1

Dzisiaj był pierwszy dzień na rolkach po 20 latach przerwy. Myślałem że takich rzeczy się nie zapomina, bo za dzieciaka dużo śmigałem. Jednak się myliłem... pozdzierane dłonie i obita kości ogonowa. Zachciało mi się górek w pierwszy dzień. :d

0

@Kidd Wszystkie gale UFC sa na polsacie.

0

Urodzony 11 maja 1984 roku byly pilkarz FC Barcelony i reprezentacji Hiszpanii, mistrz swiata, dwukrotny mistrz Europy, czterokrotny zdobywca ligi mistrzow, dziewieciokrotny mistrz Hiszpanii i szeciokrotny zbobywca pucharu krola Don Andres Iniesta obchodzi dzisiaj swoje 38 urodziny. Maestro, ktory zostanie zapamietany jako jeden z najlepszych pomocnikow w historii pilki noznej! Jeden w moich idoli!

0

@Kinginiesta Valencia z Betisem rgaja o 19 wiec sie da

1

Mogli dac jeszcze pojdziesz dzisiaj ten mecz XD

0

@tomek8756 coz za niesamowita technika tych suchoklateksow xd kazdy jeden na lepca

0

@tbas putin sie nie pierdzieli, od razu cale rodziny likwiduje psychopata

2

@Pawel13sz Ja rosolek teraz na obiado-kolacje xD

1

0

jest jakis live z rasiji?

3

@Bogan Dimi to byl kozak, mega niedoceniany

1

pachnie brama dla Betisu, oby nie :/

0

@damiano996 Live to moja ulubiona druzyna z PL i mam wielki sentyment do Jurgena za prace w BVB.

7

Szkoda szczepic ryja mordeczki. Mamy teraz slaby okres, ale ta druzyna pokazala w tym sezonie, ze potrafie bic sie na TOP poziomie. Jest koncowka sezonu, niech ugraja to do konca i zapomnijmy o tym. Xaviego bedziemy rozliczac po wakacjach.

2

@Derean ok dziękuję za info, co bym zrobil bez Ciebie.

2

Moja ogląda teraz kuchenne rewolucje. Wypowiada się jakaś kobieta i podpisali ja imieniem i rolą jaką pełni w restauracji - Pizzerka xddddd jaka qrwa Pizzerka co to jest? Haha

1

Miewacie sny związane z Barcą? U mnie bardzo rzadko. Ostatni raz jak pamietam było to kilka lat temu - stałem jako kibic za bramka na Camp Nou i wspinałem się po niej po każdym golu, a ta siatka miała ze 10-20 metrów wysokości.

Dzisiaj w nocy był kolejny taki sen, tym razem byłem piłkarzem. Graliśmy na jakiejś hali. Podczas ogłaszania składu byłem pewny, że wyjdę od pierwszej minuty, ale Xavi mnie pominął. W ogóle wyglądał na bardzo wkurzonego i nie chciał w ogóle rozmawiać.
Usiadłem ławce, mecz się zaczął i okazuję się że gramy z jakąś polską drużyną. Do przerwy przegrywamy 0-3. W przewie meczu wyszedłem na parkiet i zauważyłem, że leży tam pełno kipów, czy niedopałków jak kto woli. Zacząłem je wszystkie kopać po koleji w boczną strone boiska. Xd
Po meczu podszedl do mnie jakiś facet z zarządu i powiedział, że musismy zaraz porozmawiać na temat nowego kontraktu, bo klub musi ciąć koszta i musza mi obniżyć wynagrodzenie, albo będę musiał odejść. Zestresowany że mogą mnie wyrzucić z mojego ukochanego klubu od razu krzyczalem do niego, że się zgadzam, tylko prosze dajcie mi w zamian długoterminową umowę. Po tym sen sie urywa.

1

@Pawlak1992 Justin Gaethje

0

@JohnnyBarca pewnie ze lba strzelil

0

@ToWinaSedziego Tez bede kibicowal Justinowi, nalezy mu sie pas za te walki ktore daje. Z drugiej strony Brazol nie potrzebuje nawet obalenia zeby poddac przeciwnika, bo on niezle potrafi sie uczepic plecow i z tej pozycji zalozyc jakies duszenie.

2

https://zapodaj.net/acd80ada56137.jpg.html

Dobry mem odnosnie zblizajacej sie wali o pas w UFC xd

0

@kris81 Ferguson jak udupi bedzie mial 4 porazki z rzedu. Wiadomo ze Tony robi PPV dla UFC, ale imo jego sytuacja po ewentualnej porazce troche sie skomplikuje.

0

@RosjaninBut Ogolnie cala karta glowna to sztos. O "zycie" w UFC bedzie walczyl Cowboy i Ferguson. Powrot do klatki legendarnego Mauricio Rua i nie zapominajmy o walce o pas kobiet.

0

@ToWinaSedziego Najpierw niech sprowadzi Justina do parteru. Bazujac na ostatniej jego walce z Chandlerem, Gaethje perfekcyjnie bronil wszystkie proby obalen ze strony Michaela, naprawde mi tym zaimponowal.

1

@Deviler skad masz info

1

@Deviler ale jaja xd

1

@Pazdzioch-1 - Alwesz w pole karne
- Eto'o
- Messi, Messi wszedł w pole karne
- Czy to jest ta akcja!? TAAAAK TO JEST TA AKCJA! TAK TO JEST INIESTA! TAK TO JEST BARCA! TAK TO JEST TEN CUD!

0

@TheNekro94 a masz jeszcze jednego, co mi tam

0

Polecacie jakias fajna, lekka i malokaloryczna zagryzke do wodeczki czy tam drinow? Chipsy i inne tego typu rzeczy juz sie przejadly i szukam jakiejs alternatywy

2

A ja zasnąłem chwilę przed 90 min hahaha. Teraz nie wiem czy sie cieszych, chyba wiele nerwów sobie oszczędziłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?