Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj był pierwszy dzień na rolkach po 20 latach przerwy. Myślałem że takich rzeczy się nie zapomina, bo za dzieciaka dużo śmigałem. Jednak się myliłem... pozdzierane dłonie i obita kości ogonowa. Zachciało mi się górek w pierwszy dzień. :d
0
@Kidd Wszystkie gale UFC sa na polsacie.
0
Urodzony 11 maja 1984 roku byly pilkarz FC Barcelony i reprezentacji Hiszpanii, mistrz swiata, dwukrotny mistrz Europy, czterokrotny zdobywca ligi mistrzow, dziewieciokrotny mistrz Hiszpanii i szeciokrotny zbobywca pucharu krola Don Andres Iniesta obchodzi dzisiaj swoje 38 urodziny. Maestro, ktory zostanie zapamietany jako jeden z najlepszych pomocnikow w historii pilki noznej! Jeden w moich idoli!
0
@Kinginiesta Valencia z Betisem rgaja o 19 wiec sie da
1
Mogli dac jeszcze pojdziesz dzisiaj ten mecz XD
0
@tomek8756 coz za niesamowita technika tych suchoklateksow xd kazdy jeden na lepca
0
@tbas putin sie nie pierdzieli, od razu cale rodziny likwiduje psychopata
2
@Pawel13sz Ja rosolek teraz na obiado-kolacje xD
1
@DaPidejpi @Kluivert_P
0
jest jakis live z rasiji?
3
@Bogan Dimi to byl kozak, mega niedoceniany
1
pachnie brama dla Betisu, oby nie :/
0
@damiano996 Live to moja ulubiona druzyna z PL i mam wielki sentyment do Jurgena za prace w BVB.
7
Szkoda szczepic ryja mordeczki. Mamy teraz slaby okres, ale ta druzyna pokazala w tym sezonie, ze potrafie bic sie na TOP poziomie. Jest koncowka sezonu, niech ugraja to do konca i zapomnijmy o tym. Xaviego bedziemy rozliczac po wakacjach.
2
@Derean ok dziękuję za info, co bym zrobil bez Ciebie.
2
Moja ogląda teraz kuchenne rewolucje. Wypowiada się jakaś kobieta i podpisali ja imieniem i rolą jaką pełni w restauracji - Pizzerka xddddd jaka qrwa Pizzerka co to jest? Haha
1
Miewacie sny związane z Barcą? U mnie bardzo rzadko. Ostatni raz jak pamietam było to kilka lat temu - stałem jako kibic za bramka na Camp Nou i wspinałem się po niej po każdym golu, a ta siatka miała ze 10-20 metrów wysokości.
Dzisiaj w nocy był kolejny taki sen, tym razem byłem piłkarzem. Graliśmy na jakiejś hali. Podczas ogłaszania składu byłem pewny, że wyjdę od pierwszej minuty, ale Xavi mnie pominął. W ogóle wyglądał na bardzo wkurzonego i nie chciał w ogóle rozmawiać.
Usiadłem ławce, mecz się zaczął i okazuję się że gramy z jakąś polską drużyną. Do przerwy przegrywamy 0-3. W przewie meczu wyszedłem na parkiet i zauważyłem, że leży tam pełno kipów, czy niedopałków jak kto woli. Zacząłem je wszystkie kopać po koleji w boczną strone boiska. Xd
Po meczu podszedl do mnie jakiś facet z zarządu i powiedział, że musismy zaraz porozmawiać na temat nowego kontraktu, bo klub musi ciąć koszta i musza mi obniżyć wynagrodzenie, albo będę musiał odejść. Zestresowany że mogą mnie wyrzucić z mojego ukochanego klubu od razu krzyczalem do niego, że się zgadzam, tylko prosze dajcie mi w zamian długoterminową umowę. Po tym sen sie urywa.
1
@Pawlak1992 Justin Gaethje
0
@JohnnyBarca pewnie ze lba strzelil
0
@ToWinaSedziego Tez bede kibicowal Justinowi, nalezy mu sie pas za te walki ktore daje. Z drugiej strony Brazol nie potrzebuje nawet obalenia zeby poddac przeciwnika, bo on niezle potrafi sie uczepic plecow i z tej pozycji zalozyc jakies duszenie.
2
https://zapodaj.net/acd80ada56137.jpg.html
Dobry mem odnosnie zblizajacej sie wali o pas w UFC xd
0
@kris81 Ferguson jak udupi bedzie mial 4 porazki z rzedu. Wiadomo ze Tony robi PPV dla UFC, ale imo jego sytuacja po ewentualnej porazce troche sie skomplikuje.
0
@RosjaninBut Ogolnie cala karta glowna to sztos. O "zycie" w UFC bedzie walczyl Cowboy i Ferguson. Powrot do klatki legendarnego Mauricio Rua i nie zapominajmy o walce o pas kobiet.
0
@ToWinaSedziego Najpierw niech sprowadzi Justina do parteru. Bazujac na ostatniej jego walce z Chandlerem, Gaethje perfekcyjnie bronil wszystkie proby obalen ze strony Michaela, naprawde mi tym zaimponowal.
1
@Deviler skad masz info
1
@Deviler ale jaja xd
1
@Pazdzioch-1 - Alwesz w pole karne
- Eto'o
- Messi, Messi wszedł w pole karne
- Czy to jest ta akcja!? TAAAAK TO JEST TA AKCJA! TAK TO JEST INIESTA! TAK TO JEST BARCA! TAK TO JEST TEN CUD!
0
@TheNekro94 a masz jeszcze jednego, co mi tam
0
Polecacie jakias fajna, lekka i malokaloryczna zagryzke do wodeczki czy tam drinow? Chipsy i inne tego typu rzeczy juz sie przejadly i szukam jakiejs alternatywy
2
A ja zasnąłem chwilę przed 90 min hahaha. Teraz nie wiem czy sie cieszych, chyba wiele nerwów sobie oszczędziłem.