + Kolka+ KSW wchodzi
1
@maxi186 Team Grzebyk
0
Wielki Bobr samoopalacz czy solara?
1
KSW swietna gala dzisiaj!
0
@mkord Stary tam jest taka adrenalina ze wiekszosc nie panuje na takimi rzeczami, po drugie po to jest sedzia zeby przerwac walke
0
@Freudysta Kluivert 99/00
1
ale to ugral ebaniutki w ostatnich sekundach ;D
0
@barcelonaLM Bardzo prawdopodobne, ktos musi ich sponsorowac
0
@Ali3231 ja, wybaczcie
1
@IronSanHybrid Team De Fries i Team Grzebyk dzisiaj :d
17
W całej Unii Europejskiej nie ma już przeciwników odcięcia Rosji od systemu SWIFT.
Niemcy, Węgry, Włochy i Cypr również przystali na takie rozwiązanie.
Lecimy z urwami
0
@Janas11224 można ich porównać do takich pitbullow spuszczonych ze smyczy.
2
@william_wallace juz po dziewczynie... bedzie sie latami z tego podnosic jesli w ogole jej sie uda...
13
Japdole to juz wolalem te śmieszną pandemie i te fake liczby codziennie niż to...
3
Komentarz usunięty
0
@BARCA1899Messi Fati jak sie znowu nie polamie i wroci forma to podstawowa 11 na luzie po kilku meczach.
0
Nie wiem jak gra Galata, bo zadnego meczu nie ogaldalem, ale patrzac na sklad to oni stary szrot z europy sprowadzaja, az wspomnienia sprzed 10lat+ wracaja xd Turan, Gomis, Babel, Feghouli. Z drugiej strony widac duzo mlodych chlopakow, przede wszyskim Turkow, to jakos tam to musi byc zbalansowane.
9
Schalke 04 sciaga z koszulek logo Gazpromu od nastepnego meczu
0
@Kusco15 Wczoraj byl zmasowany atak na polskich portalach spolecznosciowych okolo 300 kont-trolii prorosyjskich. Ceny paliw, kolejki na stacjach czy brak mozliwosci wyplacania gotowek z banku byly tematami przewodnimi. Zobaczcie co taka dezinformacja zrobila z ludzmi, ludzie powariowali.